صفحه 12 از 71 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Moderator

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Napus نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز مدارکم و دادم برای ترجمه گفتن 18 الی 20 روز طول میکشه تا حاضر بشه (14 تیر) از طرفی وقت سفارتم 4 تیر به نظرتون وقت سفارت و تغییر بدم یا اینکه 4 تیر برم با حداقل مدارک تشکیل پرونده بدم ترجمه ها رو بعدا ببرم؟
    ممنون از راهنماییتون.
    درود
    بهتره یه بار مراجعه کنید و همه مدارکتون تکمیل باشه.
    چون الان دیگه وقت ها رو تغیر نمیدن میتونید برید تشکیل پرونده و بعد بگین فلان تاریخ مدارکم اماده میشه بهتون وقت میدن اون تاریخ هم ما بقی مدارک رو میبرید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    چند درصد احتمال داره که بعد ارایه مدارک و دریافت برگه RICEVUTA وقتی واسه گرفتن پاسپورت میریم، ویزا نداده باشن؟ یا حتما میدن؟
    و اینکه اگر کسی ویزا بگیره ولی نره چی میشه؟

Junior Member

سلام
    بچه ها از تایپیک خوبتون تشکر میکنم
    من از دانشگاهی که پذیرش گرفتم رو نامم زده شده که گیرنده دوم هم سفارت ایتالیا در تهرانه, این بدین معنیه که اسممو فرستادن؟
    الان که میخوام وقت بگیرم باید هزینه ثبت نامه دانشگاه رو واریز کنم یا نمیخواد فعلا؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط Arkadia نمایش پست ها
    سلام
    چند درصد احتمال داره که بعد ارایه مدارک و دریافت برگه RICEVUTA وقتی واسه گرفتن پاسپورت میریم، ویزا نداده باشن؟ یا حتما میدن؟
    و اینکه اگر کسی ویزا بگیره ولی نره چی میشه؟
    وقتی فیش میدن یعنی ویزا میدن دیگه! میتونید نرید ولی تبعاتش رو نمیدونم بعدا بخواد در ویزا گرفتن اثر بذاره یا نه. ولی قانونا نباید مشکلی باشه چون میشه نرفت
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام
    اینجور که فهمیدم اصل دانشنامه حتما لازم هست حالا
    1 اولا که کلا آدرس جایی که باید اصل مدرکو بگیریم کجاست ؟
    2 با توجه به اینکه بنده فعلا معافیت تحصیلی دارم و سربازی نرفتم جقدر طول میکشه اصل مدرک حاضر شه و چه مدارکی لازم هست ببریم که بهم بدن ؟
    3 پس از اینکه دانشنامه رو گرفتیم باید ترجمه شه و زمان بر هست و به احتمال زیاد به 10 july نمیرسه و وقت سفارت تموم میشه باید چه کار کنم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Lightbulb پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ferediz نمایش پست ها
    سلام
    اینجور که فهمیدم اصل دانشنامه حتما لازم هست حالا
    1 اولا که کلا آدرس جایی که باید اصل مدرکو بگیریم کجاست ؟
    2 با توجه به اینکه بنده فعلا معافیت تحصیلی دارم و سربازی نرفتم جقدر طول میکشه اصل مدرک حاضر شه و چه مدارکی لازم هست ببریم که بهم بدن ؟
    3 پس از اینکه دانشنامه رو گرفتیم باید ترجمه شه و زمان بر هست و به احتمال زیاد به 10 july نمیرسه و وقت سفارت تموم میشه باید چه کار کنم ؟

سلام، اصل دانشنامه لازم و اجباریه چه برای سفارت چه برای دانشگاه؛
    1-دانشگاه محل تحصیلتون دیگه!!! کجا درس خوندین؟
    2-اصل مدرک حاضر نمیشه مگر اینکه مدرک رو بخرید و با نظام وظیفه مشکل رو حل کنید. یعنی وثیقه بذارید
    3-بله به امسال نمی رسید و امسال رو از دست دادین. برنامه بریزید برای سربازی یا کاراهای بالا برای سال آینده
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام
    من رزرو بلیطی که به سفارت دادم برای 18 اگوست بود ولی الان میخوام تاریخشو عوض کنم و برای 15 اگوست بلیط بگیرم.میخوام ببینم آیا سفارت تاریخ شروع ویزارو بر اساس تاریخی که اول گفتم بهشون یعنی 18 اگوست میده؟ یا اینکه همه ویزاهارو از 15 اگوست میزنه؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar11 نمایش پست ها
    سلام
    من رزرو بلیطی که به سفارت دادم برای 18 اگوست بود ولی الان میخوام تاریخشو عوض کنم و برای 15 اگوست بلیط بگیرم.میخوام ببینم آیا سفارت تاریخ شروع ویزارو بر اساس تاریخی که اول گفتم بهشون یعنی 18 اگوست میده؟ یا اینکه همه ویزاهارو از 15 اگوست میزنه؟
    درود
    بر اساس زمانی که شما اعلام کردید از اون موقع ویزا داده میشه حالا شاید یکی دو روز جلوتر بزنن ولی معلوم نمیشه پس بهتره با دقت بلیط اصلی رو تهیه کنید.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها

سلام، اصل دانشنامه لازم و اجباریه چه برای سفارت چه برای دانشگاه؛
    1-دانشگاه محل تحصیلتون دیگه!!! کجا درس خوندین؟
    2-اصل مدرک حاضر نمیشه مگر اینکه مدرک رو بخرید و با نظام وظیفه مشکل رو حل کنید. یعنی وثیقه بذارید
    3-بله به امسال نمی رسید و امسال رو از دست دادین. برنامه بریزید برای سربازی یا کاراهای بالا برای سال آینده
    ممنون
    من بقیه مدارکم حاضره .. نمیشه پرونده تشکیل بدم و از سفارت وقت بگیرم واسه دانش نامه ؟
    1 من بجنورد غیر انتفاعی درس خوندم گفتم شاید اصل مدرکو باید از تهران بگیریم ..
    2 خب این کارها چقدر طول میکشه؟
    3 مطمئن هستیییید؟؟؟!!!!!!!
    ویرایش توسط ferediz : June 24th, 2015 در ساعت 02:50 PM

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط ferediz نمایش پست ها
    ممنون
    من بقیه مدارکم حاضره .. نمیشه پرونده تشکیل بدم و از سفارت وقت بگیرم واسه دانش نامه ؟
    1 من بجنورد غیر انتفاعی درس خوندم گفتم شاید اصل مدرکو باید از تهران بگیریم ..
    2 خب این کارها چقدر طول میکشه؟
    3 مطمئن هستیییید؟؟؟!!!!!!!

به شما نهایتا تا همون 10 جولای وقت میدن شاید اصرار کنید نهایتا یکی دو روز اضافه بدن ولی بیشتر از این نمیدن.
    شما الان تمام تلاشت رو بکن اگه شد که شد نشد برای سال بعد.
    اکثر ریجکتی های سال پیش به خاطر نبود دانشنامه بود.
    شما تشریف ببر قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون اونجا قضیه رو بگو میگن که باید چیکار کنی.
    ویرایش توسط behnamhg : June 24th, 2015 در ساعت 03:19 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)