صفحه 101 از 195 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ادامه تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس

سلام من دانشجوی سال اول هستم می خواستم بدونم ایا میشه بعد از دو سال تحصیل یا بیشتر رفت آلمان و واحدای پاس کرده اینجا رو معادلسازی کرد اگه میشه چطور

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای آلمان

سلام بر دوستان گلم،،،
    در دانشگاه کولن واسه ارشد برق گرایشی هست در ضمینه اتوماسیون که 120 واحدی هست و ترم چهار هم کلا اختصاص داره به تز ولی در نهایت مدرکی که می دن master of engineering هست و می خواستم بدونم فرقش با master of science چیه چون این که تز داره پس چرا اسمش Meng است؟
    بعد با داشتن این جور مدرکی واسه PHD میشه apply کرد؟

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

دوستان یه راهنمایی کنند
    می خوام برای دانشگاه Muenster در Master of Science in Information Systems اقدام کنم برای همین ترم، اما از طرفی دوست دارم دانشگاه NTNU رو انتخاب کنم اما باید حدود 8 ماه دیگه صبر کنم(وقت تلف می شه). به نظر کدوم یک بر دیگری مچربه و چرا؟

رزومه ی من
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه ازاد با معدل 16
    دو تا مقاله داخلی
    6.5 ایلتس(البته تا 2 ماه دیگه)
    ویرایش توسط sitdong : February 18th, 2012 در ساعت 03:49 PM
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد ادامه تحصیل در آلمان در مقطع لیسانس

نقل قول نوشته اصلی توسط ardeshir111 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال اول هستم می خواستم بدونم ایا میشه بعد از دو سال تحصیل یا بیشتر رفت آلمان و واحدای پاس کرده اینجا رو معادلسازی کرد اگه میشه چطور
    بستگی داره به دانشگاه ! باید اول دانشگاه قبول کنه این قضیه رو و بعد نمرهها و واحدهات رو چک می کنند که چقدر با واحدهای دانشگاه یکی هست

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط laplas نمایش پست ها
    سلام بر دوستان گلم،،،
    در دانشگاه کولن واسه ارشد برق گرایشی هست در ضمینه اتوماسیون که 120 واحدی هست و ترم چهار هم کلا اختصاص داره به تز ولی در نهایت مدرکی که می دن master of engineering هست و می خواستم بدونم فرقش با master of science چیه چون این که تز داره پس چرا اسمش Meng است؟
    بعد با داشتن این جور مدرکی واسه PHD میشه apply کرد؟
    در آلمان بعضی رشته های مهندسی master of engineering هستند و البته برای دکتری مشکلی نیست چون title رشته های دکتری در مهندسی Dr. Eng هست !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی کنند
    می خوام برای دانشگاه Muenster در Master of Science in Information Systems اقدام کنم برای همین ترم، اما از طرفی دوست دارم دانشگاه NTNU رو انتخاب کنم اما باید حدود 8 ماه دیگه صبر کنم(وقت تلف می شه). به نظر کدوم یک بر دیگری مچربه و چرا؟

رزومه ی من
    مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه ازاد با معدل 16
    دو تا مقاله داخلی
    6.5 ایلتس(البته تا 2 ماه دیگه)
    به نظر بنده شما بهتره روی المان بیشتر سرمایه گذاری کنی به هر حال شهریه پایین و هزینه زندگی پایین تری در شهر مونستر نسبت به تروندهایم داره!!! نکته مثبت دیگر وجود کمپانی های قوی و بازار کار مناسب در کشور المان نسبت به نروژ می باشد. من به شخصه المان رو پیشنهاد می کنم.
    ازاد اندیش باشید

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

دوست عزیز به صورت کل اختلاف هزینش مگه جقدر می شه که NTNU رو ادم کنار بذاره؟ و بعد در دوره ی مستر شما که نمی تونی به اون صورت کار کنی و در ضمن شهر مونستر که کمپانی ها ی بزرگ که شما می فرمایی نداره و ان شهر های دیگر المان هست و در صورتی که بخواهید بعد از مستر در کشوری که مستر رو گرفتید برای کار درخواست بدید المان برتر است اما در صورتی که قصد ادامه برای مقطع بالاتر رو داشته باشد در این صورت کدام ارجح تره؟
    کلا هزینش شاید در کل 7-8 میلیون تفاوت داشته باشه اما نمی دونم چرا انقدر NTNU خوش مدرخشه برام!! فقط این 8-9 ماه وقت تلف شدن بد جور دو دل کرده منو!
    و در پایان واقعا دانشگاه مونستر در مقابل NTNU حرفی برای گفتن داره در زمینه امکانات و قوی بودن در Information Systems؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز به صورت کل اختلاف هزینش مگه جقدر می شه که NTNU رو ادم کنار بذاره؟ و بعد در دوره ی مستر شما که نمی تونی به اون صورت کار کنی و در ضمن شهر مونستر که کمپانی ها ی بزرگ که شما می فرمایی نداره و ان شهر های دیگر المان هست و در صورتی که بخواهید بعد از مستر در کشوری که مستر رو گرفتید برای کار درخواست بدید المان برتر است اما در صورتی که قصد ادامه برای مقطع بالاتر رو داشته باشد در این صورت کدام ارجح تره؟
    کلا هزینش شاید در کل 7-8 میلیون تفاوت داشته باشه اما نمی دونم چرا انقدر NTNU خوش مدرخشه برام!! فقط این 8-9 ماه وقت تلف شدن بد جور دو دل کرده منو!
    و در پایان واقعا دانشگاه مونستر در مقابل NTNU حرفی برای گفتن داره در زمینه امکانات و قوی بودن در Information Systems؟
    دوست عزیز اولاً خدمت شما عرض کنم شما در هر صورت احتمال شانس پیدا کردن کار اینترنشنال رو در کشور بزرگ و صنعتی المان را به نسبت نروژ در اختیار دارید!!! در ضمن هزینه زندگی در مونستر بین 600 یورو هست در صورتی که در تروندهیم شما ماهیانه باید 900 یورو در نروژ هزینه کنید. شاید تنها مزیت نروژ سبک فرهنگ و زندگی مردم اون کشور باشه. اما من باز هم با اطمینان میگم المان فاکتورهای بهتری نسبت به نروژ دارد.

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

اشاره کردید که تنها مزیت نروژ سبک فرهنگ و زندگی مردمش باشه یعنی هیچ مزییتی بین NTNU نسبت Muenster شما نمی بینید!!! شما تعداد دانشجو های ایرانی در NTNU رو بررسی کنید نمی دونم چرا Muenster حداقل بین بچه های فروم معروف نیست!!؟

ApplyAbroad Superstar

اشاره کردید که تنها مزیت نروژ سبک فرهنگ و زندگی مردمش باشه یعنی هیچ مزییتی بین NTNU نسبت Muenster شما نمی بینید!!! شما تعداد دانشجو های ایرانی در NTNU رو بررسی کنید نمی دونم چرا Muenster حداقل بین بچه های فروم معروف نیست!!؟
    دوست عزیز. بنده NTNU رو رد نکردم به هر حال از دانشگاههای عالی نروژ و در دنیا شناخته شده است. شما سوالت رو طوری پرسیدید که منم به جنبه های فاکتور بیشتر المان اشاره کردم. به هر حال این نظر بنده بود که خیلی زمان روی المان و نروژ گذاشتم که به این نتایج رسیدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)