صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 43

موضوع: تحصیل و زندگی‌ در ادلاید استرالیا

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل و زندگی‌ در ادلاید استرالیا

اطلاعات مفید در مورد شهر ادلاید که همواره جزو شهرهای برتر دنیا انتخاب شده است را از این وب سایت مطالعه کنید

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شهر آدلاید چند مرتبه جزو ۱۰ شهر برتر دنیا برای زندگی قرار گرفته.
    به طور مثال، در یک آمار گیری شهر آدلاید در مرتبه هشتم قرار گرفت. چند تا از عواملی که در این محاسبه در نظر گرفته شده اند از این قرارند:

Stability, Healthcare,
    Culture and Environment, Education and Infrastructure

منبع این خبر را اینجا مشاهده فرمایید.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 7th, 2015 در ساعت 10:40 AM

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کسب اطلاعلات در مورد ادلاید و ایالت استرالیای جنوبی از طریق این لینک ...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

10 مورد جذاب در مورد ادلاید و حومه را از طریق این لینک مطالعه فرمایید...
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 7th, 2015 در ساعت 10:42 AM

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

آدلابد بنظر من بهترین شهر دانشجویی استرالیاست اگر از بازار کار بدش بگذریم بسیار افوردبل و قابل زندگیه - من تا بحال تو 3 شهر استرالیا زندگی کردم ولی آدلاید رو به همهشون ترجیح میدم فقط مشکلم با طبیعت کمی خشکه استرالیای جنوبیه ولی در کل جای بسیار خوبیه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

میشه بگید نسبت به کدوم شهرها مقایسه کردید؟ من شنیدم خارجی هم خیلی کم داره ادلاید
    نقل قول نوشته اصلی توسط r_1159 نمایش پست ها
    آدلابد بنظر من بهترین شهر دانشجویی استرالیاست اگر از بازار کار بدش بگذریم بسیار افوردبل و قابل زندگیه - من تا بحال تو 3 شهر استرالیا زندگی کردم ولی آدلاید رو به همهشون ترجیح میدم فقط مشکلم با طبیعت کمی خشکه استرالیای جنوبیه ولی در کل جای بسیار خوبیه

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    میشه بگید نسبت به کدوم شهرها مقایسه کردید؟ من شنیدم خارجی هم خیلی کم داره ادلاید
    من پرث بودم بریزبسن بودم و ملبورن و آدلاید- آدلاید ارزونترین هزینه اکومودیشن و ترنسپورت رو داره با 89 سنت از دورترین سابرب و از 30 کیلومتری میاین سیتی و تایم تیبل باس هاش خیلی دقیق و خوبه- ملبورن هزیبه ترنسپورت بالایی داره و زون به زون عوض میشه بریزبین هم همینطور.
    قیمت خونه هم که در آدلاید از همه ارزوتره و وفور خونه هست و براحتی میشه خونه پیدا کرد. تو پرث باید التماس کنید تا یه خونه بهتون بدن ولی در آدلاید به شما التماس میکنن - در کل اگر اسکالز شیپ داشته باشید در آدلاید براحتی دونفره زندگی میکنید ولی در سهرهای دیگه باید دست به عضا حرکت کنید.
    آدلاید مهاجر هم زیاد داره ولی هندی کم داره ملبورن مملو از هندی هاست و سریلانگایی ها - البته این یکی از معایب آدلایده که جمعیت مهاجرش شاید کمتر باشه این باعث شده که مردمش کمی از نظر فکری بسته باشن

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

فکر میکنید دلیل اینکه ادلاید خیلی ارزون هست چی هست؟ اب و هواش هم که ظاهرا از همه جا بهتره... با تشکر از پاسخ مفیدتون
    من پرث بودم بریزبسن بودم و ملبورن و آدلاید- آدلاید ارزونترین هزینه اکومودیشن و ترنسپورت رو داره با 89 سنت از دورترین سابرب و از 30 کیلومتری میاین سیتی و تایم تیبل باس هاش خیلی دقیق و خوبه- ملبورن هزیبه ترنسپورت بالایی داره و زون به زون عوض میشه بریزبین هم همینطور.
    قیمت خونه هم که در آدلاید از همه ارزوتره و وفور خونه هست و براحتی میشه خونه پیدا کرد. تو پرث باید التماس کنید تا یه خونه بهتون بدن ولی در آدلاید به شما التماس میکنن - در کل اگر اسکالز شیپ داشته باشید در آدلاید براحتی دونفره زندگی میکنید ولی در سهرهای دیگه باید دست به عضا حرکت کنید.
    آدلاید مهاجر هم زیاد داره ولی هندی کم داره ملبورن مملو از هندی هاست و سریلانگایی ها - البته این یکی از معایب آدلایده که جمعیت مهاجرش شاید کمتر باشه این باعث شده که مردمش کمی از نظر فکری بسته باشن

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    فکر میکنید دلیل اینکه ادلاید خیلی ارزون هست چی هست؟ اب و هواش هم که ظاهرا از همه جا بهتره... با تشکر از پاسخ مفیدتون
    دلیلش شاید رکود بازار کارش باشه البته آب و هواش خوبه ولی از همه جا بهتر نیست - تابستونش گرما به 45 هم میرسه و زمستون سردی داره - البته از ملبورن بهتره چون ملبون هواش خیلی متغیره و بارون زیاد میاد و رطوبت بریزبین زو نداره - راستی من سعی کردم جواب پیغام خصوصی شما رو بدم ولی ظاهرا نمیشه بهتون پیغام فرستاد

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

زمستان هاش سرده؟ جالبه! کدم شهر بهتر هست اب و هواش
    دلیلش شاید رکود بازار کارش باشه البته آب و هواش خوبه ولی از همه جا بهتر نیست - تابستونش گرما به 45 هم میرسه و زمستون سردی داره - البته از ملبورن بهتره چون ملبون هواش خیلی متغیره و بارون زیاد میاد و رطوبت بریزبین زو نداره - راستی من سعی کردم جواب پیغام خصوصی شما رو بدم ولی ظاهرا نمیشه بهتون پیغام فرستاد

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)