صفحه 7 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 83

موضوع: آزمون PTE Academic

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آزمون PTE Academic

با سلام خدمت دوستان
    راجع به PTE چند تا نکته نصبت به اطلاعات خودم باهاتون در میون میزارم
    1-اگر به مهاجرت به استزالیا فکر میکنید و اولویت اولتون مهاجرت و تحصیل به استرالیاست فقط و فقط به این ازمون فکر کنید.چون 100% دانشگاه های اسرالیا و اداره مهاجرت استرالیا این ازمون رو قبول دارن.
    2-اگر تو فکر هم مهاجرت هم تحصیل هستید حالا چه در اروپا چ در امریکا و کانادا اصلا به PTE و نمراتش و اسونیش و سختیش نصبت به ازمون های دیگه فکر نکنید و فقط و فقط بچسبید به تافل یا ایلتز چون با امتحان PTE فوق العاده دانشگاه ها تون رو توی اروپا امریکا و کانادا (به جز انگلیس) محدود میکنه و (تا اونجایی ک من توی سایت pearsonpte.com ینی سایت برگزار کننده ازمون چک کردم) عمدتا هم دانشگاهای هنر و مدیریت رو در برمیگیرن.
    3-اگر میخواید ک حتما به تحصیل به غیر از استرالیا و انگلیس فکر کنید و به هر دلیلی اصرار به ازمون PTE دارید حتما اسم دانشگاه مورد نظرتون رو توی سایت pearsonpte.com چک کنید بعد تصمیمم بگیرید.
    4-ازمون PTE باز هم میگم بیشتر برای مهاجرت و تحصیل در انگلستان و استرالیا طراحی شده - بسیار تکنیکی تر از ازمون های دیگه هست بنابر این نمره گرفتن در این ازمون با دانستن و مسلط شدن به تکنیک های ان تا حدی اسان تر است.

Junior Member

سلام دوستان.
    من قصد شرکت توی آزمون PTE رو دارم. میدونم که این سوالم ظاهراً تکراریه ولی هر چی که پستها رو خوندم نتونستم جوابش رو پیدا کنم. برای شروع آمادگی برای این آزمون دقیقاً باید از کجا شروع کرد؟ اگه ممکنه مراحل آمادگی برای این آزمون رو به ترتیب بفرمایید. سطح زبانم نسبتاً خوبه و بیشتر دیالوگ های توی فیلم ها و اخبار رو متوجه میشم و البته که می دونم آمادگی برای یه آزمون خاص زبان داستانای خودش رو داره. لطفاً راهنمایی کنید پله به پله دقیقاً چه مراحلی رو باید طی کرد تا قبل از آزمون. در ضمن من ترجیحم اینه که خودم برای زبان تمرین کنم و نمی خوام کلاس برم یا معلم خصوصی بگیرم.
    با تشکر.

Junior Member

همين امروز نتيجه آزمون آيلتسم اومد
    ٤ تا ٦ گرفتم آكادميك
    بار ٥ ام بود امتحان ميدادم
    بنظرتون ميشه يكي دوماه بخونم و برم PTE بدم ؟!
    نمره ٦/٥ ميخوام ولي به هر دري ميزنم باز نميشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط missy نمایش پست ها
    همين امروز نتيجه آزمون آيلتسم اومد
    ٤ تا ٦ گرفتم آكادميك
    بار ٥ ام بود امتحان ميدادم
    بنظرتون ميشه يكي دوماه بخونم و برم PTE بدم ؟!
    نمره ٦/٥ ميخوام ولي به هر دري ميزنم باز نميشه
    صد درصد میتونی

Junior Member

من می خوام این آزمون امتحان یدم.سطح زبانم ضعیفه و فقط هفت ماه فرصت دارم و روزی حداکثر شش ساعت می تونم وقت بذارم و معادل شش آیلتس میخوام میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم با چی شروع کنم؟؟؟اصلا امکان پذیر هست تو این مدت زمان و سطح زبانم بتونم موفق بشم؟؟

Junior Member

ایا منابعی برای ازمون pte هست؟

سلام دوستان
    کسی اینجا هست که دوره pte رو در آموزگاه زنگنه به همراه استاد آقای روزبه نبی پور گذرونده و راضی باشه؟

سلام
    من قصدم مهاجرت کاری به استرالیا هست و متاسفانه برای بار سوم مجبور به تغییر آموزشگاه شدم
    سطح من upper intermediate بوده اما آموزشگاه فعلی با توجه به اینکه میدونست قصدم PTE هست به دروغ و حیله گری 4 ترم الکی منو در کلاسهای عمومیش انداخت و وقتمو تلف کرد آخر سر هم به من جواب داده که PTE بصورت خصوصی برات میزارم 40 ساعت باید بیایبی همزمان هم کلاسای عمومی رو ادامه بدی بازم دوباره 30 ساعت هم خصوصی زبان پایه بیای تا بتونی PTE رو پاس کنی ! اما بتازگی متوجه شدم با این سطح upper intermediate اصلا هیچ نیازی به ادامه زبان پایه نبوده و براحتی با 10 ساعت کلاس خصوصی و هزینه کمی میتونستم آمادگی PTE داشه باشم اما متاسفانه وقت و پولمو حروم کرد این آموزشگاه فعلی آخرش هم میخواست به اسم PTE کلی کلاس خصوصی به من غالب کنه که خوب شد فهمیدم ذات اینا چیه
    اینطور که فهمیدم PTE فقط نیاز به تکنیک داره اونم 10 جلسه خصوصی که بعد از هر جلسه 10 ساعت هم خود آدم تمرین کنه در خونه نه اینکه با وعده PTE بیان کلی کلاس عمومی و خصوصی سر آدم پیاده کنن و جیب خودشونو پر کنن . واقعا به این نتیجه رسیدم هرچی موسسه بزرگتر و قدیمی تر باشه بدتر عمل میکنن و بیشتر دنبال جیب مشتری هستن تا کیفیت آموزش .
    این هفته دارم میرم موسسه جدیدی که گفت 10 جلسه خصوصی PTE برام کافیه امیدوارم از اینجا نتیجه بگیرم

Junior Member

سلام دوستان، من تازه نمره آیلتسم اومده و R:7, S:7, L:6.5, W:6 شدم، یک سری دوستان پسشنهاد دادن شیفت بدم به PTE نمیدونم کار درستیه یا نه چون با آیلتس کاملا آشنایی دارم اما ظاهرا نمره 7 توی رایتینگ خیلی سخت شده
    نمیدونم با این نمرات آیلتس آوردن نمره 65 تو PTE میسره؟ چقد ربنظرتون باید وقت بذارم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh2005 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطفا اسم آموزشگاهی که قبلا رفتید و راضی نیودید و همچنین اسم آموزشگاهی که قرار هست 10 جلسه خصوصی بروید رو بگید؟
    ظاهرا بیان تجربه آموزشگاهها اینجا ممنوعه
    اما میتونم بگم آموزشگاه هرچی بزرگتر باشه بدتره و بیشتر دنبال پول هستن تا کیفیت
    در عوض آموزشگاههای تازه کار و کوچک حداقل اول کارشونه و برای جذب مشتری هم که شده با کیفیت کار میکنن

PTE هم دارم میرم تکنیک هاش خیلی بیشتر از آیلتس هست و خیلی تمرین میخواد اما بعدش دیگه خیلی راحته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)