صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 109

موضوع: مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

دوست عزیز منطقی ترین راه ایمیل زدن به او ۸ دانشگاه باقی موندست به گرد آفیس هم ایمیل نزنین چون ممکنه هنوز نتیجه دانشکده ها به دستشون نرسیده باشه به خود دانشکده ایمیل بزنین بگین خیلی وقته اپلای کردین و تا ۱۵ آپریل کمتر از دوهفته مونده و واقعا دوست دارین نتیجه رو بدونین.

Junior Member odesa1988 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای عمران گرایش سازه دانشگاه ایالتی آریزونا (ASU)

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مربوط به زمان گرفتن خبر نهایی (پذیرش/رد) ا

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    دوست عزیز منطقی ترین راه ایمیل زدن به او ۸ دانشگاه باقی موندست به گرد آفیس هم ایمیل نزنین چون ممکنه هنوز نتیجه دانشکده ها به دستشون نرسیده باشه به خود دانشکده ایمیل بزنین بگین خیلی وقته اپلای کردین و تا ۱۵ آپریل کمتر از دوهفته مونده و واقعا دوست دارین نتیجه رو بدونین.
    دوست عزیز
    از پاسخ شما سپاسگزارم، من به همه دانشکده ها ایمیل زدم، تعدادی گفتند که توی این هفته احتمالا تمام نتیجه ها رو اعلام می کنند، تعدادی هم جواب دادند که نگرانی من رو درک میکنند و سعیشون رو میکنند که در اسرع وقت جواب بدند. بعضی هاشون هم که هنوز بعد از دو سه روز جواب ندادند. از اینرو بسیار سر درگم هستم.
    Best Regards,
    Omid Eghlidos

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به نحوۀ مدیریت پذیرش های دریافت شده

سلام دوستان ....
    من یه پذیرش دکتری کانادا گرفتم بدون فاند و از یک دانشگاه خیلی بهتر تو کانادا ارشد با فاند بالا.
    35 سالمه و گپ تحصیلی دارم...خیلی از ویزا میترسم...نهایتا میخوتهم مستر رو برم ولی میترسم از رد ویزا ...میتونم با دکترا بیام بعد برم مستر رو بخونم؟الان هیچ کدوم رو اکسپت نکردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط malakot نمایش پست ها
    سلام دوستان ....
    من یه پذیرش دکتری کانادا گرفتم بدون فاند و از یک دانشگاه خیلی بهتر تو کانادا ارشد با فاند بالا.
    35 سالمه و گپ تحصیلی دارم...خیلی از ویزا میترسم...نهایتا میخوتهم مستر رو برم ولی میترسم از رد ویزا ...میتونم با دکترا بیام بعد برم مستر رو بخونم؟الان هیچ کدوم رو اکسپت نکردم.
    سلام
    اگر مستر رو قبول کنید و پروسه ویزا مشکل برخورد نکردید در آخر شما با مدرک مستر هم میتوانید برید سر کار یا هم میتوانیدبا مدرک دکترا بروید به دانشگاه بهتر
    این جوریم ضریب شکست کار هم میآید پایینتر
    مصطفی

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

پیش فرض پاسخ : کمک برای انتخاب کشور و تحصیل

سلام من با لیسانس برای ارشد اقدام کردم .از چند دانشگاه اروپایی پذیرش دارم که رنکشون حدود 100-200-300 هست . ولی من شنیدم که اروپا درس محور هست و ریسرچ کم رنگ تر هست . من هدفم این هست که دکتری را در کانادا یا امریکا بگذرونم و از یک دانشگاه رنک بد هم در امریکا هم پذیرش دارم که شرایط ساپورتش برام مناسبه ولی رنکش جالب نیست یو اس نیوز 780 زده حالا من سوالم ابن هست به نظرتون چیکار کنم ؟ با توجه به رنک انتخاب کنم و برم رنک خوب اروپا یا به اون دانشگاه رنک بد تو امریکا برم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    سلام من با لیسانس برای ارشد اقدام کردم .از چند دانشگاه اروپایی پذیرش دارم که رنکشون حدود 100-200-300 هست . ولی من شنیدم که اروپا درس محور هست و ریسرچ کم رنگ تر هست . من هدفم این هست که دکتری را در کانادا یا امریکا بگذرونم و از یک دانشگاه رنک بد هم در امریکا هم پذیرش دارم که شرایط ساپورتش برام مناسبه ولی رنکش جالب نیست یو اس نیوز 780 زده حالا من سوالم ابن هست به نظرتون چیکار کنم ؟ با توجه به رنک انتخاب کنم و برم رنک خوب اروپا یا به اون دانشگاه رنک بد تو امریکا برم؟
    اسم دانشگاهها را بفرمایید تا بشه مقایسه کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    شما دو تا انتخاب دارید
    یا پذیرشاروپا رو قبول بفرمایید نهایتا شما میری سر کار اقامت اینا یا برای دکترا دوباره آنلاین کنید وایه آمریکا کانادا

یا پذیرش آمریکا رو قبول کنید و سپس دوباره برای دکترا دانشگاه بهتر همین آمریکا دوباره آنلاین کنید بعد برید سر کار
    مصطفی

سلام دوستان.
    نتیج پذیرش من برای دکترای ریاضی از Carleton Universityکانادا اومد و ازم خواستن تا 15 مارچ جواب بدم.
    تو قسمت فاندم نوشته: TA سالی 10000 دلار و تو قسمت RA نوشته: RA is available depending on the supervisor's grant
    البته خود استاد بهم پفته بود که نتیجه فاندش ماه اپریل مشخص میشه.

من الان نمیدونم چیکا رکنم؟
    ازشون درخواست extention کنم واسه جواب؟
    اگه اینو قبول کنم و نتیجه بهتری اومد میشه اینو رد کنم؟ چون من دنبال فاند کامل هستم.
    دوستا راهنمایی کنید لطفا

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

سلام دوستان.
    نتیجه پذیرش من از دانشگاه ایالتی کنزاس رسید. تو نامه یه سری مسایل هست که متوجه نمیشم. مخصوصا قسمت هایی که میگه Out of state tuitionو in-state و اینا. دوستان یه نگاهی به یه قسمت نامه بندازین بالاخره من فول فاندم یا چی؟

.Once you are admitted, we will also offer you a GTA. Your appointment as a GTA will be for 5 tenths time and will began on August 10, 2018 with classes on August 20, 2018
    Note that 5 tenths time is the standard GPA appointment. your studies are counted as the other 5 tenths of your time. Also note that your appointment will start before classes began
    you are expected to attend to orientation activities on campus the week before classes began. The exact orientation schedule will be announced in early summer. For this appointment, you will earn 17000 for 9 months, if you choose to work as a GTA during the summer semester, you will earn approximately 3288 for a total 20288 for the year
    As 5 tenths time GTA, you will receive a tuition waiver for up to 10 credit hours per semester during the Fall and spring(9 credits is considered full-time), and 6 credits during the summer ,6 credits is considered full-time in summer
    Note that out of state tuition for 26 credits hours would be over 23000. GTA tuition waiver is provided for tuition benefits only. You will be responsible for campus
    privilege fees :student health, activity fees
    .Please note: Any hours taken above and beyond the level of the waiver will be billed at in-state tuition rates
    You are required to maintain your status as a full time student for your Graduate Teaching Assistantship

دوستان جاهای بلد شده را توضیح بدین ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : سؤالات متفرقۀ "فاقد تاپیک اختصاصی" مربوط به فرآیند پذیرش

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    نتیجه پذیرش من از دانشگاه ایالتی کنزاس رسید. تو نامه یه سری مسایل هست که متوجه نمیشم. مخصوصا قسمت هایی که میگه Out of state tuitionو in-state و اینا. دوستان یه نگاهی به یه قسمت نامه بندازین بالاخره من فول فاندم یا چی؟

.Once you are admitted, we will also offer you a GTA. Your appointment as a GTA will be for 5 tenths time and will began on August 10, 2018 with classes on August 20, 2018
    Note that 5 tenths time is the standard GPA appointment. your studies are counted as the other 5 tenths of your time.

منظورش اینه که پنج دهم وقت شما (یعنی نصف زمان موجود در طول هفته) برای GTA در نظر گرفته شده و نصف دیگر هم برای مطالعۀ درس های خودتون. از اونجایی که ساعات کاری مجاز در طول هفته، 40 ساعته، تصور من اینه که برای شما، 20 ساعت GTA در طول هفته در نظر گرفته شده.

As 5 tenths time GTA, you will receive a
    tuition waiver for up to 10 credit hours per semester during the Fall and spring(9 credits is considered full-time), and 6 credits during the summer ,6 credits is considered full-time in summer
    به ازای GTA، شهریۀ تا 10 واحد در ترم های Fall و Spring شما صفر میشه؛ اگه 9 واحد توی هر کدام از این دو ترم بردارید، دانشجوی فول تایم محسوب میشید. برای ترم Summer هم شهریۀ 6 واحد براتون صفر میشه که همون تعداد واحد باید اخذ کنید تا دانشجوی فول تایم به حساب بیاید. نکته اینه که کسی که فاند TA کامل دریافت میکنه، معمولا الزام داره که به تعدادی واحد برداره که فول تایم محسوب بشه. توضیحات این ایمیل دانشگاه هم برای روشن شدن شماست.

Note that out of state tuition for 26 credits hours would be over 23000. GTA tuition waiver is provided for tuition benefits only.
    توجه داشته باشید که شهریۀ 26 واحد درسی برای کسانی که سیتیزن یا مقیم قانونی (PR) ایالت کانزاس نیستند، بیش از 23 هزار دلار میشه. فاند GTA هم فقط شهریۀ شمارو پوشش میده نه سایر هزینه ها.

%%%

با توجه به متن ایمیل، شهریۀ متغیر (Fee) دروس انتخابی، بیمه، و هزینۀ زندگی به عهدۀ شماست. اگر درسی بیش از موارد ذکر شده در شروط GTA بردارید تا ترمها زودتر تموم بشند، شهریۀ اون دروس اضافه براتون مثل دانشجوی اینترنشنال محاسبه نمیشه و بهتون فرصت داده شده که هزینۀ دانشجوی سیتیزن یا مقیم (یعنی in-state) را بپردازید که معمولا میتونه بین 50 تا 70 درصد تخفیف هزینه براتون محاسبه بشه.

خلاصۀ کلام: شما فول فاند نیستید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)