صفحه 7 از 34 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 336

موضوع: کار در آمریکا در دوران دانشجویی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : کار در آمریکا برای دانشجویان ایرانی.

نقل قول نوشته اصلی توسط soyoof نمایش پست ها
    برای دانشجو ها چطور آیا 5 سال طوم میکشه یا نه
    تا آنجا که بنده میدانم دانشجو بودن به شما حق اقامت و شهروندی نمیدهد ولو سی سال هم دانشجو باشید.

اون پنچ سال بعد از شروع کار هم فکر کنم برای گرین کارت (اقامت) باشه نه شهروندی، درسته؟ شهروندی احتمالا بیشتر طول میکشه.

گرین کارد گرفتن چقدر طول میکشه ازتاریخ شروع به کار و حداقل و حداکثرش چیه؟ کلا به چی بستگی داره زود گرفتنش؟ بعد کارفرما مگه میاد از روز اول برای یه خارجی تقاضا بده؟ تو اون مدت اگه طرف کارش عوض بشه چی؟ اصلا کارفرما براش هزینه ای داره یا نه؟
    ویزای کار برای ایرانی ها همچنان یک بار ورود هست و به نظر من خیلی مهمه که از ویزا دانشجویی سریع به گرین کارد رسید ولی سیتیزن شدن همچین فرقی نداره با داشتن گرین کارد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    به نظر من خیلی مهمه که از ویزا دانشجویی سریع به گرین کارد رسید ولی سیتیزن شدن همچین فرقی نداره با داشتن گرین کارد
    اختیار دارید. اون پاسپورت امریکایی که بعد از سیتیزن شدن میگیرید و به شما امکان مسافرت بدون ویزا رو به بیشتر کشورهای دنیا میده خیلی تفاوت ایجاد میکنه.

بعد از گرفتن کار چند سالی طول میکشه تا گرین کارت بگیرید. با دانشجو بودن به هر مدت نه گرین کارد میدن و نه امتیاز ویژه ای برای اقامت به همراه داره.

سیتیزن شدن این امتیاز رو بهتون میده که در بعضی مراکز که فقط سیتیزن میگیرن در خواست کار بدید. اینها معمولا شغل های خیلی خوبی هستند.

در ضمن میتونید خاک آمریکا رو برای هر بازه زمانی که میخواهید ترک کنید ولی با داشتن گرین کارد فکر میکنم حد اکثر شش ماه میتونید بیرون باشید.
    ...زیرا که مردگان این سال عاشق ترین زندگان بوده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اختیار دارید. اون پاسپورت امریکایی که بعد از سیتیزن شدن میگیرید و به شما امکان مسافرت بدون ویزا رو به بیشتر کشورهای دنیا میده خیلی تفاوت ایجاد میکنه.
    شما با گرین کارد میتونید به کانادا سفر کنید بدون ویزا و با داشتن گرین کارد و اقامت در امریکا اصلا مشکل ویزا نخوهید داشت و همه ی سفارت ها رو چشمشون میگذارنتون

دوستان موضوع راجب کار دانشجویی در آمریکاست، نه برای گرین کارد و سیتیزن شیپ!
    نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    شما با گرین کارد میتونید به کانادا سفر کنید بدون ویزا و با داشتن گرین کارد و اقامت در امریکا اصلا مشکل ویزا نخوهید داشت و همه ی سفارت ها رو چشمشون میگذارنتون

Junior Member

دوستان برای کار در امریکا میشه به حرف شرکتهای کاریابی داخل ایران اعتماد کرد یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeid6812 نمایش پست ها
    دوستان برای کار در امریکا میشه به حرف شرکتهای کاریابی داخل ایران اعتماد کرد یا نه؟
    الان تو آمریکا پیدا کردن کار خیلی مشکل شده و اصلا امنیت شغلی نیست، (در حالت کلی و به غیر از موارد خاص) یعنی خود آمریکایی ها شغلشونو از دست دادن پس چه طور یه بنگاه کاریابی تو ایران می تونه واسه شما تو آمریکا کار پیدا کنه؟
    شایدم یه کار پیش پا افتاده که بعد از چند وقت اخراج بشید و دیپورت و ....
    اصلا به حرف اینا اعتماد نکنید!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط oshin نمایش پست ها
    سلام این سوال برای خیلی ها پیش اومده ولی ظاهرا کسی جوابش رو نداده منم دوباره تکرار میکنم
    با ویزای دانشجویی میشه کارهای اینترنتی آنلاین انجام داد؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    برام خیلی عجیب و جالب بود که من که کل این تاپیک رو خوندم به امید اینکه به جواب این سوال برسم ولی ظاهرا تنها سوالی که بی جواب مونده همین سوال هست. البته یکی از دوستان یه جواب خیلی کلی داده بودن که اگه درآمدت زیر 20 هزار دلار باشه قابل انجامه که به نظرم تا حدود زیادی این جواب گنگ اومد

من در حال حاضر برای دوستانم داخل ایران لوازمی از روی سایت e-bay خریداری میکنم و با دردسر های فراوون پست ایران تحویلشون میگیرم و به دستشون میرسونم خوب قطعا وقتی اونجا باشم این پروسه برام خیلی راحت تر هست . من تو هیچ منبعی چه تو اینجا و چه تو سایت های دیگه ندیدم که توضیحی در مورد این قسم کار داده باشن اگر از دوستان کسی اطلاعات دقیقی داره ممنون میشم که بگن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2002 نمایش پست ها
    من در حال حاضر برای دوستانم داخل ایران لوازمی از روی سایت e-bay خریداری میکنم و با دردسر های فراوون پست ایران تحویلشون میگیرم و به دستشون میرسونم خوب قطعا وقتی اونجا باشم این پروسه برام خیلی راحت تر هست . من تو هیچ منبعی چه تو اینجا و چه تو سایت های دیگه ندیدم که توضیحی در مورد این قسم کار داده باشن اگر از دوستان کسی اطلاعات دقیقی داره ممنون میشم که بگن
    شما اگر در امریکا باشید و با هر شرکت ایرانی یا فرد حقیقی داخل ایران معامله ای انجام بدهید حتی در حد ارسال یک مدادپاک کن، قانون تحریم معاملات امریکا و ایران را نقض میکنید و میتوانند شما را دستگیر و زندانی کنند. این قانون کلی و شامل همه نوع معامله ای است. چند وقت پیش برادرزاده دکتر بانکی وزیر اسبق برنامه و بودجه را که در امریکا زندگی میکند بجرم فرستادن دلار و دارو برای خانواده اش به ایران به دو سال زندان محکوم کردند. چنین ریسکی نکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)