صفحه 12 از 58 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    ببینید من قبلا دعوت نامه گرفتم. مدارک رو هم اسکن کردم و فرستادم.
    ولی واسه سو پیشینه قبلا اینجوری بود که بعد از یه مدت میگفتن اصلش رو هم بفرستید براشون. الان نمیدونم تو سیستم جدید از هیچ کسی خواستن که اصلش رو با پست بفرسته که ببینن؟ چون اگر بخوان من باید الان اقدام کنم واسه اون. من امریکا هستم و ۲، ۳ ماه طول میکشه تا سو پیشینه بگیرم.
    نه تا الان که اصل هیییچ مدرکی خواسته نشده. ضمنا اگر یه وقتی بخوان، احتمالن تا اون موقع دیگه اعتبارشم گذشته و با خیال راحت میتونید یه جدید بگیرید.
    درمورد گرفتنش از خارج هم متاسفانه من اطلاعات خاصی ندارم ببخشید...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    ببینید من قبلا دعوت نامه گرفتم. مدارک رو هم اسکن کردم و فرستادم.
    ولی واسه سو پیشینه قبلا اینجوری بود که بعد از یه مدت میگفتن اصلش رو هم بفرستید براشون. الان نمیدونم تو سیستم جدید از هیچ کسی خواستن که اصلش رو با پست بفرسته که ببینن؟ چون اگر بخوان من باید الان اقدام کنم واسه اون. من امریکا هستم و ۲، ۳ ماه طول میکشه تا سو پیشینه بگیرم.
    سلام
    من دیدم تو فوروم کانادا ویزا که از متقاضیان مدارک اضافه خواستن. مثل مدرک آیلتس یا مدارک همسر و ... . اگه سو پیشینه ای که فرستادین مشکلی نداره و تاریخش جدیده که هیچی. ولی اگه فکر میکنید ممکنه به مشکل بخورید حتما برای سو پیشینه اقدام کنید. چون اگه مدارک بخوان یه deadline میذارن برای فرستادن مدارک. ولی باز هم اصل رو نمیخوان همون اسکن و ترجمه اش را میخوان
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

دوستان سلام
    خدا رو شکر RPRF ما اومد و از نظر کیفیت و کمیت مدارک ارسالیمون eligibility check رو پشت سر گذاشتیم. حالا با اطمینان بیشتری تو بحث مربوط به جمع آوری و ارسال مدارک درمورد مدارک تجربیاتمو به اشتراک میذارم.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان
    تعویض پاسپورت رو تو چه مرحله و به کجا باید اطلاع بدیم؟ من الان منتظر ایمیل پاس ریکوست هستم.
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان کسی اطلاع داره چقدر پاس ریکوست طول میکشه؟ اینکه گفته شده از این روش کمتر از 6 ماه وارد کانادا میشی بعد از دریافت ita چقدر به واقعیت نزدیکه؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط salarwesf نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اطلاع داره چقدر پاس ریکوست طول میکشه؟ اینکه گفته شده از این روش کمتر از 6 ماه وارد کانادا میشی بعد از دریافت ita چقدر به واقعیت نزدیکه؟
    سلام
    کمتر از 6 ماه وارد کانادا نمیشید..ماکزیمم 6 ماه بررسی مدارکتون طول میکشه . اول دعوتنامه میدن و شما بعد از دعوتنامه 2 ماه وقت دارید مدارک را سابمیت کنید. طبق افرادی که تا الان دیدم از زمان سابمیت کردن مدارک به طور متوسط 4 ماه طول میکشه که جواب قطعی رو بدن.

از رو تایم لاین من که تو امضام هست میتونید متوجه بشید که چقدر به واقعیت نزدیک هست.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    کمتر از 6 ماه وارد کانادا نمیشید..ماکزیمم 6 ماه بررسی مدارکتون طول میکشه . اول دعوتنامه میدن و شما بعد از دعوتنامه 2 ماه وقت دارید مدارک را سابمیت کنید. طبق افرادی که تا الان دیدم از زمان سابمیت کردن مدارک به طور متوسط 4 ماه طول میکشه که جواب قطعی رو بدن.

از رو تایم لاین من که تو امضام هست میتونید متوجه بشید که چقدر به واقعیت نزدیک هست.
    پس با توجه به تجربه دوستان این روش حداقل یکسالی طول میکشه بتونی پاس بگیری درسته؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط salarwesf نمایش پست ها
    پس با توجه به تجربه دوستان این روش حداقل یکسالی طول میکشه بتونی پاس بگیری درسته؟
    منظورتون ويزا هست؟
    نه اگر امتيازتون بالا باشه نهايتا ٦ ماه بعد إز دريافت دعوتنامه و إرسال مدارك ويزا ميگيريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    منظورتون ويزا هست؟
    نه اگر امتيازتون بالا باشه نهايتا ٦ ماه بعد إز دريافت دعوتنامه و إرسال مدارك ويزا ميگيريد.
    با امتياز بين ٤٠٠ تا ٤٥٠ چطور؟ اصلاً كسي با امتياز همون ٤٥٠ دعوتنامه گرفته از پارسال تاحالا؟!

بله در آخرین دراو حداقل امتیاز 450 هم انتخاب شد که اولین بار بود البته وتابه حال کمترین امتیاز انتخاب شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)