صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 109

موضوع: مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

Post مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

کاربران گرامی؛

در این تاپیک می توانید در مورد ابهامات و عدم قطعیت های موجود در نحوۀ پاسخدهی به پیشنهادات دریافت شده از دپارتمان هایی که برای آنها اپلای کرده اید، به بحث و گفتگو و نظرخواهی بپردازید. مسائلی از قبیل آخرین زمان برای پذیرفتن یک پیشنهاد، پذیرفتن یا نپذیرفتن همزمان چند پیشنهاد، و پذیرفتن پیشنهاد و رد کردن آن بعد از مدتی کوتاه و سایر مسائل این چنینی می توانند در این تاپیک مطرح شوند.

لطفاً توجه داشته باشید که بررسی مزایا و معایب پیشنهادات دریافتی به منظور انتخاب یکی از آنها باید در تاپیک اختصاصی آن با عنوان "نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده" صورت بگیرد.

با تشکر از همراهی شما
    مدیریت انجمن
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

سلام، ببخشید من جایی مرتبط تر برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم، سوالم خیلی فوری و مهم هست

من الان از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش با فاند گرفتم، ولی یک دانشگاه تو کانادا و یک دونه هم تا آمریکا اپلای کردم که هم احتمال پذیرش وجود داره و هم فاند و ممکنه اونا رو بسته به میزان فاند ترجیح بدم.
    الان باید تصمیمم رو تا 31 مارچ به این دانشگاه که پذیرش گرفتم اعلام کنم، ولی بعیده تا اون موقع جواب اون دو تا بیاد. از دانشگاه هم بنا به دلایلی نمیتونم درخواست وقت بیشتر کنم.
    به نظرتون بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟ آیا خوبه با اساتید پوتنشیالم تو اون دو دانشگاه تماس بگیرم و این موضوع رو بهشون بگم تا اگه قراره پذیرش بدن سریع تر بدن؟
    چون فکر کنم اگه این رو اکسپت کنم بعد بخوام یکی دیگه رو اکسپت کنم مشکل درست شه، مخصوصا اگه اون یکی دیگه هم تو کانادا باشه.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد انتخاب بین چند دانشگاه پذیرفته شده

چه مشکلی درست شه؟
    البته که میتونید با استادای دانشگاه طرف مقابل صحبت کنید ولی ممکنه نتیجه عکس بده! چون فکر کنند شما پذیرش دارید و دیگه بتون اکی ندند یا اینکه چون کسان دیگه ای هستند جاتون رو بدند کسان دیگه
    به هرحال سوال من هم هست که اگر کسی دوجا را اکسپت کنه چه مشکلی ممکنه پیش بیاد البته به جز اخلاقیش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa.pro نمایش پست ها
    سلام، ببخشید من جایی مرتبط تر برای پرسیدن سوالم پیدا نکردم، سوالم خیلی فوری و مهم هست

من الان از یکی از دانشگاه های کانادا پذیرش با فاند گرفتم، ولی یک دانشگاه تو کانادا و یک دونه هم تا آمریکا اپلای کردم که هم احتمال پذیرش وجود داره و هم فاند و ممکنه اونا رو بسته به میزان فاند ترجیح بدم.
    الان باید تصمیمم رو تا 31 مارچ به این دانشگاه که پذیرش گرفتم اعلام کنم، ولی بعیده تا اون موقع جواب اون دو تا بیاد. از دانشگاه هم بنا به دلایلی نمیتونم درخواست وقت بیشتر کنم.
    به نظرتون بهترین کاری که میتونم بکنم چیه؟ آیا خوبه با اساتید پوتنشیالم تو اون دو دانشگاه تماس بگیرم و این موضوع رو بهشون بگم تا اگه قراره پذیرش بدن سریع تر بدن؟
    چون فکر کنم اگه این رو اکسپت کنم بعد بخوام یکی دیگه رو اکسپت کنم مشکل درست شه، مخصوصا اگه اون یکی دیگه هم تو کانادا باشه.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

کسی از دوستان در مورد سوالی که دوستمون داشتند و سوال من هم هست اطلاعی داره>
    اینکه اگر با توجه به کمبود زمان و نیامدن شرایط پذیرش یا هر چیز دیگه ای دو یا چند دانشگاه را آفر را اکسپت کنیم، و در نهایت یکی را قطعی و بقیه را انصراف بدهیم در زمان مناسب، آیا مشکلی پیش می آید؟ البته که به لحاظ اخلاقی بهتر است چنین کاری انجام نشود ولی گاهی اجتناب ناپذیر می شود با توجه به شرایط زمانی آفرها و اقدامات دیگر.
    مساله به طور خاص برای مستر یا دکتری در کانادا می باشد.

Junior Member

بچه ها من الان همزمان دو تا پیشنهاد رو قبول کردم. بکیش رو بهم فول فاند دادن ولی اون یکی فقط به من پذیرش داده ولی رنکش بهتره. دلیل اینکه دومی رو قبول کردم این بود که شاید ببینن پذیرفتم بهم فاند بدن اما اگه تا دو هفته دیگه خبری نشه ایمیل میزنم و پیشنهاد رو رد میکنم. الان مشکلی که پیش نمیاد واسم؟ اون دانشگاه اولیه که نمیفهمه من یکی دیگرم قبول کردم؟ خواهش میکنم زود جواب بدین نگرانم
    آخه من شنیدم غیر قانونیه و ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elhammavis نمایش پست ها
    بچه ها من الان همزمان دو تا پیشنهاد رو قبول کردم. بکیش رو بهم فول فاند دادن ولی اون یکی فقط به من پذیرش داده ولی رنکش بهتره. دلیل اینکه دومی رو قبول کردم این بود که شاید ببینن پذیرفتم بهم فاند بدن اما اگه تا دو هفته دیگه خبری نشه ایمیل میزنم و پیشنهاد رو رد میکنم. الان مشکلی که پیش نمیاد واسم؟ اون دانشگاه اولیه که نمیفهمه من یکی دیگرم قبول کردم؟ خواهش میکنم زود جواب بدین نگرانم
    آخه من شنیدم غیر قانونیه و ...
    با سلام
    طبق گفته برخی دوستان از جمله جناب Ghlobe که از پیشکسوتان این سایت هستند مشکلی نیست به ویژه الان که هنوز وقت برای پذیرش دانشجوی جدید هست
    ولی به لحاظ اخلاقی چون ممکن است برای پذیرش سایر دانشجوها یا حتی استاد مربوطه ایجاد اشکال کند بهتر است هرچه سریعتر یکی را انتخاب قطعی کنید. اگر دانشگاه مربوطه برای فاند اقدام نکرده اید یا شانس کمی دارید که خیلی روی رنک هم حساب نکنید چون فاند به هر حال تعیین کننده است مگر آنکه شرایط خیلی فرق داشته باشد
    ضمنا اینکه پذیرشتان از یک کشور است یا چند کشور هم در پروسه ویزا ممکن است مجبور باشید که این احتمال را برای ویزا نگرفتن کمتر کنید
    ویرایش توسط Mechatronic : April 4th, 2015 در ساعت 03:10 PM دلیل: اصلاح پست مرجع

Junior Member

سلام
    من از دو جا پذیرش بدون فاند گرفتم و دوجای دیگه هنوز جوابمو ندادن. همه این ها توی یک کشور (امریکا) هستن. از اونجا که فاند برام مهمه در مورد هیچ کدوم تا وضعیت فاندشون برام مشخص نشه تصمیمی نمی تونم بگیرم. سوالم اینه که می تونم یکی از این دانشگاها رو قبول کنم و کارای ویزامو انجام بدم و ویزامو بگیرم و بعد اگه جای دیگه فاند گرفتم به اینی که اکسپت کردم بگم نمیام و اینا و با همون ویزا برم یه دانشگاه دیگه ؟ از نظر سفارت ، وزارت علوم ، سربازی و ... مشکل پیش نمیاد ؟ (خواهشا در مورد مسائل اخلاقیش نگین دوباره تا حالا 300 تا پست راجع به این قضیه خوندم !)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - دانشگاه تهران

سلام. من از یه جا پذیرش با فاند دارم و استادش خیلی مصره و کارامو پیگیری میکنه. از طرف دیگه همسرم از ایالت دیگه ای پذیرش داره و دانشگاهی که نزدیک به اونه هنوز جواب پذیرش من رو نداده. خیلی صبر کردم نتیجه دومی بیاد تا بدونم باید آفر اولی رو قبول کنم یا رد ولی متاسفانه هنوز جواب ندادن و استاد اولیه هم گیر داده که چرا کارام رو انجام نمیدم. حالا موندم چی کار کنم آیا میشه اولیه رو قبول کرد و اگه دومی پذیرش بود به اولی بگم که دیگه نمیام؟

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

سلام دوستان
    اگر از دانشگاهي پذيرش بگيري و ثبت نام نكني مشكلي پيش مياد ؟من رزيدنت كانادا هستم و موقع پذيرش كپي مدارك اقامتم رو هم بايد بدم.البته خوب اكثرا واسه چند دانشگاه اپلاي ميكنن . آيا جريمه براي كسايي هست كه ثبت نام كردن و انصراف دادن؟

FN:AUG2010, CSQ:FEB2012, F.F.N:APRIL2012, UPDATE:MAY2013,MEDICAL OCT2013

pass request : 14march 2014,CURRENT STATUS:PR

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : برای چند دانشگاه باید اپلای کرد که مطمئن بشیم احتمال پذیرش بالاست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط matrix66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر از دانشگاهي پذيرش بگيري و ثبت نام نكني مشكلي پيش مياد ؟من رزيدنت كانادا هستم و موقع پذيرش كپي مدارك اقامتم رو هم بايد بدم.البته خوب اكثرا واسه چند دانشگاه اپلاي ميكنن . آيا جريمه براي كسايي هست كه ثبت نام كردن و انصراف دادن؟
    نه در کانادا که مشکلی نیست.

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)