صفحه 3 از 195 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : دانشگاههای آلمان

اون استاد گفته در مدت شش ماه هم 1500 یورو را پرداخت می کنه ولی پس از گذشت 4 ماه خبری از ویزا نشده ،احتمال رد شدن در خواست ویزا برای آلمان چقدر است؟
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Senior Member maryamf آواتار ها

I got my german visa after 4.5 months. So, be hopeful..

سلام من سوالی داشتم که اگر راهنمایی کنین ممنون میشم.
    برای ارشد فیزیک سوئد بهتره یا المان در مجموع . منظورم اینه که از لحاظ گرفتن اقامت بعدا یا مخارج یا سطح دانش ؟ ممن همه فرومها رو خوندم فقط چون در نهایت باز نتونستم نتیجه بگیرم خواستم شما که سوئدین بگین چه باید کرد . من از اسپانیا و آلمان و ( احتمالا سوئد )پذیرش دارم .بدون فاند.
    ممنون از شما.
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

In my opinion...it is better to care about the person you are going to work with, rather than the country you go...since the person your have worked with will be very important in you professional future...So try to find a good and famous professor...Good Luck..
    Keep calm...Time will solve any problem

از کجا و چه جوری ادم معروف گیر بیارم منی که تو انتخاب دانشگاه و کشور هنوز موندم؟
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

When you are interested in a special subject you should be familiar with the current activities being done in the world and the scientists are working on them!!! In addition you can have a look at several professor websites and their CVs...this is what I’ve done and it worked…Good Luck
    Keep calm...Time will solve any problem

Have you done it about germany or sweden? or some where else?
    I did it before but it was so hard to find , becuase there are lots of site and university which have lots of teacher and proffessor so, what should i do ? i sent email to them , they did not answer that much good !!!!
    Now please somebody informe me how i can find general information care about germany and sweden differences???

Senior Member maryamf آواتار ها

we did as you did; and after many emails we found some professors.. you should continue; also, you should revise your mails and CV again and again to make it special for the professors.

OK I will do it again , i will try my best
    Thank you for alll.
    I adddmited from barcelona university of Spain know in Photonics
    It does not have any fund , do you think i can ger Visa for Spain or not? i heard it is difficult yes?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics Lund University

پیش فرض TESTAS

با سلام.من قصد دارم در مقطع فوق ليسانس بيوانفورماتيك يا بيوتكنولوژي پذيرش بگيرم. اينطور كه تو سايت DAAD ديدم همه ي دانشگاه ها يا GRE مي خواست براي اين رشته ها يا TEST AS. منم هيچ كدوم رو ندارم. كسي به اين مشكل بر نخورده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)