صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 99 , از مجموع 99

موضوع: عدم اعتبار مدرک ایلتس ایران برای انگلیس

پیش فرض پاسخ : عدم اعتبار مدرک ایلتس ایران برای انگلیس

سلام دوستان،

احتراما به استحضار می رسانم که موسسه ایرسافام مجوز آیلتس UKVI رو گرفته و اولین تاریخی که امتحان مورد نطر رو برگزار میکنه 21 آپریل برابر با 2 اردیبهشت هست. فعلا رسما اطلاع رسانی نشده ولی تلفنی (22246710-13) می تونین موصوع رو با خود موسسه چک کنید. امیدوارم که بتونیم تو ایران عزیز امتحان بدیم و نیازی به صرف هزینه زیاد واسه امتحان آیلتس نباشیم.

با سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mamadshariati نمایش پست ها
    سلام دوستان،

احتراما به استحضار می رسانم که موسسه ایرسافام مجوز آیلتس UKVI رو گرفته و اولین تاریخی که امتحان مورد نطر رو برگزار میکنه 21 آپریل برابر با 2 اردیبهشت هست. فعلا رسما اطلاع رسانی نشده ولی تلفنی (22246710-13) می تونین موصوع رو با خود موسسه چک کنید. امیدوارم که بتونیم تو ایران عزیز امتحان بدیم و نیازی به صرف هزینه زیاد واسه امتحان آیلتس نباشیم.

با سپاس
    تا زمانی که در فهرست مورد تایید سفارت نیست اقدام نکنید. همین امروز فهرست جدید منتشر شد که هنوز خبری از ایران در اون نیست. ایشالله که این خبر درست باشه و به زودی فهرست جدید و بروز منتشر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تا زمانی که در فهرست مورد تایید سفارت نیست اقدام نکنید. همین امروز فهرست جدید منتشر شد که هنوز خبری از ایران در اون نیست. ایشالله که این خبر درست باشه و به زودی فهرست جدید و بروز منتشر بشه.
    البته فرمایش شما متین و مورد قبول
    من با خود ایرسافام که صحبت کردم می گفتن این ذکر اسم IDP ایران ممکن هست تا آپریل به تعویق بیفته. اما ازون طرف بچه هایی که به دلایلی نمیتونن تا اون موقع صبر کنن (به دلایل برنامه ریزی مطالعه آیلتس و رزرو مکان امتحان)، شاید این اطلاعات غیر رسمی و تایید نشده (که البته به باور من ایشالا درست در میاد) رو بتونن در نظر بگیرن و رو این قضیه برنامه ریزی کنن.

مژده به دوستان،

امکان ثبت نام آزمون آیلتس UKVI در سایت ایرسافام قرار داده شده است و انشاء الله در لیست SELT Approved Centres هم اصافه میشه این ماه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Azad University

طبق آخرین خبر سایت gov.uk به آدرس https://www.gov.uk/government/public...language-tests تنها مرکز معتبر در ایران برای امتحان های آیلتس و Life Skills موسسه ایرسافام Irsafam هستش.
    لیست کامل مراکز معتبر آزمون زبان رو هم میتونید در لینک زیر ببینید:
    https://www.gov.uk/government/upload...April_2016.pdf

Junior Member

سلام دوستان من يك سوال داشتم. من چند ماه پيش امتحان ايلتس اكادميك دادم. سوالم اينه كه مدركه ايلتسي كه براي سفارت و دريافت رواديد ميخواد بايد ukvi اكادميك باشه؟؟ يا نيازي نيست امتحان ukvi رو بدم و با همون اكادميك عادي ميتونم رواديد بگيرم؟ ممنون.

Junior Member blacklily1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    nanochem

سلام.... در قسمت مدارک زبان اکثر دانشگاههای انگلیس ایلتس اکادمیک خواسته شده و چیزی درباره ukvi ننوشته، آیا برای دانشگاههای انگلیس همین مدرک اکادمیک کافیه یا حتما باید ukvi رو امتحان بدیم تا در صورت پذیرش سفارت ویزا رو هم بده؟؟

Member fobi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Renewable Energy Engineering MSc of Brunel University of London

ایرسافام آیا الان اعتبار داره ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط blacklily1986 نمایش پست ها
    سلام.... در قسمت مدارک زبان اکثر دانشگاههای انگلیس ایلتس اکادمیک خواسته شده و چیزی درباره ukvi ننوشته، آیا برای دانشگاههای انگلیس همین مدرک اکادمیک کافیه یا حتما باید ukvi رو امتحان بدیم تا در صورت پذیرش سفارت ویزا رو هم بده؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza__ نمایش پست ها
    سلام دوستان من يك سوال داشتم. من چند ماه پيش امتحان ايلتس اكادميك دادم. سوالم اينه كه مدركه ايلتسي كه براي سفارت و دريافت رواديد ميخواد بايد ukvi اكادميك باشه؟؟ يا نيازي نيست امتحان ukvi رو بدم و با همون اكادميك عادي ميتونم رواديد بگيرم؟ ممنون.
    سلام

دوستان قبل اینکه سوالتون رو مطرح کنید، لطفا پست های قبلی رو یه وقتی بذارید و بخونید

این قضیه آزمون آیلتس دیگه موضوعش قدیمی شد . حتی اگه وارد صفحه اول ایرسافام بشید هست توضیحاتش

هرکسی که برای ادامه تحصیل در کشور انگلستان در مقطع ارشد و ارشد به بالا بخواد اقدام کنه، نیاز به آزمون UKIV نداره . و با همیون آیلتس همیشگی میونه هر مرکز آزمون معتبر آیلتس آکادمیک امتحان بده.
    آزمون UKIV فقط به منظور مهاجرت هست و یا سفرهای 6 ماهه و کمتر ازون

ضمن اینکه ایرسافام UKIV هم برگزرا میکنه و معتبره .

موفق باشید

صفحه 10 از 10 نخستنخست 12345678910

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)