صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 83

موضوع: آزمون PTE Academic

پیش فرض پاسخ : آزمون PTE Academic

یه سایت هم معرفی کرد استاد به نام ptetoturials.com اونجا تمرین های زیادی از PTE بصورت رایگان داره

ممنون میشم اگه راضی بودین از سطح تدریس خصوصی pte تجربه تون را با نام مدرس در اختیارمون بزارید

Junior Member

سلام هزینه ازمون پی تی ای چقدره؟

Junior Member

سلام من دارم زبانو از پایه شروع میکنم واسه ویزا کاری استرالیا پی تی ای میخام یعنی کلاس پایه رو دیگه نرم ؟ مستقیم برم واسه کلاسهای پی تی ای میشه لطفا بگید از کجا شروع کنم؟

سلام دوستان
    من PTE academic رو چندین بار امتحان دادم و بالاخره نمره 79+ رو گرفتم. توی این امتحان هر چقدر درس بخونید و تلاش کنید متناسب با تلاش و دانشتون نمره میگیرید. واقعا منصفانه هست. باید حتما قلق هاشو بدونید مخصوصا توی اسپیکینگ و رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ هم که باید دانش خودتون رو با خوندن متون فراوان و گوش کردن پادکست تقویت کنید. نتیجه هم معمولا یک روزه میاد. این آزمون سطح زبانتون رو با دقت بسیار بالا و با الگوریتم های پیچیده هوش مصنوعی مورد سنجش قرار میده. به نظر من ریدینگ و لیسنینگ این آزمون به مراتب از آزمونهای دیگه سخت تره ولی قابل دستیابی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط r_saadat نمایش پست ها
    سلام دوستان، من تازه نمره آیلتسم اومده و R:7, S:7, L:6.5, W:6 شدم، یک سری دوستان پسشنهاد دادن شیفت بدم به PTE نمیدونم کار درستیه یا نه چون با آیلتس کاملا آشنایی دارم اما ظاهرا نمره 7 توی رایتینگ خیلی سخت شده
    نمیدونم با این نمرات آیلتس آوردن نمره 65 تو PTE میسره؟ چقد ربنظرتون باید وقت بذارم ؟
    سلام میشه بگید نمره 65 تو pte را برا چی میخواهین؟
    شما با این نمره ایلتس توی همه دانشگاهها پذیرش میشین
    ودر اخر اینکه اشتباه من را نکنین من هم مدتی را ایلتس خوندم و بعد از شرکت در ازمون های ماک متوجه شدم که به نمره مورد نظر نمیرسم بعد از دوسال ازمون را عوض کردم و تکنیک و ساختارهای ازمون ها با هم بسیار متفاوته و آشنایی به همه ی اونها .طبیعتا وقت بسیاری ازتون تلف خوهد کرد

Junior Member

سلام
    ازمون pte در ایران برگزار میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط freeskynet نمایش پست ها
    سلام میشه بگید نمره 65 تو pte را برا چی میخواهین؟
    شما با این نمره ایلتس توی همه دانشگاهها پذیرش میشین
    ودر اخر اینکه اشتباه من را نکنین من هم مدتی را ایلتس خوندم و بعد از شرکت در ازمون های ماک متوجه شدم که به نمره مورد نظر نمیرسم بعد از دوسال ازمون را عوض کردم و تکنیک و ساختارهای ازمون ها با هم بسیار متفاوته و آشنایی به همه ی اونها .طبیعتا وقت بسیاری ازتون تلف خوهد کرد
    واسه ویزای کار استرالیا میخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط baghaderi نمایش پست ها
    دو سال اعتبار داره
    خیر، این آزمون تاریخ اعتبار نداره

Junior Member

سلام ، موفق باشین ، به نظرتون اینکه از آیلتس شیفت بدیم به پی تی ایی کار درستی هست ؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminkiapour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من PTE academic رو چندین بار امتحان دادم و بالاخره نمره 79+ رو گرفتم. توی این امتحان هر چقدر درس بخونید و تلاش کنید متناسب با تلاش و دانشتون نمره میگیرید. واقعا منصفانه هست. باید حتما قلق هاشو بدونید مخصوصا توی اسپیکینگ و رایتینگ، ریدینگ و لیسنینگ هم که باید دانش خودتون رو با خوندن متون فراوان و گوش کردن پادکست تقویت کنید. نتیجه هم معمولا یک روزه میاد. این آزمون سطح زبانتون رو با دقت بسیار بالا و با الگوریتم های پیچیده هوش مصنوعی مورد سنجش قرار میده. به نظر من ریدینگ و لیسنینگ این آزمون به مراتب از آزمونهای دیگه سخت تره ولی قابل دستیابی هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)