صفحه 11 از 58 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

سلام
    این داستان ما همچنان سر دراز دارد.

بعد از دریافت ppr تو ایمیلی که برای شما میاد ازتون خواسته میشه اگر در آمریکا یا کانادا هستین پاسپورتتون را بفرستید و اگر در کشور دیگری هستید که ایمیل بزنید تا براتون ویزا آفیس محلی مشخص کنند.
    من این ایمیل رو زدم. و 10 روز بعد برام یک ایمیلی اومده دوباره همون ppr فقط تاریخش عوض شده (چون 30 روز برای سابمیت پاسپورت وقت داریم)

نمیدونم باید منتظر بمونم؟ دوباره ایمیل بزنم؟ تلفن بزنم؟!!!
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    این داستان ما همچنان سر دراز دارد.

بعد از دریافت ppr تو ایمیلی که برای شما میاد ازتون خواسته میشه اگر در آمریکا یا کانادا هستین پاسپورتتون را بفرستید و اگر در کشور دیگری هستید که ایمیل بزنید تا براتون ویزا آفیس محلی مشخص کنند.
    من این ایمیل رو زدم. و 10 روز بعد برام یک ایمیلی اومده دوباره همون ppr فقط تاریخش عوض شده (چون 30 روز برای سابمیت پاسپورت وقت داریم)

نمیدونم باید منتظر بمونم؟ دوباره ایمیل بزنم؟ تلفن بزنم؟!!!
    سلام دوست گرام
    چرا ایجور شده پس؟؟؟ مگه نباید ویزا آفیس تو این مرحله معلوم باشه؟
    بنظرم تماس بگیرید حتمن...

طبق تجربیات بچه ها تو ویزا کانادا، این مرحله از 1 تا 14 روز طول کشیده و نتیجش هم توی پروفایلشون اومده هم تو ایمیلشون (از طرف ویزا آفیس جدید).
    توصیه کردن تو وقت اداری ایمیل بزنید که شانس جواب دادن بهتون بیشتر بشه. و اینکه تو ایمیلا چک کنید ببینید احیانن از ویزا آفیس جدید نباشه...

تا اینجاش که خوب رفتین... ازین به بعدشم حلللله...
    به امید خبرای خوب.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

دوستان سلام
    من آزمایشهای مدیکالم رو 29 جولای دادم و فرداش هم مدارکم رو سابمیت کردم.
    هنوووووز تو پروفایل CIC زده: Medical: review in progress
    طبیعیه؟ این در حالیه که 3-4 روز بعد از ارسال پروفایل زده بود: Medical: Passed
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام دوستان.
    من یه سوالی داشتم که ممنون میشم دوستانی که میدونن بهم جواب بدن. مخصوصا کسانی که از طریق اکسپرس انتری اقدام کردن. آیا شما همه مدارک رو رنگی اسکن کردید یا سیاه سفید هم میشه؟؟
    مدارک من همه سیاه سفید اسکن شد ولی خوانا بود. وقتی رنگی اسکن میکردم حجمشون خیلی زیاد میشد. الانم پروفایلمو سابمیت کردم ترس برم داشته نکنه به این دلیل ریجکتم کنن!
    دوم اینکه آیا هیچ جا از شما اصل مدرک رو درخواست دادن که بفرستید براشون با پست؟ اصل گواهی سوء پیشینه ایران من رو سفارت استرالیا ازم گرفت و بهم نداد. الان نمیدونم آیا باید یکی دیگه بگیرم یا نه؟ از دوستانی که از طریق این سیستم اقامتشونو گرفتن کسی هست بدونه جواب این سوالا رو؟؟
    خیلی خیلی ممنون.

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من یه سوالی داشتم که ممنون میشم دوستانی که میدونن بهم جواب بدن. مخصوصا کسانی که از طریق اکسپرس انتری اقدام کردن. آیا شما همه مدارک رو رنگی اسکن کردید یا سیاه سفید هم میشه؟؟
    مدارک من همه سیاه سفید اسکن شد ولی خوانا بود. وقتی رنگی اسکن میکردم حجمشون خیلی زیاد میشد. الانم پروفایلمو سابمیت کردم ترس برم داشته نکنه به این دلیل ریجکتم کنن!
    دوم اینکه آیا هیچ جا از شما اصل مدرک رو درخواست دادن که بفرستید براشون با پست؟ اصل گواهی سوء پیشینه ایران من رو سفارت استرالیا ازم گرفت و بهم نداد. الان نمیدونم آیا باید یکی دیگه بگیرم یا نه؟ از دوستانی که از طریق این سیستم اقامتشونو گرفتن کسی هست بدونه جواب این سوالا رو؟؟
    خیلی خیلی ممنون.
    سلام
    تو صفحه ی جمع آوری مدارک که چیزی از رنگی و سیاه و سفید بودن نگفته. تو انجمنای خارجی (که اگه اسمشو بیارم علما اخطاریه میفرستم برام!! ) گفتم مهم نیست. فقط خوانا باشه.
    به نظر من جای نگرانی نداره...

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    تو صفحه ی جمع آوری مدارک که چیزی از رنگی و سیاه و سفید بودن نگفته. تو انجمنای خارجی (که اگه اسمشو بیارم علما اخطاریه میفرستم برام!! ) گفتم مهم نیست. فقط خوانا باشه.
    به نظر من جای نگرانی نداره...
    مرسی.
    من تلاش کردم امتیاز بدم بهتون نشد!
    به نظرتون واسه سوال دوم چکار کنم؟ بازم اقدام بکنم؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    مرسی.
    من تلاش کردم امتیاز بدم بهتون نشد!
    به نظرتون واسه سوال دوم چکار کنم؟ بازم اقدام بکنم؟
    خواهش میکنم...
    تو صفحه مدارک قید کرده اسکن از مدارک و ترجمون. پس بازم به نظر من بهتره اسکن همه از جمله گواهی عدم سو پیشینه هم باشه.

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

دوستان سلام
    من آزمایشهای مدیکالم رو 29 جولای دادم و فرداش هم مدارکم رو سابمیت کردم.
    هنوووووز تو پروفایل CIC زده: Medical: review in progress
    طبیعیه؟ این در حالیه که 3-4 روز بعد از ارسال پروفایل زده بود: Medical: Passed
    آقا چی شد؟
    Passed شدید؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط Azumi نمایش پست ها
    آقا چی شد؟
    Passed شدید؟
    سلام.
    هنوز نه...

خواهش میکنم...
    تو صفحه مدارک قید کرده اسکن از مدارک و ترجمون. پس بازم به نظر من بهتره اسکن همه از جمله گواهی عدم سو پیشینه هم باشه.
    ببینید من قبلا دعوت نامه گرفتم. مدارک رو هم اسکن کردم و فرستادم.
    ولی واسه سو پیشینه قبلا اینجوری بود که بعد از یه مدت میگفتن اصلش رو هم بفرستید براشون. الان نمیدونم تو سیستم جدید از هیچ کسی خواستن که اصلش رو با پست بفرسته که ببینن؟ چون اگر بخوان من باید الان اقدام کنم واسه اون. من امریکا هستم و ۲، ۳ ماه طول میکشه تا سو پیشینه بگیرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)