صفحه 55 از 58 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    سلام، من یک سوال داشتم که جوابی براش پیدا نکردم. از من هم اطلاعات سربازی رو درخواست کردن برای express entry. من در کانادا دکتری گرفتم و الان اینجا هستم. منتها من با معافیت تحصیلی از ایران خارج شدم و اصلا سربازی نرفتم. همین رو براشون توضیح بدم کافیه؟ نامه معافیت تحصیلی رو که ۵ سال پیش گرفتم هم می تونم بگذارم. چیز دیگه ای لازم هست؟
    اگر همین رو توضیح بدید باید کافی باشه. حالا بعد از چند مدت از گرفتن AoR ازتون این اطلاعات رو خواستند؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اگر همین رو توضیح بدید باید کافی باشه. حالا بعد از چند مدت از گرفتن AoR ازتون این اطلاعات رو خواستند؟
    مرسی از جوابتون. تقریبا ۳ ماه، تو این مدت یکبار که مدیکال آپدیت شد یکبار هم پروفابل آپدیت شد بدون هیچ ایمیلی.

نقل قول نوشته اصلی توسط mx0i نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون. تقریبا ۳ ماه، تو این مدت یکبار که مدیکال آپدیت شد یکبار هم پروفابل آپدیت شد بدون هیچ ایمیلی.
    اون آپ دیت بدون ایمیل بخاطر این هست که پرونده برای سکیوریتی رفته به اصطلاح برخی ها ghost update داشتید.

سلام
    وقت همگی به خیر
    دوستان من دعوت نامه برای اپلای کردن برای PR‌دریافت کردم و هر جای اپلیکیشن رو نگاه می کنم جایی رو نمی بینم که می بایست نامه های تایید اشتغال به کار رو آپلود کنم. می شه راهنمایی بفرمایید در کجای اپلیکیشن می بایست ببینمش؟ چون قسمت work historyم که وضعیتش اصلا از ابتدا complete بوده و در personal history هم دوباره فعالیت های شغلی و تحصیلیم خود به خود در اینجا گزارش شده براساس پروفایل اولی که ساخته بودم و یکم گیج شدم از بابت مدارکی که باید در این مرحله اعلام کنیم.

ممنون می شم اگر اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ninaablhsni نمایش پست ها
    سلام
    وقت همگی به خیر
    دوستان من دعوت نامه برای اپلای کردن برای PR‌دریافت کردم و هر جای اپلیکیشن رو نگاه می کنم جایی رو نمی بینم که می بایست نامه های تایید اشتغال به کار رو آپلود کنم. می شه راهنمایی بفرمایید در کجای اپلیکیشن می بایست ببینمش؟ چون قسمت work historyم که وضعیتش اصلا از ابتدا complete بوده و در personal history هم دوباره فعالیت های شغلی و تحصیلیم خود به خود در اینجا گزارش شده براساس پروفایل اولی که ساخته بودم و یکم گیج شدم از بابت مدارکی که باید در این مرحله اعلام کنیم.

ممنون می شم اگر اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید.
    در چه استریمی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    در چه استریمی؟

express entry - federal skilled worker

express entry - federal skilled worker
    بعد از تکمیل پروفایل به طور کامل، یک چک لیست خود سایت ارایه میده که شما باید مدارک رو مطابق با اون چک لیست در قسمتهایی که مشخص شده آپلود کنید

دوستان سلام
    سوال دیگری هم داشتم در تکمیل فرم‌ها
    اینکه به عنوان مدرک شناسایی جایی هست که می بایست اطلاعات پاسپورت و یا اطلاعات کارت ملی و یا شناسنامه رو وارد کنیم.
    البته خودش گفته <یا> یعنی در معنا من فکر کردم پر کردن اطلاعات پاسپورت کفایت می کنه سوالم این هست که نیازی به وارد کردن اطلاعات شناسنامه و یا کارت ملی هست؟
    و اگر می بایست وارد کنیم،‌کارت ملی من کارت ملی الکترونیک هست و تاریخ انقضا داره ولی تاریخ صدور نداره بنابراین تو جدول نمی تونم تاریخ صدور وارد کنم. به همین ترتیب شناسانامه ام مدل قدیمی هست و اون تاریخ صدور داره ولی تاریخ انقضا نداره و بنابراین نمی دونم باید برای معرفی این دو مدرک چکار کنم.

از طرف دیگه، در برخی از مراحل برای مثال برای گواهی عدم سوءپیشینه اطلاعات پاسپورت قید نمیشه و کدملی و شماره شناسنامه ذکر می شه و به همین دلیل فکر کردم برای تطابق هویتی لازم هست که کارت ملی و شناسنامه رو معرفی کنم.
    همچنین برای نشون دادن ارتباطات خانوادگی هم نیاز به شناسنامه هست .... الان نمی دونم:
    ۱. آیا تو همون فرم باید هر سه مدرک پاسپورت و کارت ملی و شناسنامه رو معرفی کنم؟
    ۲. اگر باید انجام بدم به جای تاریخ صدور و تاریخ انقضا چه چیز باید وارد کنم؟

ممنون می شم از دوستان هر کس اطلاع داره راهنمایی بفرمایید.

با سپاس
    ویرایش توسط ninaablhsni : November 24th, 2019 در ساعت 06:18 PM

دوستان سلام
    سوال دیگری هم داشتم در تکمیل فرم‌ها
    اینکه به عنوان مدرک شناسایی جایی هست که می بایست اطلاعات پاسپورت و یا اطلاعات کارت ملی و یا شناسنامه رو وارد کنیم.
    البته خودش گفته <یا> یعنی در معنا من فکر کردم پر کردن اطلاعات پاسپورت کفایت می کنه سوالم این هست که نیازی به وارد کردن اطلاعات شناسنامه و یا کارت ملی هست؟
    و اگر می بایست وارد کنیم،‌کارت ملی من کارت ملی الکترونیک هست و تاریخ انقضا داره ولی تاریخ صدور نداره بنابراین تو جدول نمی تونم تاریخ صدور وارد کنم. به همین ترتیب شناسانامه ام مدل قدیمی هست و اون تاریخ صدور داره ولی تاریخ انقضا نداره و بنابراین نمی دونم باید برای معرفی این دو مدرک چکار کنم.

از طرف دیگه، در برخی از مراحل برای مثال برای گواهی عدم سوءپیشینه اطلاعات پاسپورت قید نمیشه و کدملی و شماره شناسنامه ذکر می شه و به همین دلیل فکر کردم برای تطابق هویتی لازم هست که کارت ملی و شناسنامه رو معرفی کنم.
    همچنین برای نشون دادن ارتباطات خانوادگی هم نیاز به شناسنامه هست .... الان نمی دونم:
    ۱. آیا تو همون فرم باید هر سه مدرک پاسپورت و کارت ملی و شناسنامه رو معرفی کنم؟
    ۲. اگر باید انجام بدم به جای تاریخ صدور و تاریخ انقضا چه چیز باید وارد کنم؟

ممنون می شم از دوستان هر کس اطلاع داره راهنمایی بفرمایید.

با سپاس
    کارت ملی به هیچ وجه لازم نیست
    شناسنامه فقط برای نشان دادن روابط فامیلی مفید است.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    کارت ملی به هیچ وجه لازم نیست
    شناسنامه فقط برای نشان دادن روابط فامیلی مفید است.
    خیلی ممنونم
    فقط پیشنهادی دارید برای تاریخ انقضای شناسنامه؟ فیلد تاریخ انقضا اجباری هست و باید مقدار بگیره ولی خوب در شناسنامه چنین تاریخی ما نداریم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)