صفحه 56 از 58 نخستنخست ... 646474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط ninaablhsni نمایش پست ها
    خیلی ممنونم
    فقط پیشنهادی دارید برای تاریخ انقضای شناسنامه؟ فیلد تاریخ انقضا اجباری هست و باید مقدار بگیره ولی خوب در شناسنامه چنین تاریخی ما نداریم.
    لازم نیست که در اون پورتال مشخصات شناسنامه خود را وارد کنید هنگام آپلود پاسپورت شناسنامه رو ضمیمه کنید و در نامه توضیحات خود ذکر کنید که چنین کاری کردید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    به نظرتون در personal activities اگر در بازه زمانی ای اشتغال به کار نداشته بوده باشم و unemployed رو انتخاب کنم، برای فیلد Please provide the name of the company, employer, school, or facility as appropriate. (required)

پاسخ Not Applicable‌مناسب هست؟ چون خوب تو اون بازه به هیچ سازمان و شرکت و دانشگاهی ارتباط نداشتم. یا پیشنهاد دیگری دارید؟ ممنون می شم نظرتون رو بفرمایید.
    با تشکر

سلام دوستان، این سوالم شاید مربوط به این تاپیک نیست، چون جوابش رو بچه هایی که تو پروسه هستند میدونند اینجا میپرسم. با توجه به تغییر قیمت ارز دو تا سوال دارم: از بانک با چه نرخ تبدیلی نامه گرفتید؟ یعنی دقیقا چه عددی، و اینکه آیا اداره مهاجرت این نرخ تبدیل رو قبول داره و مشکلی نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Yoones_Mahdian نمایش پست ها
    سلام دوستان، این سوالم شاید مربوط به این تاپیک نیست، چون جوابش رو بچه هایی که تو پروسه هستند میدونند اینجا میپرسم. با توجه به تغییر قیمت ارز دو تا سوال دارم: از بانک با چه نرخ تبدیلی نامه گرفتید؟ یعنی دقیقا چه عددی، و اینکه آیا اداره مهاجرت این نرخ تبدیل رو قبول داره و مشکلی نداره؟
    بانک با نرخ بانک مرکزی نامه رو صادر میکنه. نرخ دلار آمریکا در بانک مرکزی ثابت هست (4200) اما نرخ دلار کانادا با توجه به نرخ تبدیل جهانی کمی عوض میشه. اداره مهاجرت هم قبول میکنه.

سلام:
    من دارم فرم personal history را پر میکنم و از من اطلاعات military میخواد. من چون عضو بنیاد ملی نخبگان بودم سربازی رو از طریق انجام پروژه تموم کردم و کارت پایان خدمت گرفتم. به نظر شما ایا باید اینو به عنوان تجربه military اعلام کنم؟
    دوره 45 روزه آموزش را باید وارد کنیم؟
    لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن. ممنونم.

Junior Member

سلام به دوستان. من ITA رو دو روز پیش گرفتم و در حال جمع آوری مدارک هستم. نکته ای که هست اینه که من دوره سربازیم رو امریه بودم در یک شرکت زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی و کار مرتبط با رشته ام رو انجام میدادم و گواهی کامل سابقه کار - شامل عنوان شغلی و حقوق و واژه فول تایم (40 ساعت در هفته) - هم دارم از این شرکت که البته توش ذکر شده " به صورت سرباز امریه" .
    این مدت رو به عنوان سابقه کار claim کردم (فیش حقوقی هم دارم از اون دوران ( با حقوق کم البته) + قراردادی که به عنوان امریه سربازی مشغول به کار شدم تو اون شرکت ) .
    قبل از ادوره امریه هم که 4 ماه دوره آموزشی داشتم در ارتش ( پادگان 01)

سوالم اینه که
    1 -الان در بخش هیستوری به نظرتون درسته که 4 ماه رو به عنوان military بنویسم و توضیح بدم که در بخش اداری پادگان بودم (منشی بودم و کار دفتری می کردم) و بخش امریه در وزارت راه رو به عنوان employed بنویسم و خب اونجا هم توضیح بدم که در قالب امریه سربازی؟
    2-- به نظرتون سابقه کار امریه رو قبول می کنن؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen13652002 نمایش پست ها
    سلام:
    من دارم فرم personal history را پر میکنم و از من اطلاعات military میخواد. من چون عضو بنیاد ملی نخبگان بودم سربازی رو از طریق انجام پروژه تموم کردم و کارت پایان خدمت گرفتم. به نظر شما ایا باید اینو به عنوان تجربه military اعلام کنم؟
    دوره 45 روزه آموزش را باید وارد کنیم؟
    لطفا دوستانی که تجربه دارن راهنمایی کنن. ممنونم.
    وارد کنید و در یک نامه مجزا توضیح دهید

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    سلام. تبریک میگم ITA رو.
    راه حل شما که مطمئنم تا 99 درصد جواب میده اینه که فعلا ازدواج نکنین. به صورت مجردی سابمیت رو انجام بدین و AOR بگیرین. بعد از گرفتن AOR میتونین عقد کنین و با CSE با CIC اعلام می کنین که ازدواج کردین. اینجوری امتیاز شما تحت تاثیر قرار نمیگیره. CIC هم یه سری مدارک تکمیلی ازتون میخواد مثل مدارک ازدواج و پاسپورت و مدیکال همسر و ... . بهتره از همین الان نامه فاند بانک رو به اندازه دو نفر بفرستین که بعدا نامه جدید مجبور نشین بفرستین.
    فقط دقت کنین که اگه بین ITA و AOR ازدواج کنین امتیاز شما دوباره به صورت متاهلی حساب میشه و امتیازتون کم میشه و دعوت نامه تون باطل میشه.
    این روشی که گفتم قبلاً جواب داده برای استانی ها و اونجوری که تحقیق کردم برای فدرال ها هم جواب میده. به هر حال توصیه می کنم خودتون هم تحقیق کنین.
    با درود . من اطلاعاتم در این زمینه کم هست و این پست تاریخش مربوطه به ۲۰۱۷ . اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید چطور میتونم بفهمم در چه مرحله ای بعد از دعوت به کانادا میشه ازدواج رسمی کرد که بشه همسر هم همراه با شخص دعوت شده به کانادا بره و ایشون هم درخواست pr کنه . سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ermac_shadmani نمایش پست ها
    با درود . من اطلاعاتم در این زمینه کم هست و این پست تاریخش مربوطه به ۲۰۱۷ . اگه امکانش هست راهنمایی بفرمایید چطور میتونم بفهمم در چه مرحله ای بعد از دعوت به کانادا میشه ازدواج رسمی کرد که بشه همسر هم همراه با شخص دعوت شده به کانادا بره و ایشون هم درخواست pr کنه . سپاسگزارم
    برای اینکه پرونده شما طول نکشد بهترین زمان پس از pr شدن هست. در غیر اینصورت امتیاز تون کم خواهد شد به دلیل داشتن همسر مگر اینکه همسر دکترا داشته باشد و تمام نمره زبان رو بیاورد

Junior Member

سلام دوستان من در سپاه خدمت کردم. قسمت organization رو چی بنویسم. در خاتم النبیا بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)