صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 109

موضوع: مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

دوست عزیز منطقی ترین راه ایمیل زدن به او ۸ دانشگاه باقی موندست به گرد آفیس هم ایمیل نزنین چون ممکنه هنوز نتیجه دانشکده ها به دستشون نرسیده باشه به خود دانشکده ایمیل بزنین بگین خیلی وقته اپلای کردین و تا ۱۵ آپریل کمتر از دوهفته مونده و واقعا دوست دارین نتیجه رو بدونین.

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

نقل قول نوشته اصلی توسط Cotton_Fields نمایش پست ها
    طبق قوانین Council of Graduate Schools بعد از ۱۵ آپریل می‌تونید تصمیمتون رو عوض کنید، اما به شرطی که ویرجینیا تک حاضر بشه به شکل رسمی و مکتوب شما رو ریلیس کنه.

برای اطلاعات بیشتر می‌تونید به این لینک مراجعه کنید:
    http://cgsnet.org/april-15-resolution

و این هم توضیحاتی که مشخصا به کیس شما مربوط می‌شه:

In those instances in which a student accepts an offer before April 15 and subsequently desires to withdraw that acceptance, the student may submit in writing a resignation of the appointment at any time through April 15. However, an acceptance given or left in force after April 15 commits the student not to accept another offer without first obtaining a written release from the institution to which a commitment has been made.
    دوست عزیز خیلی ممنون از راهنمایی ارزشمندت، فقط موردی که جای سوال رو باقی گذاشته این هست که این شرایط برای زمانی هست که به شما از ابتدا تحصیلات تکمیلی دانشگاه معین کرده باشند که فاند تعلق میگیره و در I20 هم قید باشه، در مورد من خود استاد بهم قول داده وقتی وارد دانشگاه شدم و بصورت حضوری فاند رو به من میدن و دلیلش هم تجربیات قبلی ذکر کردن که نفهمیدم منظورش چیه. حالا توی این شرایط که از ابتدا فاند تعلق نگرفته هم این شرایطی که ذکر کردید برقرارهست؟
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    دوست عزیز منطقی ترین راه ایمیل زدن به او ۸ دانشگاه باقی موندست به گرد آفیس هم ایمیل نزنین چون ممکنه هنوز نتیجه دانشکده ها به دستشون نرسیده باشه به خود دانشکده ایمیل بزنین بگین خیلی وقته اپلای کردین و تا ۱۵ آپریل کمتر از دوهفته مونده و واقعا دوست دارین نتیجه رو بدونین.
    دوست عزیز
    از پاسخ شما سپاسگزارم، من به همه دانشکده ها ایمیل زدم، تعدادی گفتند که توی این هفته احتمالا تمام نتیجه ها رو اعلام می کنند، تعدادی هم جواب دادند که نگرانی من رو درک میکنند و سعیشون رو میکنند که در اسرع وقت جواب بدند. بعضی هاشون هم که هنوز بعد از دو سه روز جواب ندادند. از اینرو بسیار سر درگم هستم.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

سلام. خیلی ممنون از راهنماییتون. من فکر میکنم این مطلب درباره پذیرفتن و یا نپذیرفتن ادمیشن هست و اینکه اگر بعد از 15 آوریل پذیرشی از دانشگاه yاومد باید اول دانشگاهx که بهش قول رفتن دادیم، پذیرشمونو کنسل کنه. اما حرفی از دیفر زده نشده. من اگر دیفر کنم (به فرض تا قبل از 15 آوریل)، assistantship رو میدن به یک نفردیگه و حق یک دانشجوی دیگه ضایع نمیشه و فکر میکنم اشکالی نداره اگر 3 تا دانشگاه رو دیفر کنم . تو یکی از فرومهای امریکا خوندم که قبلا هم بعضی از دوستان یک دانشگاه رو رفتند و یکیشو دیفر کردند و مشکلی پیش نیومده. حالا نمیدونم بیشتر ازیکیو... اگر اشتباه میکنم، لطفا بگید. دوستان باتجربه دیگه هم خواهش میکنم نظرشونو بگن. مرسی.

Junior Member

سلام دوستان ....
    من یه پذیرش دکتری کانادا گرفتم بدون فاند و از یک دانشگاه خیلی بهتر تو کانادا ارشد با فاند بالا.
    35 سالمه و گپ تحصیلی دارم...خیلی از ویزا میترسم...نهایتا میخوتهم مستر رو برم ولی میترسم از رد ویزا ...میتونم با دکترا بیام بعد برم مستر رو بخونم؟الان هیچ کدوم رو اکسپت نکردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام من با لیسانس برای ارشد اقدام کردم .از چند دانشگاه اروپایی پذیرش دارم که رنکشون حدود 100-200-300 هست . ولی من شنیدم که اروپا درس محور هست و ریسرچ کم رنگ تر هست . من هدفم این هست که دکتری را در کانادا یا امریکا بگذرونم و از یک دانشگاه رنک بد هم در امریکا هم پذیرش دارم که شرایط ساپورتش برام مناسبه ولی رنکش جالب نیست یو اس نیوز 780 زده حالا من سوالم ابن هست به نظرتون چیکار کنم ؟ با توجه به رنک انتخاب کنم و برم رنک خوب اروپا یا به اون دانشگاه رنک بد تو امریکا برم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام من با لیسانس برای ارشد اقدام کردم .از چند دانشگاه اروپایی پذیرش دارم که رنکشون حدود 100-200-300 هست . ولی من شنیدم که اروپا درس محور هست و ریسرچ کم رنگ تر هست . من هدفم این هست که دکتری را در کانادا یا امریکا بگذرونم و از یک دانشگاه رنک بد هم در امریکا هم پذیرش دارم که شرایط ساپورتش برام مناسبه ولی رنکش جالب نیست یو اس نیوز 780 زده حالا من سوالم ابن هست به نظرتون چیکار کنم ؟ با توجه به رنک انتخاب کنم و برم رنک خوب اروپا یا به اون دانشگاه رنک بد تو امریکا برم؟
    اسم دانشگاهها را بفرمایید تا بشه مقایسه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط malakot نمایش پست ها
    سلام دوستان ....
    من یه پذیرش دکتری کانادا گرفتم بدون فاند و از یک دانشگاه خیلی بهتر تو کانادا ارشد با فاند بالا.
    35 سالمه و گپ تحصیلی دارم...خیلی از ویزا میترسم...نهایتا میخوتهم مستر رو برم ولی میترسم از رد ویزا ...میتونم با دکترا بیام بعد برم مستر رو بخونم؟الان هیچ کدوم رو اکسپت نکردم.
    سلام
    اگر مستر رو قبول کنید و پروسه ویزا مشکل برخورد نکردید در آخر شما با مدرک مستر هم میتوانید برید سر کار یا هم میتوانیدبا مدرک دکترا بروید به دانشگاه بهتر
    این جوریم ضریب شکست کار هم میآید پایینتر
    مصطفی

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    شما دو تا انتخاب دارید
    یا پذیرشاروپا رو قبول بفرمایید نهایتا شما میری سر کار اقامت اینا یا برای دکترا دوباره آنلاین کنید وایه آمریکا کانادا

یا پذیرش آمریکا رو قبول کنید و سپس دوباره برای دکترا دانشگاه بهتر همین آمریکا دوباره آنلاین کنید بعد برید سر کار
    مصطفی

سلام دوستان.
    نتیج پذیرش من برای دکترای ریاضی از Carleton Universityکانادا اومد و ازم خواستن تا 15 مارچ جواب بدم.
    تو قسمت فاندم نوشته: TA سالی 10000 دلار و تو قسمت RA نوشته: RA is available depending on the supervisor's grant
    البته خود استاد بهم پفته بود که نتیجه فاندش ماه اپریل مشخص میشه.

من الان نمیدونم چیکا رکنم؟
    ازشون درخواست extention کنم واسه جواب؟
    اگه اینو قبول کنم و نتیجه بهتری اومد میشه اینو رد کنم؟ چون من دنبال فاند کامل هستم.
    دوستا راهنمایی کنید لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)