صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: تحصیل و زندگی‌ در ادلاید استرالیا

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

پیش فرض پاسخ : تحصیل و زندگی‌ در ادلاید استرالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    زمستان هاش سرده؟ جالبه! کدم شهر بهتر هست اب و هواش
    زمستونش نسبت به امکاناتی که هست سرده والا یک دهم سرمای تهران رو هم نداره- چون انرژی گرونه سرما رو بیشتر از ایران حس میکنی - در کل باید ببینی به چه هوایی حال میکنی - در کل آدلاید نسبت به ملبورن هوای بهتر ولی گرمتری داره از ایالت شمالی خیلی بهتر و خنک تره - از بریزبین زطوبت کمتر ولی زمستون سردتری داره من با هوا و طبیعت بریزبین خیلی حال میکردم وافعا زیباست ولی در آدلاید برای دیدن منظره های مشابه ای که در 90 کیلومتری بریزبین هست باید 800 کیلومتر بکوبی و رانندگی کنی. گلد کست در نزدیکی بریزین واقعا زیبا و آب و هوای خوبی داره - ولی از اون طرف بریزبین و ملبورن و سیدنی اصلا افوردبل نیستن - برای همین به نظر من نسبت به آب و هوا و طبیعتی که در آدلاید هست واقعا زندگی ارزونتره و به صرفه تره. آدلاید شهر بسیار منظم و مرتبیه ولی ملبورن به قول معروف سگ میزنه و شغال میرقصه ))

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ادلاید سواحل قشنگی داره؟ کارهای پارت تایم پیدا میشه مثل تدریس خصوصی توی دانشگاه؟ وقتی دانشجوی دکتری هستی ... من چندتا از دوستای نزدیکم را هم دعوت کردم که به این تایپیک بیان و به زودی رونق میگیره
    نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    زمستونش نسبت به امکاناتی که هست سرده والا یک دهم سرمای تهران رو هم نداره- چون انرژی گرونه سرما رو بیشتر از ایران حس میکنی - در کل باید ببینی به چه هوایی حال میکنی - در کل آدلاید نسبت به ملبورن هوای بهتر ولی گرمتری داره از ایالت شمالی خیلی بهتر و خنک تره - از بریزبین زطوبت کمتر ولی زمستون سردتری داره من با هوا و طبیعت بریزبین خیلی حال میکردم وافعا زیباست ولی در آدلاید برای دیدن منظره های مشابه ای که در 90 کیلومتری بریزبین هست باید 800 کیلومتر بکوبی و رانندگی کنی. گلد کست در نزدیکی بریزین واقعا زیبا و آب و هوای خوبی داره - ولی از اون طرف بریزبین و ملبورن و سیدنی اصلا افوردبل نیستن - برای همین به نظر من نسبت به آب و هوا و طبیعتی که در آدلاید هست واقعا زندگی ارزونتره و به صرفه تره. آدلاید شهر بسیار منظم و مرتبیه ولی ملبورن به قول معروف سگ میزنه و شغال میرقصه ))

Junior Member

سلام به همگی..
    من یک ماهه اومدم آدلاید
    دانشجوی فوق لیسانس هستم
    اگه سوالی ... راهنمایی ... کاری از دستم بربیاد در خدمتم

من که بقیه شهرهای استرالیا و اروپا و آمریکا و.. خلاصه شهر به معنی واقعی که ندیده بودم پس فقط دارم با ایران مقایسه میکنم = ادلاید واقعا قشنگه و در مقایسه با تهران یه تیکه از بهشته.
    مردم مودب و اروم و باکلاس و خوش برخورد ... همه جا سرسبز ...
    صدای بوق هایی که تو یک ماه شنیدمو شمردم (حدودا 12-13 مورد بوده)
    واسه من که از تهران اومدم و مسیرم هفت تیر بوده و از لای موتور و بساطی و تاکسی و فحش و بوق و دعوا رد میشدم میرفتم سرکار ... اینجا انگار مردم، روحم اومده بهشت!

فقط زبون این ملائک رو بفهمیم و یه کاری هم پیدا کنیم که قیمت این جوی شیر و میوه های بهشتیش بهمون فشار نیاره همه چی عالیه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

خیلی خوشحال شدم حامد جان که رفتی... اره هفت تیر شلوغ بود.. خوش به سعادت.... دستت زیر سرما پسر ... استرالیایی ها خیلی مردم خوبی هستند من خیلی تعریفشون را شنیدم... افرین خوشحال شدم حسابی.. ... ساحل چطوره؟ دانشگاه فلیندرز میگن خیلی شیک و تمیز هست این ورژن جدیدش!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed9997 نمایش پست ها
    سلام به همگی..
    من یک ماهه اومدم آدلاید
    دانشجوی فوق لیسانس هستم
    اگه سوالی ... راهنمایی ... کاری از دستم بربیاد در خدمتم

من که بقیه شهرهای استرالیا و اروپا و آمریکا و.. خلاصه شهر به معنی واقعی که ندیده بودم پس فقط دارم با ایران مقایسه میکنم = ادلاید واقعا قشنگه و در مقایسه با تهران یه تیکه از بهشته.
    مردم مودب و اروم و باکلاس و خوش برخورد ... همه جا سرسبز ...
    صدای بوق هایی که تو یک ماه شنیدمو شمردم (حدودا 12-13 مورد بوده)
    واسه من که از تهران اومدم و مسیرم هفت تیر بوده و از لای موتور و بساطی و تاکسی و فحش و بوق و دعوا رد میشدم میرفتم سرکار ... اینجا انگار مردم، روحم اومده بهشت!

فقط زبون این ملائک رو بفهمیم و یه کاری هم پیدا کنیم که قیمت این جوی شیر و میوه های بهشتیش بهمون فشار نیاره همه چی عالیه

Junior Member

با سلام. میشه یکی من و راهنمایی کنه که آیا با اسکالرشیپ 20 هزار دلار در سال در مقطع دکتری از دانشگاه فلیندرز می شود در آدلاید یک زندگی دانشجویی یک نفره خوب داشت یا باید خودم هم از جیب بزارم؟ آیا امکان گرفتن RA یا TA علاوه بر اسکالرشیب مذکور هست؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط rozesefid نمایش پست ها
    با سلام. میشه یکی من و راهنمایی کنه که آیا با اسکالرشیپ 20 هزار دلار در سال در مقطع دکتری از دانشگاه فلیندرز می شود در آدلاید یک زندگی دانشجویی یک نفره خوب داشت یا باید خودم هم از جیب بزارم؟ آیا امکان گرفتن RA یا TA علاوه بر اسکالرشیب مذکور هست؟
    اگر هزینه تحصیل رو دانشگاه بده بله صد در صد کافیه

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام دوستان. ببخشید من دقیقا متوجه نشدم که برای ورود به استرالیا (ادلاید) چقدر پول همراهم باشه کافیه؟ منظورم حداقل (کف هزینه) پولیه که من لازم دارم تا بعد از دوهفته بورسمو دریافت کنم. مبلغ بورس هم که همون IPRS است. ضمنا میخوام یه سوییت تک نفره توی urbanest بگیرم که فقط 11 دقیقه تا دانشگاه ادلاید فاصلست. کار خوبیه؟ سوییت ها همه furnished و قیمت اونا 275 دلاره هفتگی. با توجه به طبیعت استرالیا (نه صرفا ادلاید) ماشین خریدن کلا کار عاقلانه ایه؟ خیلی سوال دارم و یه مقدار هم اطلاعات جمع کردم ولی در مورد صحت اطلاعاتم مطمین نیستم. اگه میشه یکم این تاپیک رو راه بندازیم ممنون میشم. مسلما دوستان دیگه ای هم هستند که احتمالا ادلاید مقصد بعدیشون باشه. تشکر.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از ادلاید اگر کسی بورس شده و یا اقامت گرفته به من پیام بده تا با هم اشنا شیم... گروه هم داریم!

Junior Member

سلام حامد جان منو همسرم ّپذیرش گرفتیم از دانشگاه فلیندرز البته ایشون باید مستر بخونه و برای بهمن ماه به امید خدا اونجا ییم میتونی بهمون کمک کنی تو زمینه خونه پیدا کردن به نظرت کار من میتونم پیدا کنم و میانگین هزینه هامون تو سال اول چقدر میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مکانیک سنگ - صنعتی اصفهان

آیا برای گرفتن پذیرش از دانشگاه آدلاید الزاما باید یک پروپوزال برای PhD آماده کرد؟
    کسی آشنایی در این زمینه داره و میتونه کمکم کنه؟ خصوصا در رشته های مهندسی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)