صفحه 7 از 71 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 707

موضوع: گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن وقت سفارت برای ویزای دانشجویی (پست اول خوانده شود)

با درود خدمت دوستان بزرگوار...میخواستم بدونم وقت سفارتو واسه پلیمی موقعی میدن که اسمهارو دانشگاه فرستاده باشه؟؟؟ سفارت بهم وقت داده، میخوام بدونم دانشگاه اسممو فرستاده که سفارت اومده بهم وقت داده؟؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen7425 نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان بزرگوار...میخواستم بدونم وقت سفارتو واسه پلیمی موقعی میدن که اسمهارو دانشگاه فرستاده باشه؟؟؟ سفارت بهم وقت داده، میخوام بدونم دانشگاه اسممو فرستاده که سفارت اومده بهم وقت داده؟؟ ممنون
    سلام ، من از سفارت پرسیدم همین رو، گفتن به اینکه دانشگاه اسما رو فرستاده یا نه ربطی نداره ، ولی دانشگاه هم گفت که اوایل May اسمها رو می دیم سفارت .

Junior Member

سلام ببخشید من یه سوال دارم من میخواستم پذیرشم را یه ترم defer کنم. حالا باید به سفارت هم توضیح بدم یا فقط یه ایمیل بزنم که وقتم را کنسل کنید؟ چون فکر کنم اگه defer کنم تو پاییز باید برم برای ویزا درسته؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Merak نمایش پست ها
    سلام ببخشید من یه سوال دارم من میخواستم پذیرشم را یه ترم defer کنم. حالا باید به سفارت هم توضیح بدم یا فقط یه ایمیل بزنم که وقتم را کنسل کنید؟ چون فکر کنم اگه defer کنم تو پاییز باید برم برای ویزا درسته؟
    درود
    بله شما باید دسامبر اینا برید سفارت ولی برای اطمینان یه زنگی بزنید و بپرسید از خود سفارت.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

سلام
    دوستان ده روزه که سه تا ایمیل زدم ولی هنوز وقت سفارتو ندادن. امروز زنگ زدم سفارت گفتن شما به ایمیل های دیگه سفارت میل بزن بگو اینا چرا جواب نمیدن!!

Junior Member

سلام به همه و تشکر از زحمات دوستان

با توجه به وضعیت موجود در پاسخگویی ایمیل ها , به نظرتون امکانش هست اصلا به ایمیلی پاسخ ندن ؟یعنی این همه هزینه و وقت و امید صرف جمع آوری این مدارک کنیم بعد موفق نشیم که وقت بگیریم ازسفارت؟

شاد و موفق باشید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط rebwar100 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان ده روزه که سه تا ایمیل زدم ولی هنوز وقت سفارتو ندادن. امروز زنگ زدم سفارت گفتن شما به ایمیل های دیگه سفارت میل بزن بگو اینا چرا جواب نمیدن!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sayna64 نمایش پست ها
    سلام به همه و تشکر از زحمات دوستان

با توجه به وضعیت موجود در پاسخگویی ایمیل ها , به نظرتون امکانش هست اصلا به ایمیلی پاسخ ندن ؟یعنی این همه هزینه و وقت و امید صرف جمع آوری این مدارک کنیم بعد موفق نشیم که وقت بگیریم ازسفارت؟

شاد و موفق باشید.

با سلام
    نه دوستان مشکلی پیش نمیاد سعی کنید وقت اداری بزنید تا جواب بدن.
    سفارت حسابی بی قانون شده همه چی بهم خورده.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

بچه ددلاین تا همون 30جون هست یا عوض شده؟ من از یک ماهه پیش 6 تا ایمیل زدم و هنوز نوبت نگرفتم! شماره تلفن چنده تا زنگ بزنم؟

Junior Member

سلام دوستان وقتتون به خیر

ببخشید اگر سوالم در حاشیه یا غیر مرتبط هست , وقتی که سفارت به من داده (که البته خودم خواستم به خاطر بالا بردن گردش حساب ) هفته ی آخر هست میخواستم بدونم اگر خدایی نکرده به یکی از مدارک ایراد بگیرن چه اتفاقی میفته آیا نقص پرونده محسوب میشه و خارج از ددلاین میتونیم مدارک کامل کنیم و یا همه چی میمونه سال بعد؟

سپاس فراوان
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sayna64 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون به خیر

ببخشید اگر سوالم در حاشیه یا غیر مرتبط هست , وقتی که سفارت به من داده (که البته خودم خواستم به خاطر بالا بردن گردش حساب ) هفته ی آخر هست میخواستم بدونم اگر خدایی نکرده به یکی از مدارک ایراد بگیرن چه اتفاقی میفته آیا نقص پرونده محسوب میشه و خارج از ددلاین میتونیم مدارک کامل کنیم و یا همه چی میمونه سال بعد؟

سپاس فراوان
    موفق باشید

اول همه مدارکوکامل ببرین. نه تو ددلاین میتونین وقت بگیرین.همون روز یه وقت دیگه مثلا واسه 2 روزدیگه میدن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)