صفحه 11 از 71 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی تهران

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

یه سوال داشتم که نمیدونم توی کدوم بخش باید می پرسیدم!!
    من رفتم سفارت و برگه RICEVUTA یا همون رسید رو گرفتم،توی این رسید تاریخ دریافت رو برای 1 ماه دیگه زده،حالا این به این معنیه که من یک ماه دیگه برای دریافت ویزام باید برم سفارت یا مدارکی که تحویل دادم؟
    برگه رسید من سفیده اما برگه های زرد رنگ هم دیدم،تفاوت این ها توی چیه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarammeza نمایش پست ها
    یه سوال داشتم که نمیدونم توی کدوم بخش باید می پرسیدم!!
    من رفتم سفارت و برگه RICEVUTA یا همون رسید رو گرفتم،توی این رسید تاریخ دریافت رو برای 1 ماه دیگه زده،حالا این به این معنیه که من یک ماه دیگه برای دریافت ویزام باید برم سفارت یا مدارکی که تحویل دادم؟
    برگه رسید من سفیده اما برگه های زرد رنگ هم دیدم،تفاوت این ها توی چیه؟
    درود
    بله همون برگه ویزاست و تاریخ و ساعتی که ذکر شده برای گرفتن پاس به همراه ویزا میرید سفارت.
    فرقی نمیکنه تو دو رنگ هستند.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من همین امروز نامه پذیرشم را دریافت کردم و باید برای اکتبر امسال ایتالیا باشم. منتها هنوز ترم آخر لیسانس هستم و مشمول هم هستم واسه همین تا کارهای وزرات علوم و نظام وظیفه ام را نکنم، گذرنامه هم ندارم. میخواستم ببینم به نظر شما با این ددلاینی که سفارت ایتالیا امسال تعیین کرده آیا اصلا شانسی دارم که بتونم امسال ویزا بگیرم؟ با توجه به مدارکی که هنوز ندارم یعنی لیسانس و گذرنامه؟؟؟
    یک سوال دیگه هم داشتم، توی تصاویری که یکی از دوستان از اعلامیه های سفارت گذاشته بودن، دوتا تاریخ زده بود یکی برای تشکیل پرونده دانشجویی و دومی برای گرفتن ویزا (که از اکتبر شروع میشد). میخواستم ببینم که تفاوتشون چیه؟ میشه بدون تشکیل پرونده که ددلاینش 9 تیره، ویزا گرفت؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط msa_dino نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همین امروز نامه پذیرشم را دریافت کردم و باید برای اکتبر امسال ایتالیا باشم. منتها هنوز ترم آخر لیسانس هستم و مشمول هم هستم واسه همین تا کارهای وزرات علوم و نظام وظیفه ام را نکنم، گذرنامه هم ندارم. میخواستم ببینم به نظر شما با این ددلاینی که سفارت ایتالیا امسال تعیین کرده آیا اصلا شانسی دارم که بتونم امسال ویزا بگیرم؟ با توجه به مدارکی که هنوز ندارم یعنی لیسانس و گذرنامه؟؟؟
    یک سوال دیگه هم داشتم، توی تصاویری که یکی از دوستان از اعلامیه های سفارت گذاشته بودن، دوتا تاریخ زده بود یکی برای تشکیل پرونده دانشجویی و دومی برای گرفتن ویزا (که از اکتبر شروع میشد). میخواستم ببینم که تفاوتشون چیه؟ میشه بدون تشکیل پرونده که ددلاینش 9 تیره، ویزا گرفت؟
    درود
    ددلاین سفارت 10 جولای هست شما باید همه مدارکت مخصوصا دانشنامه و پاسپورتت تا این تاریخ آماده باشه اگه نه که متاسفانه باید سال بعد اقدام کنی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

درود

آدرس سفارت بلوار آفریقا کوچه فرزان شرقی پلاک 15 هستش یا خیابان مهیار؟

با سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط siavosh1 نمایش پست ها
    درود

آدرس سفارت بلوار آفریقا کوچه فرزان شرقی پلاک 15 هستش یا خیابان مهیار؟

با سپاس
    درود
    بله فرزان شرقی هست.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر. من الان خارج از کشور هستم. میخواستم بدونم حتما باید از ایران وقت سفارت بگیرم یا اینکه میتونم مدارکم رو به سفارت ایتالیا در ترکیه یا جای دیگه هم بدم؟در این صورت کسی که قراره ساپورت کنه من رو اگه از ایران باشه مشکل نداره؟ممنون میشم راهنمایی کنید چون زیاد وقت ندارم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nooramiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر. من الان خارج از کشور هستم. میخواستم بدونم حتما باید از ایران وقت سفارت بگیرم یا اینکه میتونم مدارکم رو به سفارت ایتالیا در ترکیه یا جای دیگه هم بدم؟در این صورت کسی که قراره ساپورت کنه من رو اگه از ایران باشه مشکل نداره؟ممنون میشم راهنمایی کنید چون زیاد وقت ندارم
    درود
    حتما با سفارت ایتالیا در ایران تماس بگیرید و شرایطتون رو بگید تا بهتون بگند که باید چیکار کنید.
    02188799885

Junior Member

آخه فکر کنم یک قانونی باشه که مثلا من در اینجا دانشجو هستم و اقامت دانشجویی یا residencyاینجا تو پاسپورتم خورده بازم باید تماس بگیرم؟

Junior Member

سلام
    من دیروز مدارکم و دادم برای ترجمه گفتن 18 الی 20 روز طول میکشه تا حاضر بشه (14 تیر) از طرفی وقت سفارتم 4 تیر به نظرتون وقت سفارت و تغییر بدم یا اینکه 4 تیر برم با حداقل مدارک تشکیل پرونده بدم ترجمه ها رو بعدا ببرم؟
    ممنون از راهنماییتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)