نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: کار در بلژیک

Junior Member

پیش فرض کار در بلژیک

سلام وقتتون بخیر
    من لیسانس مترجمی زبان دارم از دانشگاه پیام نور
    27سالمه
    مدرک جوشکاری مقدماتی e3
    لوله کشی گاز خانگی
    درب و پنجره ساز پروفیل آهنی (ادواری)
    بازرسی فنی جوش
    ازفنی حرفه ای دارم
    پایان خدمت دارم
    بعد عید دوره فنی حرفه جوش آرگون یا Co2 میخوام برم
    خواستم ببینم که با این وضعیتی ک من دارم کلا واجد شرایط هستم برای اقدام کردن به یه کشور؟
    اگه نه باتوجه به تجربیاتتون چه برنامه ریزی ایی بکنم بهتره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کار در بلژیک

با عرض سلام خدمت تمام دوستانم
    من دارای مدرک کارشناسی الکترونیک علمی کاربردی از تهران و کاردانی الکترونیک از دانشگاه سراسری هستم.
    بنده 30 ساله ، متاهل و دارای یک فرزند 4 ساله پسر.
    هم اکنون 10 سال سابقه بیمه در یکی از شرکت های دولتی معتبر و 1 سال سابقه در یک شرکت خصوصی بزرگ و صاحب نام تمامی این سوابق کاری بتده مرتبط با رشته ام بوده است.
    لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید که جهت اقدام برای مهاجرت از چه روشی بهتر می توانم اقدام کنم؟

Junior Member

شرایط کار برای رشته مهندسی کامپیوتر با مدرک مستر از آلمان کسی میدونه چطوره؟

Junior Member

سلام من لیسانس اقتصاد نظری دارم و مدرک مجتمع فنی تهران . لطفا من رو راهنمایی کنید که :
    چجوری برم بلژیک یا کشورهای دیگه ای مثل سوئد یا نروژ به امید این که یکی جواب من رو بده

Junior Member arash_eu آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    KU

بلژیک رو اصلا توصیه نمی کنم... همه چیزش بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    dentistry-Tehran university

فقط بعنوان یک تخته پرش به درد میخوره!
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_eu نمایش پست ها
    بلژیک رو اصلا توصیه نمی کنم... همه چیزش بده

Moderator

رشته و دانشگاه
    Diplôme d'Ingénieur Généraliste-ENSAM-Arts et Métiers ParisTech

نقل قول نوشته اصلی توسط omidx9 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس اقتصاد نظری دارم و مدرک مجتمع فنی تهران . لطفا من رو راهنمایی کنید که :
    چجوری برم بلژیک یا کشورهای دیگه ای مثل سوئد یا نروژ به امید این که یکی جواب من رو بده
    ببینید، سوالتون رو درست مطرح نمی کنید و خود این باعث میشه شانس جواب گرفتنتون هم کمتر بشه!

چه جوری برید با توجه به نوع ویزا (کوتاه یا بلند مدت) و هدفتون (مسافرت توریستی / مهاجرت تحصیلی/ کاری / سرمایه گذاری / پیوستن به خانواده / یا خدای نکرده پناهندگی) خیلی متفاوته.
    ضمناً باید به شرایط اقتصادی و سن و سال و وضعیت خانوادگی و روانیتون هم توجه کنید. با توجه به این که در فوروم کار سوالتون رو مطرح کردید بنا رو بر همین میذارم!

با مدرک اقتصادتون کار کردید؟ چند وقت از فارغ التحصیلیتون می گذره؟ این مدرک مجتمع فنی چیه و تا چه حد اعتبار بین المللی داره؟ میخواین با بقیه زندگیتون چه کنید؟
    لیسانس در اروپا یه مدرک ناقصه. آیا حاضرید پست پایینتری بگیرید یا باز درس بخونید تا فوق لیسانستون رو هم بگیرید؟
    اگه اطلاعات دقیقتر بدید ممکنه بتونم کمکی بکنم
    اگه لطف کنید و سابقه پیغامهای قبلی رو هم ضمیمه پیامهای خصوصیتون بکنید راحتتر می تونم پاسخ بدم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست اینجا تجربه درخواست ویزای کاری از طریق single permit داشته باشه؟ من با یک شرکت قرارداد امضا کردم و قراردادم از اول آگست شروع میشه و پرونده single permit رو ارسال کردم اما ظاهرا این پروسه میتونه تا ۴ ماه طول بکشه که در این صورت از قرارداد من میگذره! ممنون میشم اگه کسی این تجربه رو داره در مورد مدت زمانی که طول کشیده یه اطلاع بده. متاسفانه این سیستم خیلی جدیده و به تازگی شروع شده واسه همین چیز خاصی ازش تو اینترنت نیس

Junior Member

سلام . من این پروسه رو طی کردم. بعد از دو ماه جواب مثبت اجازه کار و اقامت من اومد. اول یه مدرکی به شما میدن به نام انکس 46 با اون شما احازه کار و اقامت تا 90 روز رو دارید تا اینکه کارت اصلی سه سالتون صادر بشه. پروسه زمان بره چون همونطور که گفتین خودتون خیلی جدیده ولی انجام میشه در آخر نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm30 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست اینجا تجربه درخواست ویزای کاری از طریق single permit داشته باشه؟ من با یک شرکت قرارداد امضا کردم و قراردادم از اول آگست شروع میشه و پرونده single permit رو ارسال کردم اما ظاهرا این پروسه میتونه تا ۴ ماه طول بکشه که در این صورت از قرارداد من میگذره! ممنون میشم اگه کسی این تجربه رو داره در مورد مدت زمانی که طول کشیده یه اطلاع بده. متاسفانه این سیستم خیلی جدیده و به تازگی شروع شده واسه همین چیز خاصی ازش تو اینترنت نیس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sevdazare نمایش پست ها
    سلام . من این پروسه رو طی کردم. بعد از دو ماه جواب مثبت اجازه کار و اقامت من اومد. اول یه مدرکی به شما میدن به نام انکس 46 با اون شما احازه کار و اقامت تا 90 روز رو دارید تا اینکه کارت اصلی سه سالتون صادر بشه. پروسه زمان بره چون همونطور که گفتین خودتون خیلی جدیده ولی انجام میشه در آخر نگران نباشید.
    سلام ممنون از جوابتون. اجازه کارم هفته ی پیش از بخش فلاندرز صادر شد خوشبختانه و الان منتظر اجازه اقامت هستم. کسی که داره کارای ویزا رو پیش میبره حدس میزنه تا اوایل جولای اجازه ی اقامت هم صادر میشه. من چون ساکن فرانسه هستم الان بعد از این مرحله تازه باید برای گرفتن ویزا از سفارت بلژیک در پاریس اقدام کنم. کلا خیلی سیستم پیچیده و کندی هست. شما هم پس در منطقه فلاندرز هستید؟ چون ظاهرا فقط این منطقه مجوز کار سه ساله میده و بروکسل و والونیا مجوز کار یک ساله فقط صادر میکنن.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)