صفحه 14 از 58 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    به احتمال خیلی زیاد امتیازا میاد پائین. امسال قرار بود 15 درصد مهاجرین رو با این سیستم بگگیرن و امتیازا تا 450 اومد. گفتن واسه سال دیگه میخوان 50 درصد مهاجرا رو با این سیستم بگیرن. به احتمال زیاد امتیازا رو میارن پائین.
    خوب ١٥ تا ٥٠ درصد كه تفاوت زيادي هست و ميشه گفت جاي اميدواريه براي خيلي ها، اگر كسي دانشجويي اقدام كرده باشه براي دانشگاههاي كانادا باز هم ميتونه براي اكسپرس انتري اقدام كنه؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط 8642310240 نمایش پست ها
    سلام دست عزیز.
    یه سوالی خدمتتون داشتم که خیلی ذهنم رو درگیر کرده.
    این امتیازی که شما بدست آوردین با احتساب در نظر گرفتن امتیاز مربوط به فیلد
    7) Do you have a certificate of qualification from a Canadian Province or Territory? (Skilled trade occupations
    می باشد؟
    چون من بدون امتیاز این فیلد 375 و با احتساب این فیلد 425 میشم.
    ممنون
    سلام
    خیر این ایتم مخصوص کسانیه که مدارک فنی حرفه ای از خودکانادا دارن. خوب ما طبیعتا نداریم مگر کسایی که اونجا بودن یا هستن.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    خوب ١٥ تا ٥٠ درصد كه تفاوت زيادي هست و ميشه گفت جاي اميدواريه براي خيلي ها، اگر كسي دانشجويي اقدام كرده باشه براي دانشگاههاي كانادا باز هم ميتونه براي اكسپرس انتري اقدام كنه؟
    بله. ولی اگه هنوز ویزای دانشجویی نگرفتین ممکنه برای ویزا بهتون سخت بگیرن. اگه میتونین اول ویزا رو اقدام کنین و بعد که اومدین مهاجرت. مگه اینکه مطمئن باشین اپلیکیشن مهاجرتتون حتما قبول میشه.

Junior Member

سلام
    برای پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین کدوم شرکت ایرانی رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalee62 نمایش پست ها
    سلام
    برای پرداخت هزینه ها به صورت آنلاین کدوم شرکت ایرانی رو پیشنهاد می کنید؟
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    چند شركت هستند كه در اين زمينه فعاليت ميكنند كه برخي شون در خود اين سايت هم تبليغات دارند.شما ميتونيد در قسمت خدمات آگهي دهندگان اونها رو پيدا كنيد و نظر ديگر كاربران و ميزان رضايت شون از خدمات ارايه شده توسط اونها رو در همون تاپيك مربوطه مطالعه كنيد.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

سلام
    ببخشید اینجا کسی هست که نامینیت استانی انتاریو شده باشه؟
    کمترین امتیازی که گرفته چند بوده؟

Senior Member Azumi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط shokraneh نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید اینجا کسی هست که نامینیت استانی انتاریو شده باشه؟
    کمترین امتیازی که گرفته چند بوده؟
    این سوال رو باید در تاپیک اونتاریو بپرسید!
    بله خیلی ها گرفتند. تاپیکش رو بخونید متوجه میشید خیلی ها گرفتن و کمترین امتیاز برای نامینیت این استان 400 امتیازه
    SINP sent and received: 04.11.15/ In process: 26.11.15 /Nomination 18.12.15
    ITA Received: 06.01.16 / Profile / submission and in processed: 12.01.16/ BG in progress: 12.5.16/PPR: 13.05.16/ Landed 18.07.16

Just Decide and You Will Get Whatever You Want Even If All The People Say You Can't

سلام
    دوستانی که PR application خودشون رو سابمیت کردن لطف کنید منو راهنمایی کنید. طبق http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-how.asp لیست کلی مدارکی که باید آپلود بشه رو مشخص کرده شامل مدرک زبان و... ولی من تو پروفایل خودم جایی برای آپلود مدرک زبان ندارم!!! در ضمن برای اثبات مدرک تحصیلی هم طبق توضیحی که در محل آپلود مدرک تحصیلی در پروفایل من هست در مورد ECA مدرکی خواسته نشده! پس wes رو کجا آپلود کنم؟؟؟
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که PR application خودشون رو سابمیت کردن لطف کنید منو راهنمایی کنید. طبق http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-how.asp لیست کلی مدارکی که باید آپلود بشه رو مشخص کرده شامل مدرک زبان و... ولی من تو پروفایل خودم جایی برای آپلود مدرک زبان ندارم!!! در ضمن برای اثبات مدرک تحصیلی هم طبق توضیحی که در محل آپلود مدرک تحصیلی در پروفایل من هست در مورد ECA مدرکی خواسته نشده! پس wes رو کجا آپلود کنم؟؟؟
    خیلی ممنون
    جواب سوال رو اینجا میزارم برای دوستانی که این ابهام رو دارن:
    پس از دریافت دعوتنامه و پر کردن فرمهای آنلاین یک personal document check list برای هر متقاضی ایجاد میشه که باید مدارک مربوطه را آپلود کنیم. در چک لیست هیچیک از متقاضیان گزینه ای برای آپلود آیلتس و ارزیابی مدرک تحصیلی وجود نداره. خیلی از متقاضی ها مدارک ذکر شده رو در همون قسمت education آپلود کردن و در LOE این نکته رو ذکر کردن. بعضی هم آپلود نکردن چون خواسته نشده و از اونجا که reference code برای هر دوی این مدارک در فرم ها وارد شده پس به نظر میرسه برای CIC همین کافیه. ولی من برای احتیاط همون طور که بیشتر متقاضی ها انجام دادن مدارک رو آپلود میکنم.

از دوستان اگر کسی هست که تجربه ی تماس با واحد Technical Issue در اکسپرس اینتری رو داره لطفا منو در جریان بزاره.

سپاس
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)