صفحه 10 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    تبریک میگم. آیا سابقه کار و تحصیل در کانادا هم دارید؟
    سلام
    ممنون از لطفتون، خیر.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    جالب توجه دوستانی که دعوتنامه میگیرن:
    از همون ابتدا باید آزمایشهای مدیکال رو با مدارک بفرستید.
    ولی ظاهرا تمامی پزشکا مطلع نیستن. مراجعه که میکنید بگید باید معاینات آپ فرانت ازتون بگیرن (upfront medical exam).

موفق باشید...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام ممنون:
    متقاضی (همسرم): 33 سال، فوق لیسانس، 11 سال سابقه کار با بیمه، آیلتس CLB9
    خودم: 35 سال، لیسانس، 12 سال سابقه کار با بیمه، آیلتس CLB8
    براتون امکانش هست ریز امتیازاتتون از هر قسمت رو به اشتراک بزارید اینجا .
    میخوام امتیازاتمو با شما یه مقایسه بکنم ببینم گیر کار کجاست.
    سپاس

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    دوستانی که اقدام کردین و دعوتنامه گرفتین، سربازی رو اعلام میکنین؟؟ اگه کسی سربازی رفته باشه به نظرتون بهتره بگه یا نگه؟؟
    جایی رقیقا ازتون اینو نمیخواد ولی تو قسمت پرسونال هیستوری چی مینویسین ت اون قسمت؟؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام.
    دوستانی که اقدام کردین و دعوتنامه گرفتین، سربازی رو اعلام میکنین؟؟ اگه کسی سربازی رفته باشه به نظرتون بهتره بگه یا نگه؟؟
    جایی رقیقا ازتون اینو نمیخواد ولی تو قسمت پرسونال هیستوری چی مینویسین ت اون قسمت؟؟
    سلام دوست عزیز
    توی FSW2014 صراحتا گفته بود تمامی فعالیتها از جمله خدمت سربازی رو باید قید کرد. ازونجایی که از لحاظ محتوا 2014 و 2015 شبیه همن، پس باید قید بشه.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام.
    نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    توی FSW2014 صراحتا گفته بود تمامی فعالیتها از جمله خدمت سربازی رو باید قید کرد. ازونجایی که از لحاظ محتوا 2014 و 2015 شبیه همن، پس باید قید بشه.
    اعلام هم نکنید خودشون ممکنه ازتون بپرسند. مورد زیاد داشتیم که حتا مدرکی دال بر معافیت خواستن از متقاضی.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان روزتون بخیر...
    واسه کسانی که دعوتنامه گرفتن و میخوان مراحل سابمیت مدارک رو انجام بدن چند نکته میذارم اینجا که ماحصل این 1 هفته خسسسسسگی خودمه!!!

1- مدارک رو تماما با کیفیت خوب اسکن کنید. ماکزیمم سایز هر داکیومنت 4 مگابایته.
    2- بعضی مدارک باید چندتا یکی بشن (مثلن همه رو pdf کنید و بعد merge کنید و یک فایل pdf ماکزیمم 4 درست کنید)
    3- **** تمامی مدارک فارسی و ترجمه شده، باید ترجمه و اصلشون با هم پیوست بشن. ****
    4- در مورد رزلوشن و سایز عکس توضیح داده شده همونجا
    5- یه جاهم واسه ارسال توضیحات پیش بینی شده که میتونید توضیحاتی رو که لازم میدونید تو یه فایل وورد تایپ و ارسال کنید.

---- پرداخت:
    از اونجا که پرداخت هزینه فقط
    آنلاین و از طریق ویزا یا مستر کارت ممکنه، پیش بینی این رو هم بکنید.
    **** یادتون باشه اگر میخواید کسی یا شرکتی این کار رو براتون انجام بده، باید اطلاعات کامل پروفایلاتون رو بدید بهشون. پس اعتماد داشته باشید. ****
    پرداخت هم گاهی با مشکل مواجه میشه. مثل من که باعث شد دیشب تا 5 صبح بیدار بمونم!!!! اگر به هر دلیل در حین پرداخت مشکلی پیش بیاد یا session expire/time out بشه، اگه برگردید تو پروفایلتون میبینید اااا!!!! پس لینک continue کو؟؟؟؟!!!!
    نگران نباشید من سرم اومد کللللی سرچ کردم تا دیدم بعد از مدتی که یکی دوبار logout و login کنید خودش درست میشه (یک ربع تا 1 ساعت)

بعدم که تمام مدارکتون سابمیت میشه فورا و امکان هیچ تغییری نیست. پس دقت کنید...

برای منم داعا کنید اشتباهی نکرده باشم...

کلمات کلیدی: اشکال در مرحله پرداخت هزینه express entry 2015

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    ایمیل پاسپورت ریکوئست من دیشب اومد

تایم لاین من:

ITA: 27 March
    Application submitted and AOR: 9th may
    Medical Passed: 19th May
    MY cic Bakcground check and final decision not started: 25th May
    Ecas Application received: 25th May
    Ecas In process: 19th June
    PPR: 19th August
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام دوستانی که موفق شدن ITA رو بگیرن میشه جواب بدن چه مدت بعد پر کردن CIC این دعوتنامه دستشون رسیده؟؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ekh نمایش پست ها
    سلام دوستانی که موفق شدن ITA رو بگیرن میشه جواب بدن چه مدت بعد پر کردن CIC این دعوتنامه دستشون رسیده؟؟
    بستگی به امتیازتون داره کاملا. اگر 460-470 به بالا باشید حتی شانس دارید تو اولین یا دومیت فراخوان دعوتنامه بیاد براتون (حدود دو سه هفته)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)