صفحه 61 از 71 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوان

سلام به همه دوستان
    نمیدونم دقیقا کجا باید بپرسم سوالامو، لطفا اگر جای اشتباهی هست بفرمایید
    ببخشید من برای کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی توی یکی از دانشگاه های ایتالیا اقدام کردم و هنوز نتیجه ها رو اعلام نکرده!
    خیلی عجیبه که ترمی که شهریور شروع میشه کلاساش، هنوز نتایج پذیرششو نگفته باشن نمیدونم ارشد رو هم امکان داره دیفر کنیم یک ترم؟!
    اگر احیانا دانشگاه پذیرش بده امکانش هست به سفارت ایمیل زد و با توجه به تاریخ نامه پذیرش، تقاضای وقت خارج از این بازه تعریف شده کرد؟

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    نمیدونم دقیقا کجا باید بپرسم سوالامو، لطفا اگر جای اشتباهی هست بفرمایید
    ببخشید من برای کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی توی یکی از دانشگاه های ایتالیا اقدام کردم و هنوز نتیجه ها رو اعلام نکرده!
    خیلی عجیبه که ترمی که شهریور شروع میشه کلاساش، هنوز نتایج پذیرششو نگفته باشن نمیدونم ارشد رو هم امکان داره دیفر کنیم یک ترم؟!
    اگر احیانا دانشگاه پذیرش بده امکانش هست به سفارت ایمیل زد و با توجه به تاریخ نامه پذیرش، تقاضای وقت خارج از این بازه تعریف شده کرد؟
    قربانت.
    این پست رو یه نگاهی بندارید، احتمالا شما هم همچین مشکلی دارید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2439134
    اگه اشتباه بالا رو انجام دادید که هیچ. ولی اگه اپلایتون مربوط به خیلی وقت پیش هست باید با دانشگاه مکاتبه میکردید و قضیه رو پیگیری میکردید. چون بعضا این اتفاق میوفته که ارزیابی و یا اعلام نتیجه یه اپلیکیشن جا میوفته.
    اسم دانشگاه رو نیاوردید. باید ببینید ترم 2 دومرتبه پذیرش داره یا فقط سالی یکبار هست. بعد باید بررسی کنید که امکان دیفر داره یا نه.
    نه، در مورد وقت سفارت همچین امکانی وجود نداره.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mormorak87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من حدودا ۲۰ روز پیش ایمیل میزدم اما پر بود و برگشت میخورد . خلاصه ۱۶ روز پیش ایمیل زدم و رسید بهشون و تا امروز جوابی نگرفتم . الان دوباره ایمیل زدم جواب اتوماتیک داد که همه وقتا پر شده . جالب اینجاست که من و دوستم با هم ایمیل زدیم و یک هفته پیش بهش وقت دادن . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟
    متوجه شدم که یکی از بچه ها چند روز بعد از من ایمیل زده و تونسته نوبت بگیره. یعنی به کسائی که بعد از من ایمیل زدن هم نوبت دادن . من نامه پذیرش از دانشگاه دارم و اصلآ متوجه نمیشم که چرا به من نوبت ندادن . با توجه به اینکه من از سه ماه پیش به سفارت ایمیل زدم و یه سری سوال پرسیده بودم راجع به مدارک .

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربانت.
    این پست رو یه نگاهی بندارید، احتمالا شما هم همچین مشکلی دارید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2439134
    اگه اشتباه بالا رو انجام دادید که هیچ. ولی اگه اپلایتون مربوط به خیلی وقت پیش هست باید با دانشگاه مکاتبه میکردید و قضیه رو پیگیری میکردید. چون بعضا این اتفاق میوفته که ارزیابی و یا اعلام نتیجه یه اپلیکیشن جا میوفته.
    اسم دانشگاه رو نیاوردید. باید ببینید ترم 2 دومرتبه پذیرش داره یا فقط سالی یکبار هست. بعد باید بررسی کنید که امکان دیفر داره یا نه.
    نه، در مورد وقت سفارت همچین امکانی وجود نداره.
    خیلی ممنونم از شما
    من 10 اپریل اپلای کردم
    ددلاین برای همه 30 اپریل بود و هنوزم نوشته که
    Deadline applies to citizens of Iran (April 30
    دانشگاه Ca'Foscari بود و مکاتبه هم کردم دو سه بااار
    حتی ددلاین سفارت ایران رو توضیح دادم واسشون کی هست
    بخش بین الملل دانشگاه (18 می) گفت ما فایل شما رو پذیرفتیم و به کمیته علمی دانشکده ارسال کردیم و ازشون خواستیم مورد شما رو زودتر پیگیری کنن
    ولی متاسفانه فصل امتحانامون هست و فعلا نمیتونن اساتید کمیته علمی جلسه بذارن و اینکه از شکیبایی شما ممنونیم! (یک ماه پیش یود)
    صبر کردم امتحاناشون تموم شه (24 جون) ولی هنوزم خبری نشده و فقط یه لیست از اپلیکنت های ایتالیایی منتشر کردن و نوشتن نتایج فراخوان اول
    هفته پیش زنگ زدم بهشون و یکی گفت باید باز ایمیل بزنین
    جایی از سایت دانشگاه هم ننوشته که هر دو ترم پذیرش داشته باشن، فقط نوشته دو بازه ثبت نام داریم یکی جولای تا سپتامبر، یکی نوامبر
    دیگه واقعا نمیدونم چه باید کرد. هر چی باشه به امسال نمیرسه گویا چون سفارت هم که دیگه وقتی نداره، منم که پذیرشی ندارم!
    بازم ممنونم از لطف شما

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط brilliance نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از شما
    من 10 اپریل اپلای کردم
    ددلاین برای همه 30 اپریل بود و هنوزم نوشته که
    Deadline applies to citizens of Iran (April 30
    دانشگاه Ca'Foscari بود و مکاتبه هم کردم دو سه بااار
    حتی ددلاین سفارت ایران رو توضیح دادم واسشون کی هست
    بخش بین الملل دانشگاه (18 می) گفت ما فایل شما رو پذیرفتیم و به کمیته علمی دانشکده ارسال کردیم و ازشون خواستیم مورد شما رو زودتر پیگیری کنن
    ولی متاسفانه فصل امتحانامون هست و فعلا نمیتونن اساتید کمیته علمی جلسه بذارن و اینکه از شکیبایی شما ممنونیم! (یک ماه پیش یود)
    صبر کردم امتحاناشون تموم شه (24 جون) ولی هنوزم خبری نشده و فقط یه لیست از اپلیکنت های ایتالیایی منتشر کردن و نوشتن نتایج فراخوان اول
    هفته پیش زنگ زدم بهشون و یکی گفت باید باز ایمیل بزنین
    جایی از سایت دانشگاه هم ننوشته که هر دو ترم پذیرش داشته باشن، فقط نوشته دو بازه ثبت نام داریم یکی جولای تا سپتامبر، یکی نوامبر
    دیگه واقعا نمیدونم چه باید کرد. هر چی باشه به امسال نمیرسه گویا چون سفارت هم که دیگه وقتی نداره، منم که پذیرشی ندارم!
    بازم ممنونم از لطف شما
    خواهش میکنم.
    ببین عزیزم اروپایی ها داستانشون فرق میکنه، اونا باید فرم auto-certification رو پرکنن و بعد از ارزیابی، ranking list رو تو همون وب سایت مربوط به هر رشته پابلیش میکنن. (بخاطر این هست که میگید فقط اسم اپلیکنت های ایتالیایی بوده.)
    شما و کلا غیر اروپایی ها برای اپلای برای این دانشگاه باید از لینک زیر استفاده میکردید:
    https://apply.unive.it/
    بعد باید نتیجه رو داخل پروفایلتون و یا از طریق ایمیل در کمتر از 2 هفته بهتون اعلام میکردن. (لیست نمیدن)
    در مورد بازه های ثبت نامی هم که اسم آوردید اینا در واقع به دنبال همون online self-certification application که اون بالا ازش اسم آوردم انجام میشه. که درواقع 3 تا session در طول سال داره و تو لینک زیر هم اعلامشون کرده: (ولی همونطور که اون بالا هم گفتم اینا مربوط به اروپایی ها میشه)
    http://www.unive.it/pag/16428/
    شما آخرهای ددلاین اقدام کردی و گاهی این اتفاق ها میوفته. مشکل از شما نبوده ولی احتمالا میتونستید بیشتر پیگیری کنید.
    میخواید که باز پیگیری کنید ولی متاسفانه مثل اینکه نوبت های سفارت هم دیگه پر شدن.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    با توجه به اینکه در پست های قبل اشاره شد در روزهای هفته به طور آزاد میشه مدارک بورس رو بدون نیاز به وقت قبلی برای تایید به سفارت برد، می خواستم ببینم اولا کسی از دوستان امسال و یا سال های قبل تجربه ای از تایید مدارک بورس دارن لطف کنن بگن که مثلا آیا مدارک رو همونجا تایید میکنن یا همونجا تطبیق با پرونده ویزای دانشجویی میدن یا مثلا کپی میگیرن و ... ؟( چون با توجه به وقت تعیین شده ویزای من و البته خیلی از دوستان دانشگاه های میلان، به ناچار اگر بخوایم برای بورس اقدام کنیم بایستی قبل از صدور نهایی ویزا برای تایید بریم.)
    همچنین در صورت اجبار برای انجام این کار به نظر دوستان بهتره نزدیکتر به وقت اعلام نتیجه ویزا برای تایید بریم و یا هرچی زودتر بریم تا فاصله با اون روز اعلام ویزا بیشتر باشه ؟
    با سپاس

من چند بار زنگ زده بودم دو ماه پیش گفتن بهمون که بیاین چون منو شوهرم هردو پذیرش داریم گفتن زوج مینویسن اسممونم پرسیدن همون تلفنی یادداشت کردن ولی هنوز مدارکمون حاضر نبود اون زمان. امتحان آیلتسم منقضی شده بود برای سه هفته بعدش قرار بود امتحان بدم مدارکمون ترجمش مونده بودو جایی زیر بار نمیرفت ترجمه کنه و مشکلات دیگه. آخرین بار زنگ زدم گفتن اول ایمیل بزن بعد بیا. ایمیل زدیم تا الان ۳ بار ولی جوابی ندادن تا الان . اما متاسفانه دیدم اشتباهی که کردیم این بوده فارسی ایمیل زدیم فک کنم بخاطر اون جواب نداده بودن چون یک ماه پیش ایمیل زدیم.الان یک هفتس هرچی انگلیسی ایمیل میدم ریپلای میاد که وقتا پره. راهی نداره بریم در سفارت رامون بدن تو؟ اگه اسمامون رو یادداشت کرده باشن چی معرفی کنیم هم بدون وقت فایده نداره دیگه؟ کسی تجربه داره؟

خواهشا کسی هست راهنمایی بده چجوری وقت ویزا بگیریم سفارت نه تلفن جواب میده نه ایمیل. هرچی ایمیل میزنیم میگن وقتا پر شده برای ویزا. کسی شماره تلفنی داره که وردارن؟

دقیقا واسه منم همین مشکل پیش اومد. منو نامزدم هم زمان یک ماه پیش ایمیل زدیم . به نامزدم نوبت دادن اما به من ندادن . الانم هر چی بهشون ایمیل میزنم که بابا ما با هم ایمیل زدیم میگن وقتا پر شده . جالب اینه که خبر دارم کسائی ده روز بعد از من ایمیل زدن و نوبت گرفتن واقعا نمیدونم چیکار باید بکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hosna123456 نمایش پست ها
    خواهشا کسی هست راهنمایی بده چجوری وقت ویزا بگیریم سفارت نه تلفن جواب میده نه ایمیل. هرچی ایمیل میزنیم میگن وقتا پر شده برای ویزا. کسی شماره تلفنی داره که وردارن؟
    دوست عزیز الان ایمیل بزنین اتوماتیک ریپلای نمیاد. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)