صفحه 13 از 58 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshkiamir نمایش پست ها
    بله در آخرین دراو حداقل امتیاز 450 هم انتخاب شد که اولین بار بود البته وتابه حال کمترین امتیاز انتخاب شده
    خوب پس يعني كتر از اين امتياز شانسي نيست و اين در حاليه كه امتياز ٤٥٠ هم كلي در انتظار بسر برده

يه سوال ديگه، سال جديد ميلادي ٢٠١٦ اين سيستم تغييري خواهد كرد يا نه؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    خوب پس يعني كتر از اين امتياز شانسي نيست و اين در حاليه كه امتياز ٤٥٠ هم كلي در انتظار بسر برده
    تا امروز کسانی که زیر 450 بودن نتونستن دعوت نامه بگیرن. شاید در آینده امتیازها کمی پایین بیاد ولی بعیده که خیلی پایین بیاد و مثلاً به زیر 440 برسه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

هنوز خبری منتشر نشده در مورد اینکه این برنامه در سال 2016 قطع بشه یا تغییر بکنه. پس فعلاً ادامه داره مگه اینکه خلافش ثابت بشه!
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

سلام.
    من یه سوال دارم.
    من و همسرم و پسرم بیشتر از 10 سال قبل رفتیم کانادا و 8 ماه کانادا بودیم و بعد برگشتیم. سال 2003 بود.
    چون بیشتر از 10 سال پیش بود من برای همسرم که الان ایرانه تقاضای سوءپیشینه از کانادا ندادم. پسرم هم چونکه زیر 18 سال بود سوءپیشینه ندادم.
    الان برام ایمیل اومده که باید سوءپیشینه کانادا برای همسرم رو هم اقدام کنم و براشون بفرستم. برای پسرم رو نخواستن. با اینکه من برای اون هم نفرستاده بودم. ولی برای شوهرم خواستن.
    الان دو تا سوال دارم.
    1. من همسرم ایرانه. کسی میدونه چطوری باید براش درخواست سوءپیشینه بدم؟؟ باید بره ترکیه؟؟ باید بره حتما آنکارا یا استامبول یا میتونه شهرای دیگه هم اقدام کنه؟؟ شوهرم تبریزه میتونه راحت بره شهرای مرزی ترکیه. کسی میدونه باید چجوری برای این سوءپیشینه اقدام کرد؟
    2. اون زمان پسرم آمریکا نبود ولی الان اومده و تقریبا 1 ماهه که اینجا با منه. من الان به اونا اطلاع بدم که پسرم اومده آمریکا و الان محصل دبیرستانه؟؟ چطوری اینکارو بکنم؟ و آیا برای اونم باید درخواست اف بی آی چک بدم یا نه؟

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

به احتمال خیلی زیاد امتیازا میاد پائین. امسال قرار بود 15 درصد مهاجرین رو با این سیستم بگگیرن و امتیازا تا 450 اومد. گفتن واسه سال دیگه میخوان 50 درصد مهاجرا رو با این سیستم بگیرن. به احتمال زیاد امتیازا رو میارن پائین.

Junior Member

سلام به همگی دوستان. من یه خرده ابهام دارم.اگه میشه راهنمایی کنید.
    چند وقت پیش برای برنامه PNP انتاریو نامینیت شدم و مدارکم رو هفته پیش ارسال کردم.تا مشخص شدن نتیجه حدودا ۵ ماه طول میکشه که بگن به شما ۶۰۰ امتیاز میدیم یا نه. اگر بدهند توی اولین draw‌ اسمم بیرون میاد. حالا سوال اینه که من حدودا کی ITA‌دریافت میکنم؟و اگه همه مراحل بخوبی انجام بشه من حداکثر تا کی ویزا میتونم بگیرم؟ سوال آخرم هم اینه که از لحظه دریافت ویزا حداکثر چقدر وقت داریم که توی خاک کانادا landing‌کنیم؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    چند وقت پیش برای برنامه PNP انتاریو نامینیت شدم و مدارکم رو هفته پیش ارسال کردم.تا مشخص شدن نتیجه حدودا ۵ ماه طول میکشه که بگن به شما ۶۰۰ امتیاز میدیم یا نه. اگر بدهند توی اولین draw‌ اسمم بیرون میاد. حالا سوال اینه که من حدودا کی ITA‌دریافت میکنم؟و اگه همه مراحل بخوبی انجام بشه من حداکثر تا کی ویزا میتونم بگیرم؟ سوال آخرم هم اینه که از لحظه دریافت ویزا حداکثر چقدر وقت داریم که توی خاک کانادا landing‌کنیم؟
    طبق گفته خودتون تو اولین درو اسمتون در میاد یعنی دعوت نامه میگیرید دیگه! در اومدن اسم از درو یعنی گرفتن دعوت نامه.
    بعد از گرفتن دعوت نامه دو ماه وقت دارین مدارکتون رو ارسال کنید. هر وقت مدارکتون ارسال بشه معمولاً بین 3 تا 6 ماه بعد ویزا می گیرید.
    حداکثر 6 ماه بعد از گرفتن ویزا باید وارد خاک کانادا بشید.
    Canada Express Entry

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfar نمایش پست ها
    سلام
    چه خبر خوبی
    چرا 5 ماه؟؟؟؟ ماکزیمم 3 ماهه پروسه بررسی اونتاریو. بعدشم 3 الی 4 ماه فدرالش.
    چشم به هم بذارید میگذره...
    از الان پیش بینی کنید 6 الی 8 ماه دیگه ویزا بیاد و 6 ماه بعدش فرصت لندینگ دارید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    امتياز خوبيه در حال حاضر. اگه همه چي آماده باشه و مداركتونم تكميل، با شانس بالايي دعوتنامه ميگيريد...
    سلام دست عزیز.
    یه سوالی خدمتتون داشتم که خیلی ذهنم رو درگیر کرده.
    این امتیازی که شما بدست آوردین با احتساب در نظر گرفتن امتیاز مربوط به فیلد
    7) Do you have a certificate of qualification from a Canadian Province or Territory? (Skilled trade occupations
    می باشد؟
    چون من بدون امتیاز این فیلد 375 و با احتساب این فیلد 425 میشم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)