صفحه 4 از 195 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1949

موضوع: آرشیو شده : سوالات عمومی درباره تحصیل در دانشگاه های آلمان (تا پایان سال 2012)

Banned

پیش فرض کدام مدرک زبان برای کشور المان؟؟!!

سلام

این اولین پست من تو این فروم هست امیدوارم که به خاطر پیش پا افتاده بودنش من رو ببخشید
    من تمام مطالب این قسمت رو خوندم و میدونم که دوستان تو اکثر موارد سوال کنندگان رو به DAAD ارجاع میدن که تمام اطلاعات لازم رو داره ولی متاسفانه موردی که سوال داشتم رو به خوبی تو اونجا پیدا نکردم و چون یه فرصت فوری و مناسب برای شرکت تو یه دوره ILETS برام فراهم شده مجبور شدم سوالم رو تو یه تاپیک مجزا بپرسم

من در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس هستم و قصد دارم واسه دکترا پذیرش بگیرم
    اکثر دوستان تا اونجایی که من فهمیدم نظرشون بیشتر روی IBT مساعد هست ولی یه فرصت خوب برای من به وجود اومده برای شرکت تو یه دوره ایلتس و از طرفی هم با توجه به مطالبی که همینجا خوندم برای پذیرش دکترا تو المان نظر استاد مهمه لذا نمیشه تو سایت دانشگاه دید که اون دانشگاه چه مدرک زبانی رو میپذیره از طرفی من هنوز قطعی پرفسوری که بخوام باهاش کار کنم رو انتخاب نکردم لذا از دوستانی که تجربه دارن تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنن که ایا با شرایط من این دوره ها نسبت به هم ارجحیت دارن؟ یعنی اگه IBT بدم بهتر از ILETS هست یا برعکس و یا اینکه تفاوت زیادی بین اینها وجود نداره

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کدام مدرک زبان برای کشور المان؟؟!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali 2002
    سلام

این اولین پست من تو این فروم هست امیدوارم که به خاطر پیش پا افتاده بودنش من رو ببخشید
    من تمام مطالب این قسمت رو خوندم و میدونم که دوستان تو اکثر موارد سوال کنندگان رو به DAAD ارجاع میدن که تمام اطلاعات لازم رو داره ولی متاسفانه موردی که سوال داشتم رو به خوبی تو اونجا پیدا نکردم و چون یه فرصت فوری و مناسب برای شرکت تو یه دوره ILETS برام فراهم شده مجبور شدم سوالم رو تو یه تاپیک مجزا بپرسم

من در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس هستم و قصد دارم واسه دکترا پذیرش بگیرم
    اکثر دوستان تا اونجایی که من فهمیدم نظرشون بیشتر روی IBT مساعد هست ولی یه فرصت خوب برای من به وجود اومده برای شرکت تو یه دوره ایلتس و از طرفی هم با توجه به مطالبی که همینجا خوندم برای پذیرش دکترا تو المان نظر استاد مهمه لذا نمیشه تو سایت دانشگاه دید که اون دانشگاه چه مدرک زبانی رو میپذیره از طرفی من هنوز قطعی پرفسوری که بخوام باهاش کار کنم رو انتخاب نکردم لذا از دوستانی که تجربه دارن تقاضا دارم که من رو راهنمایی کنن که ایا با شرایط من این دوره ها نسبت به هم ارجحیت دارن؟ یعنی اگه IBT بدم بهتر از ILETS هست یا برعکس و یا اینکه تفاوت زیادی بین اینها وجود نداره

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام
    من یکی از دوستانم فوق شیمی آلی بود و مدرک کامل زبان آلمانی رو داشت ( مثله اینکه 8 یا 12 level) هست. با همون و بدون مدرک زبان انگلیسی از یکی از داشگاههای خیلی خوب آلمان برای دکتری پذیرش گرفت. یکی دیگه رو هم میشناسم که برای فوق ( مکانیک) IELTS داد و با نمره خوب ( 8 فکر کنم ) برای master رفت البته اونم فکر کنم تا یه سطحی مدرک زبان دوییچ هم داشت. اروپا بیشتر IELTS هست ولی شما برای اطمینان باید با دانشگاه مورد نظر تماس حاصل کنین تا ببینین IBT رو میپذیرن یا خیر. ( منطقا IBT هم قابل قبول باشه به هر حال از ets صادر میشه)

Member
    رشته و دانشگاه
    university of new brunswick

پیش فرض برای تحصیل تو آلمان حتما مدرک زبان آلمانی نیازه؟

سلام
    من می خوام برای ارشد آلمان مکانیک اپلی کنم. تافل دارم اما می خواستم بدونم که حتما باید آلمانی مدرک زبان داشته باشیم یا نه؟ یکی از دوستام که فقط تافل داشت اخیرا از اشتوتکارت گرفت اما از بقیه پرسیدم گفتن حتما حتما باید آلمانی بلد باشی. الان چطوریه بالاخره؟

پیش فرض پاسخ : برای تحصیل تو آلمان حتما مدرک زبان آلمانی نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام برای ارشد آلمان مکانیک اپلی کنم. تافل دارم اما می خواستم بدونم که حتما باید آلمانی مدرک زبان داشته باشیم یا نه؟ یکی از دوستام که فقط تافل داشت اخیرا از اشتوتکارت گرفت اما از بقیه پرسیدم گفتن حتما حتما باید آلمانی بلد باشی. الان چطوریه بالاخره؟
    سلام
    نه حتما. شما توی سایت DAAD بگرد و توی سرچ گزینه مربوط به زبان را 100*100 english انتخاب کن
    و تافل هم قبوله .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

تو لینک زیر میتونید برنامه هایی که زبانشون انگلیسی هست رو پیدا کنید
    http://www.daad.de/deutschland/studi.../07535.en.html

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

درس هارو انگلیسی میگن و یکسری کورس های مشابه هم هست به زبان آلمانی برای اونایی که نمیخوان انگلیسی شرکت کنن .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ensieh
    Guest

Smile پاسخ : برای تحصیل تو آلمان حتما مدرک زبان آلمانی نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anishtain4 نمایش پست ها
    سلام
    no,it is not nrssesory after coming germany you can learn germany parallel your major.but all this things depends on your uni that one need german skill or not,and if you get admition in english you just have Ielts or Tofel.good luck.

Junior Member

من میخوام از دانشگاه ینا پذیرش بگیرم به زبان انگلیسی .زبان آلمانی برای پذیرش اجباریه ؟ آیلتس یا تافل لازمه؟چه نمره ای؟ یه سوال دیگه...تغییر رشته امکان پذیره ؟مثلا از حسابداری به رشته کامپوتر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط royal146 نمایش پست ها
    من میخوام از دانشگاه ینا پذیرش بگیرم به زبان انگلیسی .زبان آلمانی برای پذیرش اجباریه ؟ آیلتس یا تافل لازمه؟چه نمره ای؟ یه سوال دیگه...تغییر رشته امکان پذیره ؟مثلا از حسابداری به رشته کامپوتر ؟
    سلام
    اول اينكه به نظر من حتما براي بيش از يك دانشگاه اقدام كنيد و از 5 فرصتي كه به رايگان به شما داده ميشه استفاده كنيد(همونطور كه ميدونيد با يه ايميل كه از يه دانشگاه دريافت ميكنيد كه حاوي اين مطلب هست كه شما براي اخذ پذيرش چه اقداماتي رو بايد انجام بديد و چه مداركي رو بايد ارايه بديد و ارايه پرينت اون به سفارت ميتونيد تا 5 سري كپي همه مداركتون رو به رايگان تاييد و برابر اصل كنيد كه البته بايد قبل از اون همه اونهارو ترجمه و به تاييد دادگستري و وزارت خارجه رسونده باشيد).
    اگر مايل به تحصيل به زبان انگليسي هستيد خير اجباري براي زبان الماني نيست ولي طبق تجربه من بيشتر بچه هايي كه شرايط مشابه شمارو دارند يه چند ترمي هم الماني خوندند ولي فكر نميكنم اجباري در اين زمينه باشه و اشنايي مقدماتي با زبان الماني به نفع خود شماست ولي به هر حال از اين موضوع اطمينان حاصل كنيد.
    در مورد نوع مدرك زبان انگليسي و نمره مورد نياز بهتره من چون اطلاع دقيقي ندارم چيزي نگم ولي دقيق ترين اطلاعات رو ميتونيد از قسمت مربوطه براي اخذ پذيرش و راهنمايي هاي خود سايت هر دانشگاه دريافت كنيد.

در مورد تغيير رشته اگر دانشگاه ازاد هستيد حق تغيير رشته رو نداريد و حتما بايد گرايشهاي نزديك به رشته خودتون رو انتخاب كنيد كه البته تنوع زيادي تو اين زمينه وجود داره و اگر دانشگاه سراسري هستيد حق تغيير رشته رو داريد ولي فكر ميكنم بايد همه واحدهايي رو كه تو رشته قبلي شما و رشته جديدتون غير مشترك هست بگذرونيد و به تعبيري بايد رشته جديد رو از اول بخونيد و بهتره اين كار رو يا نكنيد يا اونجا پيگيري كنيد و الان با رشته فعلي خودتون اقدام كنيد چون شانس ويزاتون كم ميشه.
    در مورد دانشگاه ازاد و سراسري هم يه قانون مشترك هست كه واحدهاي شما طبق نظر دانشگاه ارزيابي و ممكنه مقداري از اون يا همه اون مورد قبول قرار بگيره كه البته واضحه اگر دانشگاه دولتي باشيد شانس بيشتري داريد كه كل مقطع ليسانس رو از شما قبول كنند و معمولا اگر پذيرش بدهند به همين صورت هست ولي در مورد دانشگاه ازاد سختگيري بيشتري ميكنند وممكنه فرد مورد نظر مجبور بشه از ابتدا رشته اش رو بخونه.

Junior Member shahrzad_h24 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran,Ahvaz

سلام.با داشتن مدرکielts شانسی دارم که بتونم در آلمان تحصیل کنم؟؟؟؟؟میخوام بدونم بدردم میخوره؟مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)