صفحه 1 از 177 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

سلام
    در مورد وضعیت تحصیل در آلمان کسی از دوستان اطلاعی داره راهنمایی کنه ؟
    مثلا زبان تحصیل و یا دانشگاههای معتبرآن در مهندسی و شهریه و ...

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای آلمان

به این لینک ها یه سر بزن:
    www.daad.de
    www.germany-opportunities.de
    www.campus-germany.de
    www.goethe.de
    بهترین کار اینه که به مسئولین DAAD تو ایران یه زنگ بزنی قرار ملاقات بذاری و اونا همه تو ضیحات مورد نیاز رو بهت می گن و شرایط گرفتن کمک هزینه های تحصیلی که بورس کامله.

موفق باشی.
    مجید.
    ThinK DifferenT

سلام
    منم همين سوال رو داشتم
    تشكر از راهنمايي تون.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط azarbad
    بهترین کار اینه که به مسئولین DAAD تو ایران یه زنگ بزنی قرار ملاقات بذاری و اونا همه تو ضیحات مورد نیاز رو بهت می گن و شرایط گرفتن کمک هزینه های تحصیلی که بورس کامله.
    شما شماره اونا رو دارين؟ سايت خاصي دارن؟ از کجا مي شه پيدا کرد؟

شمارشو من ندارم اما تو همون موسسه "گوته" تو قلهک هر هفته دوشنبه ها برگزار میشه(هر هفته یک چیزو میگن بنابراین نگران عقب موندن نباش!) قبلشم باید وقت بگیری. آدمای بداخلاق و بی معنی ای هم هستند امیدوارم مردم آلمان اینقدر گند دماغ نباشند.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط Zohreh
    سلام
    در مورد وضعیت تحصیل در آلمان کسی از دوستان اطلاعی داره راهنمایی کنه ؟
    مثلا زبان تحصیل و یا دانشگاههای معتبرآن در مهندسی و شهریه و ...
    سلام دوست عزيز
    در اين باره كاملا" بحث شده
    و اگر بگرديد حتما" تاپيك مورد نظر را پيدا خواهيد كرد
    موفق باشيد

موسسه ی گوته تو خیابان شریعتی، خیابان یخچال، انتهای خیابان کی نژاد، خیابان سمت راست هست. یه 300-200 متر که بری جلو پیدا می کنی. بگو می خوام برم دفتر DAAD (د.آ.د تلفظ می شه). اگر خانم هم هستین با مقنعه برید تا خدای نکرده اسلام به خطر نیفته دوست عزیز! شماره اش رو هم ندارم.

موفق باشید
    تا نیک ندانی که سخن عین ثواب است / باید که به گفتن دهن از هم نگشایی / گر راست سخن گویی و در بند بمانی / به زان که دروغت دهد از بند رهایی

Senior Member maryamf آواتار ها

نمی دونم تا حالا رفتید یا نه؟ اگه نرفتید شماره اش اینه 22602118 آقای بهرامی. ساعت 9 تا 2 بعد از ظهر یا 12 ظهر باید تماس بگیرید. سعی کنید با وقت قبلی برید چون ممکنه نباشن که راهنماییتون کنن. ولی به خود بورس DAAD امید نبندید چون من با یه آقایی از دفتر daad تو بن صحبت کردم که می گفت اونا در نهایت از بین 500-600 نفر 5-6 نفر می گیرن!!! البته امسال مثل اینکه ظرفیتشو به 10-12 نفر رسوندن ولی متقاضیاشون هم سر به فلک زده بود. به دانشجوی فوق 600 یورو در ماه و به دانشجوی دکتری 900 یورو می دن، حدود 30-40 یورو کمتر هم ممکنه بدن و این ماکزیممشه. زمانش هم حدودای مهر بود و فکر نکنم الان دیگه مجدد بشه apply کرد.

زبان تحصیل برای لیسانس آلمانیه برای فوق و دکتری اغلب انگلیسیه که بستگی به استاد، گروه و دانشگاه داره. مثلا تو max-planck اگه اشتباه نکنم انگلیسیه همه جا. تازه max-planck نمره GRE هم خواسته بود.

موفق باشین

Junior Member

دوست محترم زبان تحصیل برای لیسانس صرفا آلمانی نیست همین الان یک سرچ توی daad انجام بدی میبینی که 100 course انگلیسی واسه للیسانس و 580 تا واسه فوق هستش

Junior Member

سلام به همگی
    من دانشجوی مهندسی منابع طبیعی دانشگاه فردوسی مشهد هستم و 2 ترم دیگه دارم تا تموم کنم ولی میخوام الان اقدام کنم واسه لیسانس art آلمان البته بگم که از 12 سالگی نقاشی کار می کردم و 4سال حرفه ای کار کردم . و شنیدم که باید واسه لیسانس 1سال کالج بخونم این حقیقت داره ؟ میشه راهنماییم کنید ؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)