صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 182

موضوع: سوالات در مورد زندگی در سوئيس

Junior Member majid2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    SUT.CS

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد زندگی در سوئيس

با سلام

من سایت ایران ایر را چک کردم، ظاهرا پرواز مستقیم به زویخ داره ولی از چند تا شرکت که پرسیدم میگن از دبی میبرن، میشه لطف کنید به من بگید بهترین راه رفتن به سویس به چه صورتی است؟

ممنون
    "پریدن" باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد، وگرنه دلیل پریدن، "پر" نیست ...

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering at EPFL

تنها پرواز مستقیم ایران ایر به سوئیس پرواز تهران-ژنو هست که جمعه ها انجام میشه شما هم اگه میخواین تا آخر تابستون بیاین باید زودتر رزرو کنین چون خیلی شلوغه و معمولا تا 1 ماه جا نمیده.

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط majid2010 نمایش پست ها
    با سلام

من سایت ایران ایر را چک کردم، ظاهرا پرواز مستقیم به زویخ داره ولی از چند تا شرکت که پرسیدم میگن از دبی میبرن، میشه لطف کنید به من بگید بهترین راه رفتن به سویس به چه صورتی است؟

ممنون
    دوست عزیز،

اگر مستقیم می خواهید برید، تنها پرواز بدون توقف ابران ایر هست که همانطور که دوستمان گفتن فقط جمعه ها از تهران به ژنو انجام می گیرد.
    اما پرواز های دیگری هم هستند که از بین آنها پرواز ترکیش (تهران-استانبول-ژنو) و الاتحاد (تهران-ابوظبی-ژنو) تقریبا هم قیمت ایران ایر در می آیند.

موفق باشید.

Junior Member

سلام به همه
    من باید واسه اواخر تابستون برا ادامه تحصیل برن باشم. از آژانسا که پرسیدم مستقیم به برن نداشتن، گفتن فقط به زوریخ هست و ژنو. ظاهرا زوریخ نزیکتره. راه دیکه ای نیست؟ واسه زوریخ رزرو کنم؟ ازونجا چه شکلی باید برم برن؟ ممنون میشم یه راه مناسب بگین.
    موفق باشین

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط mjsh نمایش پست ها
    سلام به همه
    من باید واسه اواخر تابستون برا ادامه تحصیل برن باشم. از آژانسا که پرسیدم مستقیم به برن نداشتن، گفتن فقط به زوریخ هست و ژنو. ظاهرا زوریخ نزیکتره. راه دیکه ای نیست؟ واسه زوریخ رزرو کنم؟ ازونجا چه شکلی باید برم برن؟ ممنون میشم یه راه مناسب بگین.
    موفق باشین
    دوست عزیز،

پرواز مستقیم برای برن و زوریخ وجود ندارد. بهتره با ایران ایر برید ژنو. از خود فرودگاه ژنو قطار هست که می توانید سوار بشید و خیلی راحت برید برن. تقریبا 1:40 دقیقه هم طول میکشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mjsh نمایش پست ها
    سلام به همه
    موفق باشین
    سلام
    میشه لطفا توضیح بدین که آیا ویزاتون آماده شده یا نه و اگه گرفتین چند روز طول کشید ؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

ETH و EPFL یه سری رشته ها دارن که به زبان انگلیسی برگذار میشه و خوب با این اوصاف تو دانشگاه نباد مشکل زبان داشته باشیم.

می خواستم بدونم تو جامعه ی سویس اگه فرانسوی یا آلمانی بلد نباشی دچچار مشکل میشی؟ کلا سویسی ها انگلیسی می فهمندٰ میشه بیرون دانشگاه هم ارتباط برقرار کرد با مردمش؟

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

خیلی از مردم انگلیسی بلدند مخصوصا جوونها. ولی خوب اگه ارتباط برقرار کردن با جامعه برات مهم باشه، بهتره که زبان شونو یاد بگیری. وگرنه اموراتت میگذره. معمولا اکثر جاهایی که یه دانشجو باهاش سر و کار داره، انگلیسی بلدند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering, EPFL

نقل قول نوشته اصلی توسط pimi810 نمایش پست ها
    ETH و EPFL یه سری رشته ها دارن که به زبان انگلیسی برگذار میشه و خوب با این اوصاف تو دانشگاه نباد مشکل زبان داشته باشیم.

می خواستم بدونم تو جامعه ی سویس اگه فرانسوی یا آلمانی بلد نباشی دچچار مشکل میشی؟ کلا سویسی ها انگلیسی می فهمندٰ میشه بیرون دانشگاه هم ارتباط برقرار کرد با مردمش؟
    بستگی به شهرش داره
    توی زوریخ تقریبا اکثر مردم انگلیسی هم بلدند و فکر نمیکنم جایی به مشکل بخورید، توی دانشگاه هم که همه بلدند
    ولی توی لوزان بسیاری از مردم داخل شهر فقط فرانسوی بلدند ولی توی کارهای روزمره مشکلی نخواهید داشت، توی دانشگاه هم که همه انگلیسی بلدند و مشکلی نیست
    خنک آن قماربازی که بباخت هرآنچه بودش،
    بنماند هیچش الا هوس قماری دیگر

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi_Aminian نمایش پست ها
    بستگی به شهرش داره
    توی زوریخ تقریبا اکثر مردم انگلیسی هم بلدند و فکر نمیکنم جایی به مشکل بخورید، توی دانشگاه هم که همه بلدند
    ولی توی لوزان بسیاری از مردم داخل شهر فقط فرانسوی بلدند ولی توی کارهای روزمره مشکلی نخواهید داشت، توی دانشگاه هم که همه انگلیسی بلدند و مشکلی نیست
    سطح انگلیسی شون چقدر خوبه؟ به لحاظ لهجه و اینا می گم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)