صفحه 14 از 195 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای آلمان

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    به هر حال چون معدلتون بالای 3 حساب می شه یه سری از دانشگاه ها رو از دست نخواهید داد....اما چون زیر 2.5 هست یک سری از دست خواهد رفت....باید حرکت بزنین ببینین کدوم جواب می گیرید...اگه جزئیاتی در مورد اسم دانشگاه هایی که شانس بیشتری دارید از نظر ما می خواین بفرمایید تا بگم خدمتتون
    بله، خیلی ممنون میشم اگر همچین لطفی بکنید.
    البته اگر ترجیحا رشته هایی که معرفی می فرمایید سازه ای یا در زمینه مهندسی زلزله باشه خیلی بهتره و همچنین رشته مدیریت پروژه.
    باسپاس فراوان

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدید شرایط سنی چطوری هستش؟

من 30 سالمه و برای Master تو یک دانشگاه علمی کاربردی می خوام اپلای کنم. به نظرت به مشکل ویزا می خورم؟
    البته 7 سال سابقه کار با بیمه دارم که قابل ترجمه است.

من 45 ساله میشناسم سوئد مستر می خونه

راجع به معدل اون دانشگاه بهم ایمیل زده گفته اگه C باشید قبوله...
    دوست عزیز چیزی که من گفتم در مورد لیسانس بود برای دانشگاه های عادی نه فوق تو علمی کاربردی....30 سال سن قابل قبولیه برای حتی دانشگاه های عادی تو مقطع فوق....اگه دانشگاتون علمی کاربردی هست احتمالا انعطاف خواهند داشت سر معدل فقط هر چی می تونین رزومه رو آب و تاب بدین....

Junior Member ida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    psychology

سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس روانشناسی سلامت در سال ۲۰۰۹ از دانشگاه استون برمینگام انگلستان هستم با آیلتس ۶.۰۰ که مربوط به ۲ ساله قبل هست. متاسفانه به علت سختگیری شدید این دانشگاه معدل من ۵۸ شد که بالاترین معدل کلاس هم ۶۷ بود.لیسانس روانشناسی‌ بالینی رو هم از دانشگاه آزاد کرج گرفتم با معدل ۱۶.۷۲.
    می‌خواستم بدونم آیا هیچ شانسی برای گرفتن بورسیه از دانشگاههای آلمان برای مقطع دکترا دارم؟
    و آیا با اینکه مدرک ارشد از انگلستان بوده، باز هم باید دوباره امتحان آیلتس رو بدم؟ اصلا آیلتس قبول هست؟
    در ضمن یادگیری زبان آلمانی‌ رو هم تازه می‌خوام شروع کنم چون شنیدم حداقل ۲۰۰ ساعت باید زبان آلمانی‌ رو خوند باشم برای هر نوع از ویزا

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ida نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    من فوق لیسانس روانشناسی سلامت در سال ۲۰۰۹ از دانشگاه استون برمینگام انگلستان هستم با آیلتس ۶.۰۰ که مربوط به ۲ ساله قبل هست. متاسفانه به علت سختگیری شدید این دانشگاه معدل من ۵۸ شد که بالاترین معدل کلاس هم ۶۷ بود.لیسانس روانشناسی‌ بالینی رو هم از دانشگاه آزاد کرج گرفتم با معدل ۱۶.۷۲.
    می‌خواستم بدونم آیا هیچ شانسی برای گرفتن بورسیه از دانشگاههای آلمان برای مقطع دکترا دارم؟
    و آیا با اینکه مدرک ارشد از انگلستان بوده، باز هم باید دوباره امتحان آیلتس رو بدم؟ اصلا آیلتس قبول هست؟
    در ضمن یادگیری زبان آلمانی‌ رو هم تازه می‌خوام شروع کنم چون شنیدم حداقل ۲۰۰ ساعت باید زبان آلمانی‌ رو خوند باشم برای هر نوع از ویزا
    در مورد صحبت آخرتون که خیر اینطور نیست برای تحصیل انگلیسی شما نیازی به آلمانی خوندن ندارید......در مورد سوال بعدتون تا جایی که می دونم اگه مدرک رو از یه سیستم آموزشی انگلیسی کسب کنین برای مدرک بعدیتون نیازی به امتحان زبان ندارید.در مورد بورس و این حرفام که بهتری مکاتبه کنین با اساتید تا جواب قطعی بگیرید.

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ida نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    البته من برخی دانشگاها را دید ه ام که کسانی را از مدرک زبان معاف می کنند که Native انگلیسی زبان باشند، بهترین کار اینه که شما سایت دانشگاه مورد نظر و قسمت مدارک زبان مورد نیاز را چک کنید یا با اداره پذیرش تماس بگیرید.
    و اینکه شانس دارید یا خیر بله همیشه شانس هست و مقاله و اینکه اگه قرار شد زبان امتحان بدهید نمره زبان هم در گرفتن فاند مهمند.ضمنا معدل لیسانستون هم خوبه سعی کنید بر نقاط قوتتون مانند تحصیل در یک دانشگاه انگلیسی زبان ، معدل لیسانس و مقاله های احتمالی مانور بدهید.
    موفق باشید
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

دوستان برای رشته مهندسی صنایع چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید ؟
    مرسی.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    دوستان برای رشته مهندسی صنایع چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید ؟
    مرسی.
    آلمانی یا انگلیسی؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

لطفاً چند دانشگاه رنک متوسط در آلمان که در مقطع فوق رشته های برق و IT داشته باشند و انگلیسی زبان باشند و نسبت به دانشگاههای رنک بالا راحتتر پذیرش دهند، معرفی کنید؟
    نمره تافل من 600 و معدل لیسانس 14، مقاله هم ندارم.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    آلمانی یا انگلیسی؟
    انگلیسی
    دانشگاههایی که آیلتس 6.5 رو قبول داشته باشن.
    مرسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a.a نمایش پست ها
    انگلیسی
    دانشگاههایی که آیلتس 6.5 رو قبول داشته باشن.
    مرسی.
    سلام این دانشگاه ها رو ببین:

دانشگاه سیگن
    http://www.uni-siegen.de/start/

دانشگاه برمن
    http://www.uni-bremen.de/

دانشگاه مونیخ
    http://portal.mytum.de/welcome/document_view?

دانشگاه دورتموند
    http://www.tu-dortmund.de/uni/Uni/index.html

اما بهتره توی DAAD بگردی و رشته ات رو پیدا کنی و بعد بری تو سایت دانشگاه

موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)