صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 22

موضوع: گرفتن اقامت از راه سرمایه گذاری

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت از راه سرمایه گذاری

سلام
    از دوستان کسی هست که از این طریق EB-5 اقامت را دریافت کرده باشه؟
    من درباره این موضوع تحقیق کردم هر کسی یه چیزی میگه،در حال حاضر مهمترین نکته برای من حفظ اصل سرمایه است.
    سوال من اینه که پس از اتمام مدت سرمایه گذاری اصل مبلغ بصورت نقد بر میگردد یا سهامی از پروژه ای که در آن سرمایه گذاری شده؟
    و آیا دوستان پروژه ای میشناسند که در آن اصل سرمایه تضمین شود؟
    از دوستان اگر اطلاعاتی در باره برگشت سرمایه دارند لطف کنند.ممنون

پیش فرض پاسخ : گرفتن اقامت از راه سرمایه گداری

نقل قول نوشته اصلی توسط sif نمایش پست ها
    سلام. بنظر مي‌آد ديگه اين موضوع ديگه تعطيل شده و كسي سراغش نمياد. اما من سوالم رو مطرح ميكنم، شايد دستي از غيب رسيد و راهنمايي كرد

در مورد ويزاي E2 (سرمايه گذاري سبك و گرفتن گرين كارد موقت دو ساله) كسي اطلاعات يا تجربه‌اي دارد؟

ممنون
    با سلام
    بله این ویزای موقته که حداقل سرمایه گذاری شما در بیزینس 160000$ باید باشه و بعد از ورودتون مدیریت بیزینس به عهده خود فرد است. بازه زمانی این ویزا در ابتدا 2 ساله و بعد از آن در صورت سوده بودن بیزنس تا 3 سال دیگر هم قابل تمدید است.

نقل قول نوشته اصلی توسط persiangulff نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که از این طریق EB-5 اقامت را دریافت کرده باشه؟
    من درباره این موضوع تحقیق کردم هر کسی یه چیزی میگه،در حال حاضر مهمترین نکته برای من حفظ اصل سرمایه است.
    سوال من اینه که پس از اتمام مدت سرمایه گذاری اصل مبلغ بصورت نقد بر میگردد یا سهامی از پروژه ای که در آن سرمایه گذاری شده؟
    و آیا دوستان پروژه ای میشناسند که در آن اصل سرمایه تضمین شود؟
    از دوستان اگر اطلاعاتی در باره برگشت سرمایه دارند لطف کنند.ممنون
    سلام
    بله شما درست می فرمایید، این مساله کاملا بستگی به پروژه و وکیل دارد. در پروژه ای که من راجع تقریبا به نتایج خوبی رسیدم و تصمیم جدی شده ، بعد از 5 سال کل پول به علاوه سود سالانه 2% برمی گردد و این مساله در قرارداد قید می گردد. البته تضمین امکان پذیر نیست در این پروژه ها چون برخلاف قوانین امریکا خواهد بود ولی با مطالعه پیشینه پروژه، می توان پروژه ای رو انتخاب کرد که حداقل ریسک رو داشته باشه

Junior Member

دوستان ايا اين طرح و اجؤاي ان براي ايرانيان ادامه دارد
    چرا اين ص. تابيك خلوت شده
    ايا طرح متوقف شده جطور مي توانم به وكيل اطمينان داشته بلشم مبلغ زياد است!؟!؟!؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    دوستان ايا اين طرح و اجؤاي ان براي ايرانيان ادامه دارد
    چرا اين ص. تابيك خلوت شده
    ايا طرح متوقف شده جطور مي توانم به وكيل اطمينان داشته بلشم مبلغ زياد است!؟!؟!؟
    با سلام

تنها راه اخذ اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری ، کت EB5 هست
    این تاپیک خلوته چون کمتر کسی هست که ۵۰۰۰۰۰ دلار داشته باشه فقط برای اخذ گرین کارت
    یعنی تازه منهای خرج زندگی در مدت ۴-۵ سال اقامت در امریکا + SF هایی که در ایران باقی میگذارد
    ویزای EB5 هنوز بر قوت خود باقی است
    شما نیاز به وکیلی دارید که از هر دو کشور ایران و امریکا پروانه وکالت داشته باشد تا در صورت تخلف سریعا بتونید ایشون رو مورد پیگرد قرار بدید
    با یک تماس ساده با کانون وکلا میتونید یک لیست بلند و بالا از این وکلا تهیه کنید
    دیگه فقط میمونه قیمت حق الوکاله هر وکیل و شما

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

سلام
    من قصد دارم از طریق ویزای EB3 اقدام کنم
    به 3، 4 تا شرکت مهاجرتی سر زدم و ازشون مشورت گرفتم.
    اما هنوز یه تردیدی تو ذهن من هست..
    راستش نمیدونم اعتبار این شرکت های مهاجرتی رو چطور میشه بررسی کرد و بهشون اعتماد کرد، چون این شرکت ها اغلب تو یه خونه هستن که هرموقع دلشون بخواد می تونن درش رو ببندن و برن به هرحال مجموعا صحبت سر $ 60000 پوله که باید منتقل بشه!!
    لطف می کنید اگه راهنمایی کنید که چطور می تونم از این حیث مطمئن باشم.
    اگه عزیزانی هم هستن که از این طریق اقدام کردن ممنون میشم که بگن کاراشون به چه صورت پیش میره و از شرکت ها و وکیل هایی که واسه مهاجرت انتخاب کردن رضایت دارن یا نه!
    سپاسگزارم

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تمامی پرسش ها در مورد گرین کارت

نقل قول نوشته اصلی توسط masbafa نمایش پست ها
    سلام
    من قصد دارم از طریق ویزای EB3 اقدام کنم
    به 3، 4 تا شرکت مهاجرتی سر زدم و ازشون مشورت گرفتم.
    اما هنوز یه تردیدی تو ذهن من هست..
    راستش نمیدونم اعتبار این شرکت های مهاجرتی رو چطور میشه بررسی کرد و بهشون اعتماد کرد، چون این شرکت ها اغلب تو یه خونه هستن که هرموقع دلشون بخواد می تونن درش رو ببندن و برن به هرحال مجموعا صحبت سر $ 60000 پوله که باید منتقل بشه!!
    لطف می کنید اگه راهنمایی کنید که چطور می تونم از این حیث مطمئن باشم.
    اگه عزیزانی هم هستن که از این طریق اقدام کردن ممنون میشم که بگن کاراشون به چه صورت پیش میره و از شرکت ها و وکیل هایی که واسه مهاجرت انتخاب کردن رضایت دارن یا نه!
    سپاسگزارم
    با سلام

۱. این تاپیک مربوط به EB5 هست و نه EB3
    ۲. به هیچ عنوان توصیه نمیکنم به این شرکت ها اعتماد کنید
    متاسفانه بیش از ۸۰ درصد اونها ، کلاهبردار هستن
    ۳. ویزای EB3 ، نیاز به هیچ سرمایه گذاری و پولی ندارد . اساس این ویزا بر اساس تخصص و مهارت کاری هست

موفق باشید
    شماره کیس:2015AS22XX ، رویت قبولی:2014/May/02 ، سفارت:ANKARA ، تعداد:2 ، سابمیت فرمهای DS-260:تاریخ 2014/Aug/02 ، کارنت شدن: 2014/Aug/12 ، نامه دوم: 2015/Jan/23 ، مدیکال: 2015/Feb/27 ، مصاحبه: 2015/Mar/02 ، نتیجه: AP ، کلیر همراه: 2015/Apr/10 ، کلیر برنده: 2015/Jul/01 ، تمدید مدیکال: 2015/Jul/21 ، ویزا: 2015/Jul/24 ، اولین ورود: ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahr270 نمایش پست ها
    با سلام

تنها راه اخذ اقامت دایم از طریق سرمایه گذاری ، کت EB5 هست
    این تاپیک خلوته چون کمتر کسی هست که ۵۰۰۰۰۰ دلار داشته باشه فقط برای اخذ گرین کارت
    یعنی تازه منهای خرج زندگی در مدت ۴-۵ سال اقامت در امریکا + SF هایی که در ایران باقی میگذارد
    ویزای EB5 هنوز بر قوت خود باقی است
    شما نیاز به وکیلی دارید که از هر دو کشور ایران و امریکا پروانه وکالت داشته باشد تا در صورت تخلف سریعا بتونید ایشون رو مورد پیگرد قرار بدید
    با یک تماس ساده با کانون وکلا میتونید یک لیست بلند و بالا از این وکلا تهیه کنید
    دیگه فقط میمونه قیمت حق الوکاله هر وکیل و شما

موفق باشید
    ببخشید مبلغش 650 هزارتاست یا 500؟؟؟
    حالا برفرض اگه کسی این مبلغ رو داشته باشه بعد از چه مدت میتونه وارد آمریکا بشه و بعد از چه مدت گیرین کارت؟؟
    هر کسی میتونه اقدام بکنه یا محدودیت هست؟؟؟
    ویرایش توسط lmnop : August 30th, 2015 در ساعت 07:17 PM

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lmnop نمایش پست ها
    ببخشید مبلغش 650 هزارتاست یا 500؟؟؟
    حالا برفرض اگه کسی این مبلغ رو داشته باشه بعد از چه مدت میتونه وارد آمریکا بشه و بعد از چه مدت گیرین کارت؟؟
    هر کسی میتونه اقدام بکنه یا محدودیت هست؟؟؟
    با سلام

۱. مبلغ سرمایه گذاری ۵۰۰ هزار هست ، البته فعلا (چون مهلت قانون ۵۰۰ هزار اکتبر تموم میشه و اگر قانون تمدید نشه ، حداقل سرمایه گذاری میشه ۸۰۰ هزار)
    ۲. از روزی که درخواست بده ، حدود ۲ سال زمان میبره
    ۳. هر کسی میتونه اقدام کنه اگر این میزان پول رو در اختیار داشته باشه

موفق باشید

Junior Member

نام این نوع ویزا EB5 است و حداقل مبلغ سرمایه فعلا" 500000 دلار است ولی شاید به 800000 دلار افزایش پیدا کنه (اگر کسی خبر موثقی در این مورد داره لطفا اطلاع رسانی
    کنه) ، پروسه گرفتن ویزا یکسال و نیم الی دو ساله و بعد از گرفتن ویزا ، دو سال طول میکشه تا گرین کارت صادر بشه (البته اگر سرمایه گذاری در جای مناسبی انجام شده باشه و
    10 نفر به واسطه سرمایه گذاری شاغل شده باشن).

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)