نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: APpLyABrOad AmOo NowrOoz (مسابقه طراحی لوگوی عیدانه APpLy ABroaD)

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Talking APpLyABrOad AmOo NowrOoz (مسابقه طراحی لوگوی عیدانه APpLy ABroaD)

سلام بر دوستان گرامی؛
    اگر عزیزان خاطرشون باشه؛ معمولا هر سال لوگوی فروم هم حال و هوای عید میگرفت؛ مسابقه طراحی لوگوی عیدانه امسال applyabroad رو قرار هست که براتون برگذار کنیم.

و به دو نفر اول لقب های Applyabroad HAji-Firooz 94 و Applyabroad Amoo nowrooz 94 رو به صورت موقت یا دایمی میدیم البته با ۵ ستاره بزرگ!

نحوه مشارکت هم به این شکل هست که یا در همین تاپیک طرحتون رو ارسال می کنید و یا اینکه به من ارسال کنید.
    با تشکر.
    پ.ن: ابعاد و جزییات تکمیلی به زودی ارسال خواهد شد.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

پیش فرض پاسخ : APpLyABrOad AmOo NowrOoz (مسابقه طراحی لوگوی عیدانه APpLy ABroaD)

از آنجایی که القاب پیشنهادی مناسب آقایان بوده، لذا این مسابقه به صورت تلویحی دعوتی برای این گروه از اعضائ انجمن هستش.
    با توجه به مجازی بودن این مسابقه، شاید بهتر باشه کمی‌ تجدید نظر انجام در انتخاب "جوایز" داشته باشید!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : APpLyABrOad AmOo NowrOoz (مسابقه طراحی لوگوی عیدانه APpLy ABroaD)

نقل قول نوشته اصلی توسط shasa نمایش پست ها
    از آنجایی که القاب پیشنهادی مناسب آقایان بوده، لذا این مسابقه به صورت تلویحی دعوتی برای این گروه از اعضائ انجمن هستش.
    با توجه به مجازی بودن این مسابقه، شاید بهتر باشه کمی‌ تجدید نظر انجام در انتخاب "جوایز" داشته باشید!
    خیلی ممنونم از نکته سنجی درباره جنسیت این اسامی! البته ما چنین منظوری نداشتیم و اتفاقا توقع من این هستش که خانوم های گرامی مشارکت بیشتری نسبت به آقایان داشته باشند.
    بنابراین اگر پیشنهادی دارید که در صورت برنده شدن ۲ خانوم چه القابی میشه بهشون داد لطفا به من اطلاع بدید. {طبیعتا القاب باید درباره عید نوروز باشند.}
    باتشکر
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از نکته سنجی درباره جنسیت این اسامی! البته ما چنین منظوری نداشتیم و اتفاقا توقع من این هستش که خانوم های گرامی مشارکت بیشتری نسبت به آقایان داشته باشند.
    بنابراین اگر پیشنهادی دارید که در صورت برنده شدن ۲ خانوم چه القابی میشه بهشون داد لطفا به من اطلاع بدید. {طبیعتا القاب باید درباره عید نوروز باشند.}
    باتشکر
    بحث بر سر آن است که لقب پیشنهادی باید مستقل از جنسیت باشد.
    چرا که حفظ هویت حقیقی‌ از حقوق کاربران در یک شبکه مجازی است.
    موفق باشید،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)