صفحه 2 از 71 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی

درود به دوستان
    آدرس کنسولگری ایتالیا در تهران: (از تاریخ 29 آبان 1393 ) تهران – خیابان آفریقا – بالاتر از تقاطع میرداماد- نبش پارک صبا– خیابان فرزان شرقی - پلاک 15
    من فردا میرم کنسولگری اگر سوالی دارید بگید تا براتون بپرسم

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. میخواستم بدونم که آیا سفارت در حد فاصل ماهی may تا 30 jun که دوره پیش ثبت نام دانشگاهها هست هر روز به امور دانشجویی رسیدگی میکنه یا خیر؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم که آیا سفارت در حد فاصل ماهی may تا 30 jun که دوره پیش ثبت نام دانشگاهها هست هر روز به امور دانشجویی رسیدگی میکنه یا خیر؟
    درود
    سه شنبه و پنج شنبه رسیدگی به امور دانشجویی هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    دوست عزیز اگه صحت نداشته باشه برای چی من اینجا نوشتم شما یه زنگ بزن سفارت ببین چی میگن.
    سال پیش همچین موضوعی نبود امسال این قانون رو گذاشتن.
    تقریبا برای یه ماه بعد وقت میدن.

سلام . ممنون بابت جوابتون . من قصد بی احترامی نداشتم . فقط چون خیلی حساس شدم برای اطمینان بیشتر پرسیدم . امیدوارم ناراحت نشده باشید . می خواستم تایید کنم که من هم برای ویزای دانشجویی به سفارت ایمیل زدم و برای یک ماه بعد بم وقت دادن . بازم ممنون

Junior Member

دوستان با اینکه سوال من را پاک کردید باید بگم قسمت مربوط به administration fee یک ساله کسی توش چیزی نمی نویسه پس خواهشا بزلرین اینجا مطرح شه و پاک نکنین چون اگه اسم به سفارت اعلام نشه دیگه وقت گرفتن زیاد مهم نیست! دوستان گفته بودن گویا دانشگاه پلی تکنیک میلان هنوز اسمی را به سفارت اعلام نکرده و برای همین سفارت جواب ایمیل وقت را نداده. از اون طرفدانشگاه تا آخر جون وقت داده برای پرداخت fee . میخوام بدونم برای اینکه دانشگاه اسممون را به سفارت اعلام کنه لازمه این پول را داده باشیم یا نه؟

سلام اقا بهنام . من fee 185 یورو رو هم پرداخت کردم قبلا . شما اطلاع دارید امسال آخرین مهلت مراجعه و تحویل مدارک به سفارت کی هست دقیقا ؟
    و اینکه پارسال خیلی از بچه ها درخواست تمدید ددلاین رو داشتن ، تونستند موفق بشن ؟
    مرسی

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sanguine نمایش پست ها
    دوستان با اینکه سوال من را پاک کردید باید بگم قسمت مربوط به administration fee یک ساله کسی توش چیزی نمی نویسه پس خواهشا بزلرین اینجا مطرح شه و پاک نکنین چون اگه اسم به سفارت اعلام نشه دیگه وقت گرفتن زیاد مهم نیست! دوستان گفته بودن گویا دانشگاه پلی تکنیک میلان هنوز اسمی را به سفارت اعلام نکرده و برای همین سفارت جواب ایمیل وقت را نداده. از اون طرفدانشگاه تا آخر جون وقت داده برای پرداخت fee . میخوام بدونم برای اینکه دانشگاه اسممون را به سفارت اعلام کنه لازمه این پول را داده باشیم یا نه؟
    دوست عزیز من سوال شما رو پاک نکردم انتقال دادم به تاپیک مربوطه اونجا هم جوابتون رو دادم با اینکه جواب دادم الان سه جای دیگه هم پست گذاشتین که باعث ازدیاد بیخودی حجم پست ها میشه.
    شما اگه میخوای بری و رفتنت صد رد صد هست باید اون مبلغ رو پرداخت کنی و بری سقارت تموم. دیگه فکر نمیکنم جای سوال باشه.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط abadanastro نمایش پست ها
    سلام اقا بهنام . من fee 185 یورو رو هم پرداخت کردم قبلا . شما اطلاع دارید امسال آخرین مهلت مراجعه و تحویل مدارک به سفارت کی هست دقیقا ؟
    و اینکه پارسال خیلی از بچه ها درخواست تمدید ددلاین رو داشتن ، تونستند موفق بشن ؟
    مرسی
    درود
    دوست عزیز تا 30 جون فرصت داری و بهتر هست که به آخر واگذار نکنی که شلوغ میشه و یه موقع به مشکل بر نخوری.
    نه متاسفانه تمدید نمیکنن.

Member d989 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک / ازاد کرج

سلام به دوستان عزیز
    من امروز سفارت بودم .. یه چندتا عکس گرفتم . برای بچه های که برای 2015-2016 در حال اقدام روادید هستن .. امیدوارم مفید باشه براتون ..

عکس 1 : مربوط به گرفتن وقت و زمان و ددلاین تشکیل پرونده

عکس شماره 2 : زمان مراجع برای تایید مدارک مانند مدارک بورس

عکس شماره 3: مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده و مدارک ویزا , صفحه 1:

صفحه 2:

عکس شماره 4 : هزینه تایید مدارک توسط سفارت

ویرایش توسط behnamhg : April 13th, 2015 در ساعت 12:19 AM

Junior Member

با سلام
    من به ادرس ایمیل سفارت ایمیل فرستادم و نامه پذیرشم رو هم ضمیمه کردم برای گرفتن وقت ولی هنوز هیچ جوابی ندادن.
    اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا به من هم بگید
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)