صفحه 4 از 71 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط AZINIZA نمایش پست ها
    سلام دوستان ، منم از پلیتکنیک پذیرش گرفتم برای فوق و بهم گفتن باید به سفارت مراجعه کنی برای تکمیل ثبت نام و بعدش ویزا ، ولی از هفته پیش ایمیل زدم ولی هیچ جوابی ندادن!! چی کار باید کرد؟!!به سفارت هم رفتم هیچ جوابی ندادن گفتن ایمیل بزن!
    سلام منم حدوده 10 روز ایمل زدم جواب ندادن.من administrative fee پرداخت کردم چند روز پیش . بعد به دانشگاه ایمل زدم که اسمهای مارو کی می فرستید سفارت که به ما وقت بدن که دیروز گفتن به زودی لیست اسمهارو می فرستن .

سلام دوستان
    من 5 روز ایمیل زدم به سفارت ولی کسی جواب من رو نداده!
    اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید.
    من نامه پذیرشم از دانشگاه Siena اومده. چند تا سوال داشتم:
    1- ممکنه سفارت واسه این دانشگاه ویزا نده؟ آخه کمتر کسی رو دیدم که گفته باشه تو Siena هست. یکجا هم خوندم که فقط چندتا دانشگاه رو واسه مستر انگلیسی ویزا می دهند.
    2- آخرین ددلاین واسه ارسال مدارک به سفارت کی هست و خود دانشگاه باید نامه پذیرش من رو به سفارت ارسال کنه یا همین که خودم ببرم کافیه؟ اگه باید ارسال کنه از طریق فکس یا ایمیل باید بفرستند؟
    3-این عکسایی که یکی از دوستان از اعلامیه های سفارت گرفتند و گذاشتند ملاک ساپورت مالیه یا همون داستان 20000 یورو و 4000 یورو؟ یعنی امسال دیگه 4000 یورو نمی خواند؟

بسیار از شکیباییتون سپاسگذارم.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط SIAVOSH1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 5 روز ایمیل زدم به سفارت ولی کسی جواب من رو نداده!
    اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید.
    من نامه پذیرشم از دانشگاه Siena اومده. چند تا سوال داشتم:
    1- ممکنه سفارت واسه این دانشگاه ویزا نده؟ آخه کمتر کسی رو دیدم که گفته باشه تو Siena هست. یکجا هم خوندم که فقط چندتا دانشگاه رو واسه مستر انگلیسی ویزا می دهند.
    2- آخرین ددلاین واسه ارسال مدارک به سفارت کی هست و خود دانشگاه باید نامه پذیرش من رو به سفارت ارسال کنه یا همین که خودم ببرم کافیه؟ اگه باید ارسال کنه از طریق فکس یا ایمیل باید بفرستند؟
    3-این عکسایی که یکی از دوستان از اعلامیه های سفارت گرفتند و گذاشتند ملاک ساپورت مالیه یا همون داستان 20000 یورو و 4000 یورو؟ یعنی امسال دیگه 4000 یورو نمی خواند؟

بسیار از شکیباییتون سپاسگذارم.
    درود
    بذار یه هسفته بشه اگه جواب نیومد دوباره ایمیل بده و بعد زنگ بزن.
    1-نگران نباش مشکلی نمیشه مدارکت کامل باشه ویزا میگیری.
    2-نامه پذیرش فرستاده نمیشه یهت میل میشه که اون رو پرینت میگیری میبری سفارت ددلاین سفارت هم 30 جون هست.
    3-توصیه میکنم به دقت بخونی هیچ کدوم از مبالغ بالا که میگی نیست شما باید 12.000 یورو برای ارشد تو حسابت باشه.(اون هایی که بالا گفتی برای سال های پیش هست که دیگه عوض شده.)
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Niloufargh نمایش پست ها
    سلام منم حدوده 10 روز ایمل زدم جواب ندادن.من administrative fee پرداخت کردم چند روز پیش . بعد به دانشگاه ایمل زدم که اسمهای مارو کی می فرستید سفارت که به ما وقت بدن که دیروز گفتن به زودی لیست اسمهارو می فرستن .
    سلام ، منم از دانشگاه پرسیدم گفتن که به زودی لیست رو می فرستیم، یعنی به خاطر همین جواب نمیدن؟ از طرفی دانشگاه گفتش که می دونیم که یه سری از دانشجوها وقت گرفتن:
    the Italian Embassy is in charge of the procedures, you need to contact them personally. We know that some students already got an appointment, anyway do not worry, we will send the lists by early May.

امیدوارم همین باشه دلیل جواب ندادنشون

Junior Member

سلام منم ایمیلم را جواب ندادن کسی هست که از پذیزشش از پلی تکنیک میلان باشه و سفارت جواب ایمیلش را داده باشه. دوستانی که وقت دارند و میرید سفارت میشه از خانم میرمطلبی برای ما سوال کنید که کی به پلی تکنیکیها وقت میدند؟

Junior Member Arghavanii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Bologna

سلام دوستان. اگه بزارم بعد از اینکه معلوم شد بورسیه Unibo action2 به من تعلق میگیره و یا نه وقت بگیرم از سفارت دیره یا از الان وقت بگیرم؟ چون هنوز مدارکم رو ندادم دارلترجمه....

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Arghavanii نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگه بزارم بعد از اینکه معلوم شد بورسیه Unibo action2 به من تعلق میگیره و یا نه وقت بگیرم از سفارت دیره یا از الان وقت بگیرم؟ چون هنوز مدارکم رو ندادم دارلترجمه....
    درود
    شما باید خودت حساب کتاب کنی که میرسی یا نه.
    ددلاین سفارت 30 جون هست و دارالترجمه هم یه هفته طول میکشه بر اساس اسنا حساب کتاب کن که میرسی یا نه.
    اگه الان ایمیل بزنی برای یه ماه دیگه بهت وقت میدن.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

بهنام عزیز منم پذیرشم پلی تکنیکه و بهم جواب ندتدن ولی شما میگی برای یه ماه دیگه وقت میدن. میدونید چرا جواب ما ها را هنوز ندادن؟ یا اینکه کی جواب میدن؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sanguine نمایش پست ها
    بهنام عزیز منم پذیرشم پلی تکنیکه و بهم جواب ندتدن ولی شما میگی برای یه ماه دیگه وقت میدن. میدونید چرا جواب ما ها را هنوز ندادن؟ یا اینکه کی جواب میدن؟
    کسانیکه پلیتکنیک میلان هستن مثل اینکه دانشگاه هنوز اسم هارو نفرستاده بخاطره همینه.
    اگثر بچه ها رفتن سفارت و کاراشون رو انجام دادن. یا وقت گرفتن و منتظر وقتشون هستن.
    کلیه دانشگاه ها مشکلی نبوده تا حالا تنها پلیمی هست که سفارت به دانشجو ها جواب نمیده و من دلیل رو بر این میدونم که هنوز اسم هارو نفرستادن برای سفارت.
    باید منتظر باشید تا اوایل می اسم ها رو برای سفارت بفرستن.(ولی بازم حتما با سفارت مکاتبه کنید.)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    کسانیکه پلیتکنیک میلان هستن مثل اینکه دانشگاه هنوز اسم هارو نفرستاده بخاطره همینه.
    اگثر بچه ها رفتن سفارت و کاراشون رو انجام دادن. یا وقت گرفتن و منتظر وقتشون هستن.
    کلیه دانشگاه ها مشکلی نبوده تا حالا تنها پلیمی هست که سفارت به دانشجو ها جواب نمیده و من دلیل رو بر این میدونم که هنوز اسم هارو نفرستادن برای سفارت.
    باید منتظر باشید تا اوایل می اسم ها رو برای سفارت بفرستن.(ولی بازم حتما با سفارت مکاتبه کنید.)
    مرسی از کمکتون. من به سفارت که زنگ میزنم بر نمیدارن. به نظرتون دوباره به همون آدرس ایمیل بزنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)