صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 109

موضوع: مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

سلام. من از یک دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم. استاد مربوطه گفته نتیجه فاند 1 ماه دیگه معلوم میشه. برای اکسپت آفر هم هیچ تاریخی مشخص نکردن. اگر اکسپت کنم و فاند ندن میشه بعدا کنسل کرد و دانشگاه دیگری رو که بعدا جوابش بیاد رو قبول کرد ؟

Junior Member

سلام به همه دوستان. یه موضوعی که در پستهای قبلی هم مطرح شده و من هم به نوعی در موردش سوال دارم، مساله امکان و نحوه پاسخ به چند آفر با فاند هست. من از یک دانشگاه نسبتا خوب در آمریکا آفر فول فاند دارم و طبق متن آفر باید تا 1 آوریل پاسخ بدم (با وجودی که این دانشگاه در لیست CGS هست و قاعدتا نباید تا قبل از 15 آوریل درخواست پاسخ بکنه). مسأله این هست که من برای دو دانشگاه دیگه هم اپلای کردم که هنوز جواب ندادن و یکی از اونها از دانشگاه فعلی رتبه بهتری داره. در تماسی که با استاد داشتم گفتم که آفر رو قبول میکنم (و واقعا هم همین قصد رو داشتم) ولی هنوز رسما این کار رو نکردم. اما حالا این احتمال که از دانشگاه بهتری آفر داشته باشم هم وجود داره. از طرف دیگه طبق گفته استاد با توجه به مسایل اخیری که در رابطه با شهروندان چند کشور از جمله ایزان پیش اومده، احتمالا روند اخز ویزا طولانی تر و سخت تر میشه (اگر کلا منتفی نشه) و بهتره هر چه زودتر فرایند درخواست ویزا شروع بشه. بنابراین قصد دارم آفر دانشگاه اول رو قبول کنم اما اگر تا قبل از 15 آوریل آفر بهتری داشتم اولی رو withdraw کنم. میخواستم بدونم آیا تا اینجا قوانین رو درست متوجه شدم و منع قانونی برای این کار وجود نداره؟ و اگر با فرم I-20 دانشگاه اول در خواست وقت مصاحبه بدم و هزینه SEVIS رو پرداخت کنم، برای انتقال اون برای وقت مصاحبه با فرم I-20 دانشگاه دوم چه کاری باید انجام بدم و روالش چیه هست؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. من از4 دانشگاه امریکا پذیرش با فاند دارم که آخرین دانشگاهی که پذیرشمو داده فاندش از بقیه بیشتره . سه دانشگاه دیگه نامه های پذیرش رو ایمیل کردند و من فقط باید هزینه آی توئنی بپردازم که برام پست کنند. من میخوام هر سه رو دیفر کنم ولی نه تا قبل از دیدن نامه پذیرش و آی توئنی این دانشگاه آخر.به استادش گفتم لطفا کمک کنید که آی توئنی زودتر صادر شه چون پروسه ویزا برای ایرانیها طولانی هست. جواب داده که:

Please get in touch with us again early next week so that we cantake care of sending you a letter for your visa– although I suspect that we mayhave to wait until April 15th, which the official deadline for students toaccept or decline offers.
    این یعنی اینکه من تا 15 آوریل باید صبر کنم؟! در حالی که دیگه باید جواب اون دانشگاههای قبلی رو هم بدم و داره دیر میشه.یکیشون هم دو بار ایمیل زده که تصمیمتو گرفتی یا نه. دیگه چی به دانشگاه آخری بگم که زودتر آی توئنی یا حداقل اسکنشوبفرستند ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط m0naa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من از4 دانشگاه امریکا پذیرش با فاند دارم که آخرین دانشگاهی که پذیرشمو داده فاندش از بقیه بیشتره . سه دانشگاه دیگه نامه های پذیرش رو ایمیل کردند و من فقط باید هزینه آی توئنی بپردازم که برام پست کنند. من میخوام هر سه رو دیفر کنم ولی نه تا قبل از دیدن نامه پذیرش و آی توئنی این دانشگاه آخر.به استادش گفتم لطفا کمک کنید که آی توئنی زودتر صادر شه چون پروسه ویزا برای ایرانیها طولانی هست. جواب داده که:

Please get in touch with us again early next week so that we cantake care of sending you a letter for your visa– although I suspect that we mayhave to wait until April 15th, which the official deadline for students toaccept or decline offers.
    این یعنی اینکه من تا 15 آوریل باید صبر کنم؟! در حالی که دیگه باید جواب اون دانشگاههای قبلی رو هم بدم و داره دیر میشه.یکیشون هم دو بار ایمیل زده که تصمیمتو گرفتی یا نه. دیگه چی به دانشگاه آخری بگم که زودتر آی توئنی یا حداقل اسکنشوبفرستند ؟
    سلام

معمولا برای راحت تر شدن کار خودشون ترجیح میدن تمام فرم ها رو یکجا صادر کنند. بنابراین صبر میکنند تا همه که جواب دادند بعد فرم هارو بفرستند. البته در این بین هستند افرادی که دقیقا وضعیت شما را دارند و جواب نمی دهند تا جواب پذیرش بقیه دانشگاه ها هم بیاد.
    به نظر شما به همه جواب مثبت بدهید. بعدا که برای دانشگاه مورد نظر اقدام کردید بلافاصله ایمیل بزنید و کنسل کنید.مطمئنا افراد رزرو هم در لیست هستند.

موفق باشید

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام. خیلی ممنون از پاسختون. من هم پذیرش هر4 دانشگاه رو قبول کردم. دو تا از دانشگاههایی که قصد رفتنشون رو ندارم، گفتندپکیجت آماده پست هست و منتظرند که پیکاپ کنم ولی همونطور که میدونید،پست آی توئنی و غیره هزینه ای داره که به خاطر تحریمهاخودم باید بپردازم و به همین خاطرنخواستم هزینه اضافه کنم و آی توئنی اونا رو دریافت نکردم. این دانشگاهها خیلی وقت پیش و توبهمن پذیرش منو دادند. از طرفی دانشگاهی که میخوام برم تازه هفته پیش برای فانداوکی داده و خیلی کند پیش میرن و مثل اینکه آی توئنی رو هم زودتر از 15 آوریل صادرنمیکنن. آی توئنی اون 3 دانشگاه رو میشه بعد از 15 آوریل کنسل کرد؟؟نمیگن چرا پس پکیج رو تحویل نمیگیری؟
    ویرایش توسط m0naa : March 31st, 2017 در ساعت 07:44 PM

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام. خیلی ممنون از پاسختون. من هم پذیرش هر4 دانشگاه رو قبول کردم. دو تا از دانشگاههایی که قصد رفتنشون رو ندارم، گفتندپکیجت آماده پست هست و منتظرند که پیکاپ کنم ولی همونطور که میدونید،پست آی توئنی و غیره هزینه ای داره که به خاطر تحریمهاخودم باید بپردازم و به همین خاطرنخواستم هزینه اضافه کنم و آی توئنی اونا رو دریافت نکردم. این دانشگاهها خیلی وقت پیش و توبهمن پذیرش منو دادند. از طرفی دانشگاهی که میخوام برم تازه هفته پیش برای فانداوکی داده و خیلی کند پیش میرن و مثل اینکه آی توئنی رو هم زودتر از 15 آوریل صادرنمیکنن. آی توئنی اون 3 دانشگاه رو میشه بعد از 15 آوریل کنسل کرد؟؟نمیگن چرا پس پکیج رو تحویل نمیگیری؟
    سلام

به نظر من تا 15 اوریل صبر کنید وبعد از اون کنسل کنید. مشکلی پیش نمیاد.

دوست عزیز، تا جایی که من می‌دونم طبق قوانین Council of Graduate Schools داشتن پذیرش یا دیفر بیش از یک دانشگاه بعد از ۱۵ آپریل مشکل ساز خواهد بود و شما نیاز دارید که به شکل رسمی و مکتوب توسط دانشگاه‌هایی که نمی‌خواهید برید release بشین، تا قادر به استفاده از پذیرش مورد نظرتون باشید.

اینهم منبع:
    In those instances in which a student accepts an offer before April 15 and subsequently desires to withdraw that acceptance, the student may submit in writing a resignation of the appointment at any time through April 15. However, an acceptance given or left in force after April 15 commits the student not to accept another offer without first obtaining a written release from the institution to which a commitment has been made.

لینک:
    http://cgsnet.org/april-15-resolution

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

دوستان سلام و سال نوی همگی مبارک؛

سوالم این هست که من از دانشگاه ویرجینیا تک در دکترای رشته هوافضا پذیرش گرفتم و استادم هم به من گفته که به محض وروردت به آمریکا من فاندت میکنم (با خداست راست و دروغش)، از طرف دیگه الان که 2 آپریل هست هنوز 8 تا از دانشگاههای دیگه ای که اپلای کرده بودم هنوز به من هیچ نوع جوابی ندادن و آخرین موعد پذیرش یا رد جواب ویرجینیا تک هم 15 آپریل هست. سوالی که برای من مطرح دلیل این همه تأخیر چی میتونه باشه؟ سوال دومم این هست که اگر من تا 15 آپریل همه جواب هام نیومدن و من پذیرش ویرجینیا تک رو قبول کنم و I20 هم برام بیاد، بعدش اگر از دانشگاه بهتری پذیرش بگیرم آیا بعد از 15 آپریل میشه عوض کرو دانشگاه رو و به ویرجینیا بگم که من نمیام و برم دانشگاه بهتره یا اینکه به صرف پذیرفتن پذیرش ویرجینیا تک مشکل حقوقی پیش میاد و نمیتونم دیگه دانشگاه دیگه ای برم؟ دلیلش هم این هست که میترسم اگر من به هوای اینکه از باقی دانشگاههای بهتر پذیرش میگیرم ویرجینیا رو رد کنم، به هر دلیلی از اونها هم نگیرم و کلا همه زحماتم از بین بره، و اگر هم یک وقت ویرجیینا رو قبول کنم ولی از بهتر از اون پذیرش بگیرم خیلی دردناک میتونه بشه اگر نتونم اون رو برم. اگر دوستان آگاه راهنمایی بفرمایند بسیار ممنون میشم.

پ.ن. فقط اشاره کنم که رشته من عمران بوده و ارشد سازه دارم و تمام دانشگاههایی که اقدام کردم دکترای عمران بوده جز همین ویرجینیا که هوافضا بوده که البته موضوع پایان نامه من مشترک هست و کاربرد توی هوافضا و مکانیک هم دارد.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها

سوالم این هست که من از دانشگاه ویرجینیا تک در دکترای رشته هوافضا پذیرش گرفتم و استادم هم به من گفته که به محض وروردت به آمریکا من فاندت میکنم (با خداست راست و دروغش)، از طرف دیگه الان که 2 آپریل هست هنوز 8 تا از دانشگاههای دیگه ای که اپلای کرده بودم هنوز به من هیچ نوع جوابی ندادن و آخرین موعد پذیرش یا رد جواب ویرجینیا تک هم 15 آپریل هست. سوالی که برای من مطرح دلیل این همه تأخیر چی میتونه باشه؟ سوال دومم این هست که اگر من تا 15 آپریل همه جواب هام نیومدن و من پذیرش ویرجینیا تک رو قبول کنم و I20 هم برام بیاد، بعدش اگر از دانشگاه بهتری پذیرش بگیرم آیا بعد از 15 آپریل میشه عوض کرو دانشگاه رو و به ویرجینیا بگم که من نمیام و برم دانشگاه بهتره یا اینکه به صرف پذیرفتن پذیرش ویرجینیا تک مشکل حقوقی پیش میاد و نمیتونم دیگه دانشگاه دیگه ای برم؟ دلیلش هم این هست که میترسم اگر من به هوای اینکه از باقی دانشگاههای بهتر پذیرش میگیرم ویرجینیا رو رد کنم، به هر دلیلی از اونها هم نگیرم و کلا همه زحماتم از بین بره، و اگر هم یک وقت ویرجیینا رو قبول کنم ولی از بهتر از اون پذیرش بگیرم خیلی دردناک میتونه بشه اگر نتونم اون رو برم. اگر دوستان آگاه راهنمایی بفرمایند بسیار ممنون میشم.

پ.ن. فقط اشاره کنم که رشته من عمران بوده و ارشد سازه دارم و تمام دانشگاههایی که اقدام کردم دکترای عمران بوده جز همین ویرجینیا که هوافضا بوده که البته موضوع پایان نامه من مشترک هست و کاربرد توی هوافضا و مکانیک هم دارد.
    طبق قوانین Council of Graduate Schools بعد از ۱۵ آپریل می‌تونید تصمیمتون رو عوض کنید، اما به شرطی که ویرجینیا تک حاضر بشه به شکل رسمی و مکتوب شما رو ریلیس کنه.

برای اطلاعات بیشتر می‌تونید به این لینک مراجعه کنید:
    http://cgsnet.org/april-15-resolution

و این هم توضیحاتی که مشخصا به کیس شما مربوط می‌شه:

In those instances in which a student accepts an offer before April 15 and subsequently desires to withdraw that acceptance, the student may submit in writing a resignation of the appointment at any time through April 15. However, an acceptance given or left in force after April 15 commits the student not to accept another offer without first obtaining a written release from the institution to which a commitment has been made.

Junior Member SpecialALIREZA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - دانشگاه شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط odesa1988 نمایش پست ها

من جای شما بودم نقد رو ول نمیکردم ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)