نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: Lithium-ion Batteries

Senior Member EHSM آواتار ها

پیش فرض Lithium-ion Batteries

سلام
    دوستان کسی تجربه ریسرچ در این زمینه رو داره؟؟؟؟ البته میتوان Fuel Cell رو هم تا حدودی به این زمینه اضافه کرد.

بنظرتون برای کسانی که گرایش تبدیل انرژی دارن میتونه انتخاب درستی باشه؟ چون مقالات رو که نگاه میکنی بیشتر به مهندسی مواد میزنه! و برای کسی که تجربه ای در این زمینه نداشته نمیدونم چقدر میتونه مشکلزا باشه.

در کل آینده خوندن در این زمینه رو چگونه ارزیابی میکنید؟ آیا این زمینه ها نیاز ضروری آینده هستند و رو به رشد و فضای خوبی رو برای فارغ التحصیلان این زمینه فرا هم میکنه یا نه؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    grad-cntrl-sharif tech

پیش فرض پاسخ : Lithium-ion Batteries

من در زمینه طراحی کنترلر برای سیستم مدیریت و مانیتورینگ باتری های پک ایتیوم - یون دارم کار میکنم. اگه به این زمینه علاقه مند باشید میتونیم همکاری کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام
    دوستان کسی تجربه ریسرچ در این زمینه رو داره؟؟؟؟ البته میتوان Fuel Cell رو هم تا حدودی به این زمینه اضافه کرد.

بنظرتون برای کسانی که گرایش تبدیل انرژی دارن میتونه انتخاب درستی باشه؟ چون مقالات رو که نگاه میکنی بیشتر به مهندسی مواد میزنه! و برای کسی که تجربه ای در این زمینه نداشته نمیدونم چقدر میتونه مشکلزا باشه.

در کل آینده خوندن در این زمینه رو چگونه ارزیابی میکنید؟ آیا این زمینه ها نیاز ضروری آینده هستند و رو به رشد و فضای خوبی رو برای فارغ التحصیلان این زمینه فرا هم میکنه یا نه؟!
    میره تو خط شیمی اگه شیمی دوست داری برو ولی کلا محدوده زیاد توصیه نمیشه نظر شخصی

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    سلام

با سلام و خسته نباشید بنده مدتی هست که در زمینه کارکرد و نحوه ی ذخیره انرژی به روش های مختلف تحقیق کردم که بخشی از تحقیق بنده در مورد پیلهای سوختی و inverse fuel cell ها بوده بنده در زمینه عملکرد باتریهای Lithium هم زمینه هایی دارم چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pouria نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید بنده مدتی هست که در زمینه کارکرد و نحوه ی ذخیره انرژی به روش های مختلف تحقیق کردم که بخشی از تحقیق بنده در مورد پیلهای سوختی و inverse fuel cell ها بوده بنده در زمینه عملکرد باتریهای Lithium هم زمینه هایی دارم چه کمکی میتونم بهتون بکنم؟
    ممنونم. اگر ممکنه یک مقدار در مورد ماهیت تحقیقاتتون توضیح بدید. شما چه رشته ای تحصیل میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_eng نمایش پست ها
    میره تو خط شیمی اگه شیمی دوست داری برو ولی کلا محدوده زیاد توصیه نمیشه نظر شخصی
    آره یکم میره تو شیمی ولی با اون ذهنیت اولیت خیلی فرق داره، جالبتر از این حرف هاست. مثلا تو پیل سوختی هم محیط متخلخل داره، هم جریان دو فازی مایع در گاز و هم گاز در مایع، همین طور کارای انتقال حرارتی و chp هم میشه کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)