صفحه 13 از 71 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

Cool پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط ferediz نمایش پست ها
    ممنون
    من بقیه مدارکم حاضره .. نمیشه پرونده تشکیل بدم و از سفارت وقت بگیرم واسه دانش نامه ؟
    1 من بجنورد غیر انتفاعی درس خوندم گفتم شاید اصل مدرکو باید از تهران بگیریم ..
    2 خب این کارها چقدر طول میکشه؟
    3 مطمئن هستیییید؟؟؟!!!!!!!
    سلام میتونید تشکیل پرونده بدین ولی نهایتا همونطور که آقا بهنام گفت باید تا ده جولای پروندتون تکمیل باشه وگرنه من پارسال اون یکی دو روزیم که بهنام جان گفت ندیدم؛حداقل من ندیدم!خودمم که اونجا بودم با چشمام دیدم که چجوری تاکید داشتن روی ددلاین برای دانشنامه؛خیلی روش گیر میدن کلا
    1-شما مدرکتون که آزاده برادرما رو سر کار گذاشتیا. اون آزاد کردن واسه ما بیچاره های دانشگاه دولتیهشما باید کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی با وثیقه داشته باشی تا بهت دانشنامه رو تحویل بدن.
    2-دانشنامه دادن در دانشگاه دولتی که خیلی اپلای براشون حل شده هست و میفهمن چی به چیه معمولا یک تا دو هفته ولی برای دانشگاه های شما والا خدا داند. دیدیم بعد یکسالم بهشون ندادن. پس زود دست به کار بشید تا به خودتون بدهکار نشید. ایشالا که کارمنداتون درک کنن و دلسوز باشن
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    به شما نهایتا تا همون 10 جولای وقت میدن شاید اصرار کنید نهایتا یکی دو روز اضافه بدن ولی بیشتر از این نمیدن.
    شما الان تمام تلاشت رو بکن اگه شد که شد نشد برای سال بعد.
    اکثر ریجکتی های سال پیش به خاطر نبود دانشنامه بود.
    شما تشریف ببر قسمت امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون اونجا قضیه رو بگو میگن که باید چیکار کنی.
    دانشگاه میلان که ورودی بهمن داره و دد لاینش تا 1 ماه دیگه هست چه طور؟ به اون هم نمیرسم ؟ سفارت واسه ورودی بهمنی ها وقت جدا نمیزاره؟
    یه سوال دیگه اگه بشه واسه بهمن رفت میشه واسه بورسش ازالان اقدام کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadpashaei نمایش پست ها
    سلام میتونید تشکیل پرونده بدین ولی نهایتا همونطور که آقا بهنام گفت باید تا ده جولای پروندتون تکمیل باشه وگرنه من پارسال اون یکی دو روزیم که بهنام جان گفت ندیدم؛حداقل من ندیدم!خودمم که اونجا بودم با چشمام دیدم که چجوری تاکید داشتن روی ددلاین برای دانشنامه؛خیلی روش گیر میدن کلا
    1-شما مدرکتون که آزاده برادرما رو سر کار گذاشتیا. اون آزاد کردن واسه ما بیچاره های دانشگاه دولتیهشما باید کارت پایان خدمت یا معافیت تحصیلی با وثیقه داشته باشی تا بهت دانشنامه رو تحویل بدن.
    2-دانشنامه دادن در دانشگاه دولتی که خیلی اپلای براشون حل شده هست و میفهمن چی به چیه معمولا یک تا دو هفته ولی برای دانشگاه های شما والا خدا داند. دیدیم بعد یکسالم بهشون ندادن. پس زود دست به کار بشید تا به خودتون بدهکار نشید. ایشالا که کارمنداتون درک کنن و دلسوز باشن
    باید برم نظام وظیفه بگم نامه بزنن به دانشگام ؟ مدرکی نمیخوان باز؟
    ویرایش توسط behnamhg : June 24th, 2015 در ساعت 08:04 PM

Moderator

دانشگاه میلان که ورودی بهمن داره و دد لاینش تا 1 ماه دیگه هست چه طور؟ به اون هم نمیرسم ؟ سفارت واسه ورودی بهمنی ها وقت جدا نمیزاره؟
    یه سوال دیگه اگه بشه واسه بهمن رفت میشه واسه بورسش ازالان اقدام کرد؟

باید برم نظام وظیفه بگم نامه بزنن به دانشگام ؟ مدرکی نمیخوان باز؟

بله میتونید برای ترم دو پلیمی برید و زمان ترم دو برای سفارت جدا هست و هنوز مونده معمولا دی ماه اینا میشه.
    باید با سازمان بورس دی اس یو حرف بزنید معمولا بورس استانی برای ترم دو نیست بعضا دیده شده که بچه ها گرفته باشند.

برای کلیه سوالات مربوطه به سربازی به این تاپیک ها مراجعه کنید و در تاپیک مربوطه سوال فرمایید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    چیز خاصی نیست.
    بنویس که من از فلان دانشگاه برای مستر تو این رشته پذیرش گرفتم و وقت مصاحبه میخوام برای ویزا.
    الان بزنی فردا جوابت و میدن.
    سلام
    آقا من پذیرشم هفته دیگه میاد احتمالا ، از الان وقت بگیرم؟

Moderator

سلام
    آقا من پذیرشم هفته دیگه میاد احتمالا ، از الان وقت بگیرم؟
    درود
    اگه مطمئن هستی که حتما هفته دیگه میاد همین الان میل بزن چون به ددلاین نزدیکه سرشون شلوغه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام
    آقا به جز مدارک تحصیلی چه چیز هایی باید ترجمه شه برای ویزا ؟
    مثلا شتاسنامه پدر هم لازمه ؟ چون ساپورتر مالی هست..
    ممنون میشم اگر کامللل همه رو بگید.
    موفق باشید .

Moderator

سلام
    آقا به جز مدارک تحصیلی چه چیز هایی باید ترجمه شه برای ویزا ؟
    مثلا شتاسنامه پدر هم لازمه ؟ چون ساپورتر مالی هست..
    ممنون میشم اگر کامللل همه رو بگید.
    موفق باشید .
    درود
    شناسنامه پدر برای ویزا لازم نیست تنها شناسنامه خودتون لازمه.
    من به شما تو پیام خصوصی تمام مدارکی که مورد نیاز بود رو فرستادم فکر نمیکنم دیگه جای سوال باشه.

Junior Member

بچه ها به دادم برسید تورو خدااااااااااااا
    من 8 جولای وقت سفارت دارم
    به هر دارالترجمه ای زنگ میزنم میگن 1ماه وقت میبره ترجمه ی مدارکت فقط یکیشون گفته 10 روزه کاری که اونم به زور بتونه برسونه یا شایدم نرسونه
    من چه خاکی به سرم بریزم
    همه ی مدارکم آمادس
    حتی ترجمه انگلیسی هم دارم ولی ایتالیایی....
    چیکار کنم یکی یه راه حل بده
    لطفاااااااااااا

بچه ها
    اون فردی که مدارک رو میگیره تشکیل پرونده میده ایرانیه یا ایتالیایی؟؟؟؟
    با خواهش تمنا میشه کاری کرد؟؟؟
    ویرایش توسط behnamhg : June 29th, 2015 در ساعت 08:04 PM دلیل: ترکیب پست

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود دوستان.

توی این لینک برای این کورس اپلای کردم و امتحان کتبی ورودی رو باید در رم حضوری شرکت کنم ، برای این نوع ویزا باید چجوری اقدام کنم ؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    درود دوستان.

توی این لینک برای این کورس اپلای کردم و امتحان کتبی ورودی رو باید در رم حضوری شرکت کنم ، برای این نوع ویزا باید چجوری اقدام کنم ؟
    درود
    شما برای درس خوندن میرید و به احتمال قوی همون ویزای دانشجویی هست اگه ادمیشن گرفتی و فقط امتحان مونده باشه مشکلی نیست ولی نه اگه ادمیشن نداری بهتره با سفارت مکاتبه کنی یا با دانشگاه تا ببینی چی میگن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)