صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط asman

همیشه اول Abstract میفرستی ، وقتی می خوان چاپ کنند و به عبارتی قبول شده میگن که کاملش رو بفرستید. تو هر رشته ای این طوریه!
    این حرف اصلا درست نیست! تقریبا هیچ کنفرانس درست و حسابی یا نیمه درست و حسابی‌ای در رشته کامپیوتر وجود نداره که با abstract تنها مقاله رو قبول کنه!

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط asman

همیشه اول Abstract میفرستی ، وقتی می خوان چاپ کنند و به عبارتی قبول شده میگن که کاملش رو بفرستید. تو هر رشته ای این طوریه!
    این حرف اصلا درست نیست! تقریبا هیچ کنفرانس درست و حسابی یا نیمه درست و حسابی‌ای در رشته کامپیوتر وجود نداره که با abstract تنها مقاله رو قبول کنه!
    خوب اطلاعاتمون زیاد شد. چون من که هر چی دیده بودم این جوری بود. البته تو برق!

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند؟

تو برف هم اصلا این جوری نیست، کنفرانس های معتبر full paper می خوان

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط smart_lucky_man
    تو برف هم اصلا این جوری نیست، کنفرانس های معتبر full paper می خوان
    من که تو چند تا کنفرانس IEEE و IET فرستادم و این طوری بود. فکر نمی کنم که نا معتبر بودند. ??? فکر می کنم به رویه کنفرانس بستگی داره ، نه به اعتبارش.
    موفق باشید

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

تو نفت همه کنفرانس های معتبر که من میشناسم اول چکیده رو میخان و با اون داوری میکنن و بعد از قبول شدن میگن کامل بفرستین.
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

تو مکانیک و هوافضا هم همین طوره اول چکیده و بعد از قبول شدن مقاله کامل
    Johann Kaspar Lavater was born on November 15, 1741<br />Swiss theologian, 1741-1801<br />Intuition is the clear conception of the whole at once

توی عمران هم اول باید چکیده بفرستید

پیش فرض پاسخ : آيا همه كساني كه در اين فاروم ميگويند ما مقاله داريم نويسنده اول آن هستند

اسم نفر اول و آخر فرقشون اینه که ایده اصلی مقاله به ذهنه نفر اول رسیده و دومی تو پیاده سازی ایده کمک کرده منتهی تو ایران به خاطر نمره و این حرفها بعضی اساتید اسمشونو اول می نویسن

to aryan,

what you are saying about the mechanical eng is not true!!!
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

البته که فرق میکنه عزیز

از لحاظ آیین نامه مربوط به ارتقای رتبه اساتید، مقالات کنفرانس حداکثر 2 امتیاز داره. یکی از شرایط کسب این حداکثر نویسنده اول بودن می باشد.

نویسنده دوم یا سوم حدود 0.9 امتیاز داره و چهارم به بعد هم دیگه به صفر میل می کنه!

اینارو مسئول امور ارتقای رتبه اساتید به من گفت و راست و دروغش پای خودشه

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)