نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: Master by Research یا Taught Master؟

Lightbulb Master by Research یا Taught Master؟

سلام دوستان, به نظرتون کدوم یک از این مسترا بهتره by research یا taught؟
    لطفا دوستانی که تجربه دارن و یا خودشون انگلستان تحصیل کردن نظراتشونو بدن تا ما بی تجربه ها روشن بشیم؟
    قبلا نظرات یه سری از دوستانو جویا شدم ولی واسه اینکه اینجا بصورت کامل و جامع راجع بهش بحث بشه و در اینده دوستان دیگه هم استفاده کنن این تاپیکو زدم,البته اگه مدیران محترم موافقت کنن.

پیش فرض پاسخ : Master by Research یا Taught Master؟

من خودم از دانشگاه بیرمنگام یه مستر بای ریسرچ پذیرش دارم (البته واسه تات بیرمنگامم اپلای کردم ولی ریجکت شد ) و از دانشگاه نیوکاسل یه تات مستر! حالا سر دوراهی موندم کدومو برم!!! نظرات هم کاملا متفاوته, یه عده نظرشون رو ریسرچه یه عده دیگه رو تات.
    با توجه به اینکه من واسه پی اچ دی میخام برنامه ریزی کنم و احتمال فاند گرفتنمم بالا بره فکر میکنید کدوم بهتره؟؟؟ دلایلشم ممنون میشم بگید

Junior Member

سلام.

من هم موقع اپلای گیج شده بودم اما برای taught masters اقدام کردم، به دلیل اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه آزاد تهران (که البته به نسبت خیلی دانشگاه خوبیه) در خودم آمادگی یهو رفتن تو کار ریسرچ رو نمی دیدم دوست داشتم بیشتر با سیستم آموزشی شون آشنا بشم. با توجه به اینکه مسترز انگلستان فقط یک ساله، همون دوره آموزشی ش هم خیلی طولانی یا پر حجم نخواهد بود خود ما تو پاییز 4 تا درس و بهار 2 تا درس پاس می کنیم که البته می شه 120 واحد.

اما نکته ای که هست اینه که تا جایی که بعدا فهمیدم (طبق وب سایت دانشگاه ناتینگهام)، مسترز با ریسرچ همون دکترا هست! یعنی برای اپلای کردن تو سایت ناتینگهام، شما گزینه پی اچ دی پیدا نمی کنید. باید برید تو قسمت postgraduate study و بعد یه گزینه taught داره و یه find a research opportunity که اگه کلیک کنید رشته های دکترا می یاد.

امیدوارم بی ربط نبوده باشه پستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها
    سلام.

من هم موقع اپلای گیج شده بودم اما برای taught masters اقدام کردم، به دلیل اینکه بعد از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه آزاد تهران (که البته به نسبت خیلی دانشگاه خوبیه) در خودم آمادگی یهو رفتن تو کار ریسرچ رو نمی دیدم دوست داشتم بیشتر با سیستم آموزشی شون آشنا بشم. با توجه به اینکه مسترز انگلستان فقط یک ساله، همون دوره آموزشی ش هم خیلی طولانی یا پر حجم نخواهد بود خود ما تو پاییز 4 تا درس و بهار 2 تا درس پاس می کنیم که البته می شه 120 واحد.

اما نکته ای که هست اینه که تا جایی که بعدا فهمیدم (طبق وب سایت دانشگاه ناتینگهام)، مسترز با ریسرچ همون دکترا هست! یعنی برای اپلای کردن تو سایت ناتینگهام، شما گزینه پی اچ دی پیدا نمی کنید. باید برید تو قسمت postgraduate study و بعد یه گزینه taught داره و یه find a research opportunity که اگه کلیک کنید رشته های دکترا می یاد.

حالا شما بنظرت اون زمان تصمیم درستو گرفتی؟ واسه دکترا هم اقدام کردی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط silber نمایش پست ها

نه دوست عزیز، مسترز با ریسرچ، مسترز هست، ولی postgraduate research degrees میتونه هم شامل مسترز با ریسرچ بشه و هم phd و هم یه سری کورس های دیگه بسته به خود دانشگاه.
    یاد خدا در همه حال، همه مسائل را حل میکند.
    Every single choice you have ever made in your life, has brought you to this exact moment, reading this exact sentence. Have a good day
    اللهم أدر الحق معه حيث دار. (; I went my own way

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)