صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 41

موضوع: آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند

کلا این که اسم استاد چندم بیاد ظاهرا یک تناسبی با محل تولد استاد داره!! اساتید هموطن و بعضی از کشورهای آسیایی اغلب اسم‌شون باید اول باشه، هر چند که اصلا ندونند جریان مقاله چی بوده، ولی اساتیدی که در اروپا یا آمریکا متولد شده‌اند اغلب اسم‌شون بعد از اسم دانشجوهاشون می‌آد!

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند

خیلی ممنونم از همتون !
    یک سوال دیگه :
    1.تاثیرimpact factor در گرفتن پزیرش چقدره؟ مثلا آیا این طوری هست که یک ژورنال با if کم اهمیتش از یک مقاله کنفرانس کمتر باشه یا...؟
    باز هم ممنون!
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    خیلی ممنونم از همتون !
    یک سوال دیگه :
    1.تاثیرimpact factor در گرفتن پزیرش چقدره؟ مثلا آیا این طوری هست که یک ژورنال با if کم اهمیتش از یک مقاله کنفرانس کمتر باشه یا...؟
    باز هم ممنون!
    آرین
    یک اشتباهی که خیلی‌ها می‌کنند اینه که فکر می‌کنند ارزش مقاله ژورنال از کنفرانس همیشه بیشتره، در صورتی که اصلا این طور نیست و کاملا بستگی به اعتبار کنفرانس یا ژورنال داره. در رشته کامپیوتر که من اطلاع دارم، کنفرانس‌هایی با IF بالا هستند (مثل PLDI و OSDI) که اگر در اون‌ها مقاله داشته باشید خیلی با ارزش‌تر از داشتن مقاله در اغلب ژوزنال‌هاست. اگر فرض کنیم که یک کنفرانس و یک ژورنال در یک سطح باشند، داشتن مقاله در ژورنال با ارزش‌تره.

آیا دیتابیسی از Imapact Factor همه کنفرانس ها و ژورنال ها در زمینه مکانیک در اختیار دارید (سال 2007) .ممنون میشم در اختیار من قرار دهید. پیش از این یک نمونه upload شده بود که فقط ژورنال ها رو داشت که نسبتا کامل بود اما نه کامل کامل به علاوه مربوط به سال 2006 بود...
    ممنون
    آرین
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    کلا این که اسم استاد چندم بیاد ظاهرا یک تناسبی با محل تولد استاد داره!! اساتید هموطن و بعضی از کشورهای آسیایی اغلب اسم‌شون باید اول باشه، هر چند که اصلا ندونند جریان مقاله چی بوده، ولی اساتیدی که در اروپا یا آمریکا متولد شده‌اند اغلب اسم‌شون بعد از اسم دانشجوهاشون می‌آد!
    پس استاد من دورگه هست! ;D از استادای هموطنه ولی اسمش بعد دانشجو می آد!!! ;D

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan
    آیا دیتابیسی از Imapact Factor همه کنفرانس ها و ژورنال ها در زمینه مکانیک در اختیار دارید (سال 2007) .ممنون میشم در اختیار من قرار دهید. پیش از این یک نمونه upload شده بود که فقط ژورنال ها رو داشت که نسبتا کامل بود اما نه کامل کامل به علاوه مربوط به سال 2006 بود...
    ممنون
    آرین
    در سایت خود ISI تمام جزئیات ژورنالها و rank و Impact Fو کشور پابلیشر و .... هست.

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

میشه لطف کنین لینکش رو برام بزارین ؟
    ممنون
    آرین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

سلام
    ببخشيد من يك سوال داشتم.مگر كنفرانس هم impact factor دارد؟من فقط در مورد ‍مجلات شنيدم.
    درضمن در رشته من براي كنفرانسها abstract مي فرستند نه مقاله.نميدونم ايا در رشته هاي مختلف فرق مي كنه يا نه.
    در ضمن در جواب دوستمون impact factor هيشه يك سال عقب تر است و هر سال در ماه اگوست منتشر مي شود.
    استادای دانشکده ما هم به هیچ وجه اجازه نمی دن بچه ها اسمشونو اول بنویسن.حداكثر ميذارن اسم سوم يا چهارم باشي.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

من برای کنفرانس AIAA اول abstract فرستادم بعد که قبول شد گفتن کاملشو بفرست رشته مکانیک
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

همیشه اول Abstract میفرستی ، وقتی می خوان چاپ کنند و به عبارتی قبول شده میگن که کاملش رو بفرستید. تو هر رشته ای این طوریه!

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)