صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 99

موضوع: عدم اعتبار مدرک ایلتس ایران برای انگلیس

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : عدم اعتبار مدرک ایلتس ایران برای انگلیس

نقل قول نوشته اصلی توسط farzaneh23 نمایش پست ها
    دوستان عزیز این خبر رو بخونید..مدرک ایلتس ایران فقط برای مهاجرت مشکل داره نه تحصیل

این شورا در همین حال با معتبر دانستن ارزش مدارک آیلتس صادر شده در ایران، افزود: مدارک آیلتس صادر شده در مراکز ایرانی همچنان از همان کیفیت و استاندارد برخوردار هستند و به صورت بین المللی شناخته شده می باشند. این مدارک به غیر از امور مهاجرتی انگلیس، می تواند برای سایر موضوعات مورد استفاده قرار گیرد.

این نهاد انگلیسی در خصوص کاربرد مدرک آیلتس نوشت: مدرک آیلتس در بیش از 9 هزار ارگان بین المللی اعم از دانشگاه ها، کالج ها، ارگان های دولتی (به غیر از امور مهاجرتی انگلیس) و کارفرماها اعتبار دارد.

http://www.irna.ir/fa/News/81610389/
    ایرنا
    در صورتیکه برای دوره های دانشگاهی اقدام میکنید و دانشگاه هم قبول داشته باشه میتونید از آیتلسهای ایران هم استفاده کنید ولی برای دوره های غیردانشگاهی باید در مراکز معتبر باشه. بارها این موضوع در همین تاپیک بحث شده.

Junior Member

سلام.
    دوستان این وبسایت دانشگاه ادینبرو هست:
    http://www.ed.ac.uk/studying/interna...e/introduction

برای این دانشگاه نمیشه توی ایران آزمون داد؟؟ لطفا یه نگاه کوچیک به لینک بالا بندازید.
    ممنونم.

سلام من می خوام برای کارشناسی سال 2016 اپلای کنم ! دانشگاه لیورپول ! تو سایت دانشگاه هیچی درباره اعتبار مدرک ایتلس نگفته ! من الان واقعا نمی دونم چیکار کنم ایران امتحان بدم یا برم جای دیگه !
    ممنون

Junior Member

با سلام بنده در حال حاضر پذيرش مشروط به IELTS از دانشگاه جهت مقطع دكتري دارم. من چندين بار وب سايت gov.uk و همين طور مراكز آيلتس ايران و همين طور دانشگاهي كه اپلاي كردم رو چك كردم. اين طور كه متوجه شدم آزمون آيلتس آكادميك(حتي پس از تغييرات اخير) در ايران مورد قبول هست. من متنش رو از سايت ميزارم:
    Tier 4 Student Visa (without a presessional)
    People who are applying for a Tier 4 student visa to a university that is a Tier 4 Sponsor (previously known as Highly Trusted Sponsors) to study for a bachelor or postgraduate degree are required to meet the English language level set by the institution. All British universities and colleges accept IELTS results. Tier 4 Student Visa applicants can apply to the UK universities listed here with an IELTS result from any of the 1,000 IELTS test locations worldwide unless the institution has additional requirements.

وقتي بر روي 1000 IELTS TEST location worldwide كليك ميكنيم مراكز ايران رو هم نشون ميده ولي اين موضوع فقط جهت تحصيلات دانشگاهي ليسانس به بالا هست. جهت تحصيلات پايين تر بايد امتحان Secure English Language Test (SELT را داد كه مراكز امتحاني اين تست در ايران نيست.
    پس بنابراين ميتونم نتيجه گيري كنم كه تست آيلتس در ايران جهت مقطع دكتري براي اخذ ويزا معتبر هست؟؟؟
    خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد كه من درست متوجه شدم يا خير؟

بنظر من بريم باكو يا استانبول امتحان بدم ! ديگه ريسكم نكنيم كه فردا بريم سفارت براي ويزا نيان بگن ايلتس شما قبول نيست يا هزار جور بهونه ديگه بيارن ! هزينه بالا ميره ولي در عوض خيالتون راحته !

Junior Member

سلام بنده ايميل به دانشگاه زدم و در مورد اعتبار آيلتس سوال كردم (دانشگاه ليدز در مقطع دكتري) به من پاسخ دادن كه از نظر اونها اگر تست رو در ايران بدم قابل قبول هست و مشكلي هم در گرفتن ويزا نخواهم داشت. اين قانون جديد اعتبار مدرك آيلتس شامل حال ويزاي Tier4 نخواهد بود. به وضوح در سايت VISA FOR UK ذكرشده. ولي باز هم از دانشگاهي كه cas رو صادر ميكند سوال شود بهتر است.

Junior Member mersen آواتار ها

دوستان عزیز، من دیشب یه تحقیق جامع انجام دادم. اینجور که من دستگیرم شد آزمون های ielts ukvi که در بعضی کشورها از جمله امارات، ترکیه و آذربایجان برگزار می شه (که گرونتر از آیلتس معمولی هم هست) برای کسانی هست که می خوان در صورت کسب نکردن نمره لازم برای ثبت نام، در دوره های زبان دانشگاه یا presessional english شرکت کنند. مثلا اگر دانشگاه نمره ۶.۵ رو تعیین کردن و شما در ukvi نمره ۶ رو کسب کردین می تونید چند هفته زودتر به دانشگاه برید و در کلاسهای زبان دانشگاه با شهریه شرکت کنید. ولی موضوع اینجاست که اگر فکر می کنید می تونید نمره ۶.۵ رو بیارید می تونید آیلتس معمولی رو در ایران امتحان بدید و مشکلی پیش نمیاد اما دیگه نمی تونید زودتر به انگلیس برید و در کلاس های زبان که شهریه بالایی هم داره شرکت کنید، همین!
    ویرایش توسط mersen : December 31st, 2015 در ساعت 12:33 PM

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط mersen نمایش پست ها
    دوستان عزیز، من دیشب یه تحقیق جامع انجام دادم. اینجور که من دستگیرم شد آزمون های ielts ukvi که در بعضی کشورها از جمله امارات، ترکیه و آذربایجان برگزار می شه (که گرونتر از آیلتس معمولی هم هست) برای کسانی هست که می خوان در صورت کسب نکردن نمره لازم برای ثبت نام، در دوره های زبان دانشگاه یا presessional english شرکت کنند. مثلا اگر دانشگاه نمره ۶.۵ رو تعیین کردن و شما در ukvi نمره ۶ رو کسب کردین می تونید چند هفته زودتر به دانشگاه برید و در کلاسهای زبان دانشگاه با شهریه شرکت کنید. ولی موضوع اینجاست که اگر فکر می کنید می تونید نمره ۶.۵ رو بیارید می تونید آیلتس معمولی رو در ایران امتحان بدید و مشکلی پیش نمیاد اما دیگه نمی تونید زودتر به انگلیس برید و در کلاس های زبان که شهریه بالایی هم داره شرکت کنید، همین!
    دوست گرامی
    IELTS FOR UKVI آزمونی برای انواع ویزاها به غیر از ویزای Tier 4 است. در ویزای دانشجویی مسئولیت ارزیابی دانش زبان انگلیسی به عهده دانشگاه گذاشته شده است. در تمامی موارد غیر از این شخص متقاضی ویزا باید مدرک مزبور را به عنوان بخشی از امتیاز مورد نیاز دریافت ویزا ارائه کند.
    برای ویزای اینجانب Tier 2 نیاز به ارائه این مدرک با حداقل 4.0 بود. (Tier 2 General)
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gols نمایش پست ها
    سلام بنده ايميل به دانشگاه زدم و در مورد اعتبار آيلتس سوال كردم (دانشگاه ليدز در مقطع دكتري) به من پاسخ دادن كه از نظر اونها اگر تست رو در ايران بدم قابل قبول هست و مشكلي هم در گرفتن ويزا نخواهم داشت. اين قانون جديد اعتبار مدرك آيلتس شامل حال ويزاي Tier4 نخواهد بود. به وضوح در سايت VISA FOR UK ذكرشده. ولي باز هم از دانشگاهي كه cas رو صادر ميكند سوال شود بهتر است.
    دوست عزیز این لینک رو ملاحظه کنید https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...dge-of-english
    اگر روی قسمت approved Provider کلیک کنید جدولی می بینید که توی این جدول اسم هیچیک از مراکز آیلتس در ایران آورده نشده. و به صراحت نوشته شده : تست شما می بایستی از یکی از این مراکز باشد.
    این چه معنی داره؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hmnorouzi نمایش پست ها
    دوست عزیز این لینک رو ملاحظه کنید https://www.gov.uk/tier-4-general-vi...dge-of-english اگر روی قسمت approved Provider کلیک کنید جدولی می بینید که توی این جدول اسم هیچیک از مراکز آیلتس در ایران آورده نشده. و به صراحت نوشته شده : تست شما می بایستی از یکی از این مراکز باشد.این چه معنی داره؟؟؟
    با سلام مجددلطفا با دقت نظرتون رو بگيد اين قانون جديد يعني secure english language test(selt كاملا بستگي به دانشگاه داره كه به چه صورت سطح زبان دانشجو رو بررسي ميكنند ممكن هست كه براي يك دانشگاه آيلتس ايران هم قابل قبول باشه كه در اينصورت در cas ذكر ميشه و از طرفي دانشگاه ديگري آيتلس selt رو فقط قبول داشته باشند كه در اينصورت فقط در مراكزي كه خارج از ايران هستند بايد امتحان داده شود. بنابراين بايد در اين مورد از دانشگاه مربوطه سؤال شود. اين متن مستقيم از بخش t4-migrant-guidance هست:Before they issue you a Confirmation of Acceptance for Studies (CAS), your Tier 4 sponsor will assess your level of English language ability. In some circumstances they are required to check this using a Secure English Language Test (SELT) from an approved test provider. These approved providers are listed in Appendix O of the Immigration Rules.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)