صفحه 67 از 71 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

دوستااان كسي هست كه تونسته باشه واسه سمستر دوم نوبت گرفته باشه؟

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم
    پروسه ارسال ایمیل و گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی از سفارت ایتالیا چقدر سخت هستش ؟ من شنیدم که سفارت ایتالیا به این راحتی ها وقت نمیده و افرادی هستن که به واسطه روابط خاصشون با کارکنان سفارت
    اینکارو انجام میدن مخصوصا امسال شنیدم که اوضاع خیلی خراب بوده. چقد این صحت داره ؟ چون واقعا نمیخوام پول الکی بریزم تو جیب موسسات اعزام دانشجو که عملا کار خاصی نمیکنن !
    ممنون میشم راهنماییم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط gsm_20 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال داشتم
    پروسه ارسال ایمیل و گرفتن وقت برای ویزای دانشجویی از سفارت ایتالیا چقدر سخت هستش ؟ من شنیدم که سفارت ایتالیا به این راحتی ها وقت نمیده و افرادی هستن که به واسطه روابط خاصشون با کارکنان سفارت
    اینکارو انجام میدن مخصوصا امسال شنیدم که اوضاع خیلی خراب بوده. چقد این صحت داره ؟ چون واقعا نمیخوام پول الکی بریزم تو جیب موسسات اعزام دانشجو که عملا کار خاصی نمیکنن !
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    سلام. ترم پیش یه خورده اوضاع وخیم بوده, البته برای کسایی که دیر اقدام کردن به وقت گرفتن. هیچ راهی جز ایمیل زدن به سفارت برای گرفتن وقت ویزای دانشجویی وجود نداره و هر کس که این ادعا رو می کنه بدون که می خواد ایمیل بزنه. من هم زنگ زدم به چند تا دلال که وقت میدادن گفتن که توریستی می تونیم وقت بدیم و نه دانشجویی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva92 نمایش پست ها
    دوستااان كسي هست كه تونسته باشه واسه سمستر دوم نوبت گرفته باشه؟
    سلام. بنده ایمیل زدم سریعا ( بعد از 6 دقیقه !) بهم وقت دادن واسه سه روز بعدش ! ترجیحا تا وقتی مدارکتون آماده نیست ایمیل نزنید.

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    پروسه ویزای دانشجویی طبق روال و نیازی به موسسات و یا واسطه نیست. خودتون درخواست وقت می کنید و یه روزمشخص بهتون وقت میدن.فقط مدارکتون زودتر ترجمه کنید که زودتر بتونید ایمیل بزنید.گول حرفای این موسسات نخورید.

Junior Member

دوستاااان
    من يك سوال داشتم ولي تاپيك مورد نظرم بسته شده، بچه هاي پلي تكنيك اين ترم بايد بيمه مسافرتي داشته باشيم براي سفارت يا نه؟؟

والا من این تالار رو زیر رو کردم نفهمیدم

قبل از ارسال ایمیل برای درخواست وقت مصاحبه، باید به دانشگاه کلید کنیم که زودتر اسم مارو بدن به سفارت؟

من ادمیشن لتر هم دریافت کردم که دقیقا در مورد فاند و بیمه و غیره و مقدارشون و همه چی توضیح داده. کامل کامله..

استادمم هنگ کرده گفته ایمیل و تلفنشونو بده بم

چی کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    والا من این تالار رو زیر رو کردم نفهمیدم

قبل از ارسال ایمیل برای درخواست وقت مصاحبه، باید به دانشگاه کلید کنیم که زودتر اسم مارو بدن به سفارت؟

من ادمیشن لتر هم دریافت کردم که دقیقا در مورد فاند و بیمه و غیره و مقدارشون و همه چی توضیح داده. کامل کامله..

استادمم هنگ کرده گفته ایمیل و تلفنشونو بده بم

چی کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    درود
    نخیر شما میتونید ایمیل بزنید و وقت بگیرید و مشکلی نداره. همون ادمیشن لتر کفایت میکنه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

حالا مدارکم تازه دارالترجمه اس ایمیل دادم دیدیم دوستان میگن جواب نمیدن و فلان

الان جواب دادن برای بیست نوامبر

چیکارکنم؟ دارالترجمه گفتم سه برابر میدم گفتن اصن نمیشه با توجه به تعطیلی یکشنبه برای دادگستری وزارت خارجه

دوباره ایمیل بدم بگم برای ده روز دیگه بم بدن؟
    قبول میکنن؟یا برم سفارت اصن؟ یا اصلن برای مصاحبه برم با مدارک دادگستری امورخارجه خورده انگلیسی، و بگم ایتالیایی رو یه هفته دیگه میدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    حالا مدارکم تازه دارالترجمه اس ایمیل دادم دیدیم دوستان میگن جواب نمیدن و فلان

الان جواب دادن برای بیست نوامبر

چیکارکنم؟ دارالترجمه گفتم سه برابر میدم گفتن اصن نمیشه با توجه به تعطیلی یکشنبه برای دادگستری وزارت خارجه

دوباره ایمیل بدم بگم برای ده روز دیگه بم بدن؟
    قبول میکنن؟یا برم سفارت اصن؟ یا اصلن برای مصاحبه برم با مدارک دادگستری امورخارجه خورده انگلیسی، و بگم ایتالیایی رو یه هفته دیگه میدم؟
    با سلام
    نگران نباشيد ، اين ترم خلوته دوباره مي تونيد نوبت بگيريد، اگر حداقل ٧٠٪؜ مداركتون كامله بريد تو روز نوبتتون و بهتون نقص مدرك مي خوره و يه روزه ديگه باقيشو ميبريد. ولي هميشه توصيه مي شه كه تا مداركتون كامل نشده ايميل نزنيد براي نوبت.
    موفق باشيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)