صفحه 60 از 71 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوان

دوستان من برای این ترم وقت سفارت دارم، می خوام که برای ترم آینده پذیرشم رو دیفر کنم، اگر این دفعه وقت سفارت رو نرم ایرادی نداره؟ برای ترم بهار میتونم دوباره وقت بگیرم؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    دوستان من برای این ترم وقت سفارت دارم، می خوام که برای ترم آینده پذیرشم رو دیفر کنم، اگر این دفعه وقت سفارت رو نرم ایرادی نداره؟ برای ترم بهار میتونم دوباره وقت بگیرم؟
    درود
    نه مشکلی نداره.
    بله میتونید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    نه مشکلی نداره.
    بله میتونید.
    ممنون بهنام جان، فقط یه سوال، چون من تکلیفم معلوم نبود برای این ترم وقت گرفتم و امروز کنسلش کردم ، وقت ویزام برای فردا است، ایرادی نداره که امروز کنسل کردم؟ یه مقدار درگیرم کرده

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط SkyTree نمایش پست ها
    ممنون بهنام جان، فقط یه سوال، چون من تکلیفم معلوم نبود برای این ترم وقت گرفتم و امروز کنسلش کردم ، وقت ویزام برای فردا است، ایرادی نداره که امروز کنسل کردم؟ یه مقدار درگیرم کرده
    کنسل هم نمیکردید مشکلی نداشت.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

یه نفر مطمین به من جواب بده لطفا
    ایا میشه از کشوری دیگر رفت ویزای دانشجویی مثلا ایتالیا رو گرفت مثلا ترکیه رفت؟
    چون وقت سفارت ایران پر شده
    همه کشورای اروپایی منظورمه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    یه نفر مطمین به من جواب بده لطفا
    ایا میشه از کشوری دیگر رفت ویزای دانشجویی مثلا ایتالیا رو گرفت مثلا ترکیه رفت؟
    چون وقت سفارت ایران پر شده
    همه کشورای اروپایی منظورمه؟
    نخیر نمیتونید.
    تنها در صورتی این کار امکان پذیر هست که سفارت ان کشور در ایران موجود نباشد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

با تشکر از اقای بهنام

الان خواهرم هم ایمیل زد واسه وقت سفارت این رو نوشتن

AUTOMATIC REPLY
    Thank you for reaching the Italian Embassy in Tehran. We inform you that all of the appointments for the submission of visa demands (visto di studio per immatricolazione universitaria) have been assigned.
    For this year, also considering the deadline imposed by the Ministry for Education, University and Research, there are no more slots available

این یعنی دیگه اصلا نمیشه وقت گرفت؟ تجربه ای دارین چه میشه کرد؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    با تشکر از اقای بهنام

الان خواهرم هم ایمیل زد واسه وقت سفارت این رو نوشتن

AUTOMATIC REPLY
    Thank you for reaching the Italian Embassy in Tehran. We inform you that all of the appointments for the submission of visa demands (visto di studio per immatricolazione universitaria) have been assigned.
    For this year, also considering the deadline imposed by the Ministry for Education, University and Research, there are no more slots available

این یعنی دیگه اصلا نمیشه وقت گرفت؟ تجربه ای دارین چه میشه کرد؟

سلام.
    بله متاسفانه معنیش همین میشه.
    من که به شما تو پیام خصوصی گفتم که شما زودتر درخواست وققتون رو بدید و نهایت بگید زودتر از فلان تاریخ بهتون نوبت ندن چون ترجمه هاتون آماده نیست. شما پشت گوش انداختید؟!
    باز هم در روزای آینده روند ایمیل زدن رو امتحان کنید ببینید نتیجه چی میشه. حضوری هم برید دم کنسولگری، شاید جوابی نگیرید ولی حداقل اون موقع میدونید فعالیتی که میتونستید رو انجام دادید.
    ویرایش توسط majjiid : June 28th, 2017 در ساعت 07:31 PM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    سلام.
    بله متاسفانه معنیش همین میشه.
    من که به شما تو پیام خصوصی گفتم که شما زودتر درخواست وققتون رو بدید و نهایت بگید زودتر از فلان تاریخ بهتون نوبت ندن چون ترجمه هاتون آماده نیست. شما پشت گوش انداختید؟!
    باز هم در روزای آینده روند ایمیل زدن رو امتحان کنید ببینید نتیجه چی میشه. حضوری هم برید دم کنسولگری، شاید جوابی نگیرید ولی حداقل اون موقع میدونید فعالیتی که میتونستید رو انجام دادید.
    مجید عزیز
    من وقت گرفتم اتفاقا دقیقا همون وقت فرداش صبح 9 و نیم ایمیل زدم فورا جواب دادن.
    خواهرم رو در اخرین لحظات پذیرش دادند به خاطر همین پرسیدم. گفتم شاید سوال خیلی ها باشه.
    خواهر من البته عجله نداره گفتم ببینم کسای دیگری اینطوری هستن؟

سلام دوستان
    من حدودا ۲۰ روز پیش ایمیل میزدم اما پر بود و برگشت میخورد . خلاصه ۱۶ روز پیش ایمیل زدم و رسید بهشون و تا امروز جوابی نگرفتم . الان دوباره ایمیل زدم جواب اتوماتیک داد که همه وقتا پر شده . جالب اینجاست که من و دوستم با هم ایمیل زدیم و یک هفته پیش بهش وقت دادن . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)