صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Moderator

Exclamation گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

با سلام خدمت دوستان عزیز

سفارت امسال قانونی به عنوان وقت دهی برای ویزای دانشجویی گذاشته که دانشجویانی که پذیرش از دانشگاه برای مقطع فوق لیسانس و دکترا دارن به وسیله ایمیل وقت گرفته و در وقتی که تعیین میشد میتوانند برای کار های ویزا به سفارت مراجعه کنند, از امسال تنها با داشتن وقت قبلی میتوان پروسه ویزا را انجام داد.

ایمیل سفارت برای وقت گرفتن studi.teheran@esteri.it میباشد که باید متنی که نوشته میشود به انگلیسی باشد.

سوالات مرتبط به این موضوع در این تاپیک بحث شود.

موفق باشید

ویرایش توسط behnamhg : January 15th, 2016 در ساعت 01:47 PM
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

سفارت امسال قانونی به عنوان وقت دهی برای ویزای دانشجویی گذاشته که دانشجویانی که پذیرش از دانشگاه برای مقطع فوق لیسانس و دکترا دارن به وسیله ایمیل وقت گرفته و در وقتی که تعیین میشد میتوانند برای کار های ویزا به سفارت مراجعه کنند, از امسال تنها با داشتن وقت قبلی میتوان پروسه ویزا را انجام داد.

ایمیل سفارت برای وقت گرفتن studi.teheran@esteri.it میباشد که باید متنی که نوشته میشود به انگلیسی باشد.

سوالات مرتبط به این موضوع در این تاپیک بحث شود.

موفق باشید
    دوستان این موضوع چقدر صحت داره ؟! چون دوستم گفت پارسال هم تو سایت سفارت نوشته بودند اما در هر صورت باز 3 روز رفت تو صف ایستاد ! تا نوبتش شد ! ضمنا اگر وقت بدن واسه چند روز بعدش میدن ؟ ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط bamdadehtesham نمایش پست ها
    دوستان این موضوع چقدر صحت داره ؟! چون دوستم گفت پارسال هم تو سایت سفارت نوشته بودند اما در هر صورت باز 3 روز رفت تو صف ایستاد ! تا نوبتش شد ! ضمنا اگر وقت بدن واسه چند روز بعدش میدن ؟ ممنون
    دوست عزیز اگه صحت نداشته باشه برای چی من اینجا نوشتم شما یه زنگ بزن سفارت ببین چی میگن.
    سال پیش همچین موضوعی نبود امسال این قانون رو گذاشتن.
    تقریبا برای یه ماه بعد وقت میدن.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

بهنام جان نمونه متنی که به انگلیسی برای گرفتن وقت هست رو داری اینجا بزاری ؟؟
    یا چی بنویسم برای گرفتن وقت ؟؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط d989 نمایش پست ها
    بهنام جان نمونه متنی که به انگلیسی برای گرفتن وقت هست رو داری اینجا بزاری ؟؟
    یا چی بنویسم برای گرفتن وقت ؟؟؟؟
    چیز خاصی نیست.
    بنویس که من از فلان دانشگاه برای مستر تو این رشته پذیرش گرفتم و وقت مصاحبه میخوام برای ویزا.
    الان بزنی فردا جوابت و میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    چیز خاصی نیست.
    بنویس که من از فلان دانشگاه برای مستر تو این رشته پذیرش گرفتم و وقت مصاحبه میخوام برای ویزا.
    الان بزنی فردا جوابت و میدن.
    سلام
    من چند روز قبل عید ایمیل زدم و درخواست وقت کردم. جوابی ندادن. دیروز دوباره ایمیلم رو فوروارد کردم. فعلا که خبری نیست.
    ممکنه هنوز پلی تکنیک میلان اسامی رو اعلام نکرده باشه؟
    اصلا اعلام کردن اسامی به پرداخت application fee ربطی داره یا نه؟
    ببخشید سوالام زیاد شد

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Arkadia نمایش پست ها
    سلام
    من چند روز قبل عید ایمیل زدم و درخواست وقت کردم. جوابی ندادن. دیروز دوباره ایمیلم رو فوروارد کردم. فعلا که خبری نیست.
    ممکنه هنوز پلی تکنیک میلان اسامی رو اعلام نکرده باشه؟
    اصلا اعلام کردن اسامی به پرداخت application fee ربطی داره یا نه؟
    ببخشید سوالام زیاد شد
    درود
    بله به احتمال زیاد اسم هارو نفرستادن.
    پرداخت فی پلیمی یعنی اینکه شما قبول میکنید که خواهید آمد.
    اگه پرداخت نکنید اگه بورس شامل بشه میپره هم اسمتون رو به سفارت نمیفرستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

Exclamation پاسخ : وقت سفارت

سلام. ببخشید نمی دونم این مربوط به اینجا بشه یا نه. من یه نگرانی دارم که گفتم از شما بپرسم. من واسه second call پذیرش گرفتم و هنوز نتیجه بورس ندادن اینجور که توی فروم خوندم اوایل ماه می میدن حالا با توجه به اینکه دانشگاه ماه سپتامبر شروع میشه و فقط 3 ماه فرصت برای ویزا و... هست بعد از اعلام نتیجه بورس آیا این زمان کافیه برای ویزا؟؟ میترسم دیر بشه و ویزا بهمون ندن! چکار کنیم؟

Junior Member

سلام من برای first call 2015 پذیرش گرفتم همهی مدارکم هم امادست. می خواستم بدونم هتلی که رزرو میکنم تاریخش همون 15 سپتامبر به بعد باشه برای تحویل به سفارت و اینکه الان وقت سفارت بگیرم یا اینکه زود هست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    سلام من برای first call 2015 پذیرش گرفتم همهی مدارکم هم امادست. می خواستم بدونم هتلی که رزرو میکنم تاریخش همون 15 سپتامبر به بعد باشه برای تحویل به سفارت و اینکه الان وقت سفارت بگیرم یا اینکه زود هست؟
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
    درود
    از الان وقت بگیر.
    بستگی به شروع کلاسات باید بگیری که کی کلاسات شروع میشه 2 سه هفته زودتر بری تا کارات رو اوکی کنی.

صفحه 1 از 71 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)