صفحه 69 از 71 نخستنخست ... 1959606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Moderator

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    مرسی آقا بهتام

حالا این کانتراکت رسمی رو برام باید با پست بفرسته یا من اسکن ایمیل شده اش رو پرینت بگیرم کافیه؟ یعنی در صورت حالت دوم هم من رو در سفارت به عنوان دانشجوی فاند دار در نظر میگیرن ؟
    اسکن و پرینت کافیه.
    بله چون از طرف استاد هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط siedhosein نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من جایی بهتر از این تاپیک برای طرح سوالم پیدا نکردم ولی اگر جای مناسبی نیست عذر میخواهم
    اخیرا قانونی تصویب شده که تحصیل در مقطع لیسانس در خارج از کشور ممنوع میباشد
    من پیگیری کردم گفتند باید توریستی خارج شوید از کشور...
    سوالم اینه که با توجه به این قانون برای اخذ ویزای دانشجویی مقطع لیسانس مشکلی وجود دارد یا نه؟
    ایا روشی هست که بتونیم مقطع لیسانس در ایتالیا تحصیل کنیم؟
    اقا بهنام کمک
    درود
    منبع این قانونی که میگید رو لطف کنید و از چه ارگانی هست!؟
    تا حالا مشکلی برای لیسانس نبوده.
    نخیر شما نمیتوانید توریستی از کشور خارج بشید و بعد دانشجو بشید.
    باید از اول ویزاتون دانشجویی باشه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

راساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی، ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی اصلاح شد و به این ترتیب دیگر مشمولان دیپلمه برای ادامه تحصیل نمی‌توانند به خارج از کشور بروند و فقط به مشمولان کارشناسی و بالاتر مجوز خروج داده می‌شود.

http://www.ana.ir/news/252808
    این قانون اواخر شهریور تصویب شده از مجلس شورای اسلامی با 180 رای موافق

سوال اینه که ایا برای گرفتن ویزا مشکل خواهیم داشت یا نه ؟
    اینکه میگم توریستی بریم یعنی اینکه با معافیت تحصیلی بریم عراق و بعد ترکیه و سپس وارد ایتالیا بشیم
    چون مقدار ودیعه ای که برای عراق لازمه 3 ملیون هست و میشه گفت که برای زیارت میریم
    ویزای دانشچویی ایتالیا ربطی به وضعیت نظام وظیفه داره؟

https://www.isna.ir/news/96051811282...84%d9%85%d9%87
    ویرایش توسط behnamhg : November 23rd, 2017 در ساعت 12:43 AM دلیل: ترکیب پست

پیش فرض پاسخ : مدارک چهار ساله دبیرستان و اصل تاییدیه تحصیلی (پست اول خوانده شود)

من یه سوال کوچیک داشتم میخاسم از خانم میر مطلبی بپرسم رام نداد اقای عباسی امروز

برای مشاوره هم باید وقت گرفت؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط siedhosein نمایش پست ها
    راساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی، ماده 35 قانون خدمت وظیفه عمومی اصلاح شد و به این ترتیب دیگر مشمولان دیپلمه برای ادامه تحصیل نمی‌توانند به خارج از کشور بروند و فقط به مشمولان کارشناسی و بالاتر مجوز خروج داده می‌شود.

http://www.ana.ir/news/252808
    این قانون اواخر شهریور تصویب شده از مجلس شورای اسلامی با 180 رای موافق

سوال اینه که ایا برای گرفتن ویزا مشکل خواهیم داشت یا نه ؟
    اینکه میگم توریستی بریم یعنی اینکه با معافیت تحصیلی بریم عراق و بعد ترکیه و سپس وارد ایتالیا بشیم
    چون مقدار ودیعه ای که برای عراق لازمه 3 ملیون هست و میشه گفت که برای زیارت میریم
    ویزای دانشچویی ایتالیا ربطی به وضعیت نظام وظیفه داره؟

https://www.isna.ir/news/96051811282...84%d9%85%d9%87

خوب همان طور که گفتن شما نمیتوانید خارج بشید و اگر بخواهید از راه دیگه که گفتید برید نمیتونید از سفارت ایران تو ایتالیا مهر خروج بگیرید و برگردید ایران و کلا باید بمونید خارج از کشور.
    شما باید معافیت یا پایان خدمت داشته باشید که بتوانید اصل دیپلم و پیش را بگیرید و ترجمه کنید برای سفارت.
    برای اطلاعات تکمیلی راجب این قانون به این انجمن سر بزنید میتوانید اطلاعات مورد نیاز را در این انجمن پیدا کنید.

Moderator

من یه سوال کوچیک داشتم میخاسم از خانم میر مطلبی بپرسم رام نداد اقای عباسی امروز

برای مشاوره هم باید وقت گرفت؟
    مشاوره نداره سفارت نهایتا میتوانید سوالتان را زنگ بزنید و تلفنی بپرسید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    مشاوره نداره سفارت نهایتا میتوانید سوالتان را زنگ بزنید و تلفنی بپرسید.

ممنون اقا بهنام

ولی تلفنی هم موفق نشدم

بازم رفتم اقای عباسی گفت همون روز مصاحبه ات بیا و بپرس و دوباره وقتتو ری اساین میکنن

من سیکوریتی هستم با این همکارم آقا ایتالیاییه که لبخند میزد
    گفت ما نمیدونیم جواب سوالی که پرسیدی

حالا بذارین از شما بپرسم

استاد میگه برو از سفارت بپرس و بمن خبر بده

فکر کن دو نوع آفر داری یکی دکترا سه ساله و یکی فلوشیپ یک ساله

برای هر دو کانتراکت میفرسیم برات هر دو با فاند

فقط برای دکترا تا قبل سپتامبر هر سال برای سال بعد فاندت معلوم نیست: نه مقدارش نه بودنش، چون بستگی به کارت داره

حالا برام بپرس واسه کدوم شانس وبزات بیشتره و کارت راحتتر

شما چیه نظرتون اقا بهنام؟

ممنون اقا بهنام

ولی تلفنی هم موفق نشدم

بازم رفتم اقای عباسی گفت همون روز مصاحبه ات بیا و بپرس و دوباره وقتتو ری اساین میکنن

من سیکوریتی هستم با این همکارم آقا ایتالیاییه که لبخند میزد
    گفت ما نمیدونیم جواب سوالی که پرسیدی

حالا بذارین از شما بپرسم

استاد میگه برو از سفارت بپرس و بمن خبر بده

فکر کن دو نوع آفر داری یکی دکترا سه ساله و یکی فلوشیپ یک ساله

برای هر دو کانتراکت میفرسیم برات هر دو با فاند

فقط برای دکترا تا قبل سپتامبر هر سال برای سال بعد فاندت معلوم نیست: نه مقدارش نه بودنش، چون بستگی به کارت داره

حالا برام بپرس واسه کدوم شانس وبزات بیشتره و کارت راحتتر

شما چیه نظرتون اقا بهنام؟
    خودم جواب مبدم

هیچ فرقی نمیکنه ازونجا که ویزا 365 روزه اس

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva92 نمایش پست ها
    دوست عزيز شما كه پي اچ دي هستين!!!! من شخصأ از خانوم مير مطلبي پرسيدم و گفتن بچه هاي پي اچ دي اصلا نوبت نمي خوان!!! شما هر وقت مداركت كامل بود مدارك و بگير دستت ٨ صبح برو دم در سفارت و به راحتي مي ريد تو. براي قسمت فاند آقا بهنام بهتر مي تونه كمكتون كنه.

ممنون از شما

ولی اتفاقا امروز خانم میرمطلبی بم گفتن که بازم باید وقت از طریق ایمیل بگیری. اگر واسه فردا پسفردا میخاستی همینجا میدادیم. مگه سخت گرفتی همین وقتو؟ گفتم نه چشم بازم ایمیل میکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    شما ببینید جواب میدند یا نه اگه ندادند بهتره اون روز برید و تمام مدارک را ببرید و توضیح بدید که اینارو تحویل میدید و بقیه مدارک را هم بعدا تحویل خواهید داد و ازشون برای یه تاریخ دیگه جهت تکمیل مدارک وقت بخوایید. بدون ایمیل هم نمیتونید برید تو هم بینظمی میشه هم باید برای ویزای دانشجویی میل بزنید و وقت بگیرید.
    اگه تو ادمیشن مبلغ فاند ذکر نشده و تو قرار داد ذکر شده حتما اون را هم ببرید چون باید ببینند که شما دارید ساپورت میشید و حتما رسمی با مهر و امضای استاد باشه.
    نیازی نیست استاد کاری بکنه تنها استاد زمانی وارد عمل میشه که تو پروسه ی ویزا مشکلی باشه.
    موفق باشید.
    دقیقا بدون ایمیل بی نظمی میشه. درست گفتید
    اتفاقا هفته پیش آقای عباسی بم گفت تو مثلا نمیخای مزاحمت ایجاد کنی ولی اینجوری بدتر میکنی ما ترجیح میدیم یه نفر چندبار ایمیل بیشتر بده ولی اینجا علکی نیاد
    ویرایش توسط behnamhg : December 3rd, 2017 در ساعت 03:54 PM دلیل: ترکیب پست

آقا بهنام
    کمک فوری لطفا

استاد میگه کمپانی میتونه فقط برات
    intent of letter
    LOP
    بفرسه
    نه کانتراکت

چون کانتراکت موقعی نهایی میشه و تو میتونی امضا کنی که بیای ایتالیا و رزیدنت نامبر داشته باشی

چی کنم؟ارزش LOP
    مثل کانتراکت خواهد بود در نظر سفارت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)