صفحه 15 از 58 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

سلام به همه. من تو آخرین draw انتخاب شدم. حالا می خواهم کاری بکنم ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید. من 5 ماه تو یک شرکتی کار کردم که چون مدتش کوتاه بود و شغلم هم با شغلی که الان دارم متفاوت بوده تو job bank ذکرش نکردم. اما الان بنا به دلایلی قصد دارم اون رو هم اضافه کنم. به نظرتون برام مشکلی پیش نمیاد؟

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط tlyh نمایش پست ها
    سلام به همه. من تو آخرین draw انتخاب شدم. حالا می خواهم کاری بکنم ممنون میشم اگه نظراتتون رو بگید. من 5 ماه تو یک شرکتی کار کردم که چون مدتش کوتاه بود و شغلم هم با شغلی که الان دارم متفاوت بوده تو job bank ذکرش نکردم. اما الان بنا به دلایلی قصد دارم اون رو هم اضافه کنم. به نظرتون برام مشکلی پیش نمیاد؟
    سلام.. اگر ذکر نکردین و ازش امتیازی نگرفتین که مشکلی نداره اصلا نیارینش.. اگه بخواید اضافه کنید باید کلی مدارک براش جور کنید.
    من خودم برای سابقه کاری که داشتم ولی قدیمی بود و امتیازی هم ازش نگرفته بودم، تو قسمتی که باید کارهای 10 سال گذشته رو بنویسیم نوشتم به عنوان کارآموز کار میکردم
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    سوالی در رابطه با نوع حساب بانکی ارائه شونده در زمان سابمیت مدارک به CIC داشتم.
    1-آیا حساب های سپرده سرمایه گذاری بلند مدت long term deposit که بیش از شش ماه قدمت داشته باشند مورد قبول هست؟
    2- با توجه به اینکه اینگونه حساب ها فاقد گردش مالی هستند, چه مدارکی از آن باید به CIC ارائه شود؟
    3-کسی بوده که با این نوع حساب بانکی (سپرده بلند مدت) مراحل مهاجرت را طی کرده باشد؟

سپاس از شما دوستان عزیز
    قایقی خواهم ساخت خواهم انداخت به آب دور خواهم شد از این خاک غریب
    Category: FSW2014 Received by CIO : 31Dec/2014 Final Status: App returned due to overall Cap reached
    Category:Express Entry2015,CRS Point:954
    ,ITA Received on 19Dec/2015, CIC submission Date 15Feb/2016,AOR Received 16Feb/2016,RPRF(Right of Permanent Residency Fee) 21May/2016,Pass Request:17June/2016,Landed Nov/2016, Became Canadian citizen Feb7/2022, Passport Mar22/2022,

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran_Canada نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان عزیز
    سوالی در رابطه با نوع حساب بانکی ارائه شونده در زمان سابمیت مدارک به CIC داشتم.
    1-آیا حساب های سپرده سرمایه گذاری بلند مدت long term deposit که بیش از شش ماه قدمت داشته باشند مورد قبول هست؟
    2- با توجه به اینکه اینگونه حساب ها فاقد گردش مالی هستند, چه مدارکی از آن باید به CIC ارائه شود؟
    3-کسی بوده که با این نوع حساب بانکی (سپرده بلند مدت) مراحل مهاجرت را طی کرده باشد؟

سپاس از شما دوستان عزیز
    سلام
    بله من برای پرونده استان حساب یک ساله نشون دادم. قرارداد رو ترجمه کردم و یک گواهی به روز که نشون میداد من اونجا .. مبلغ سپرده دارم رو ارایه دادم. برای فدرال هم همونو ارایه میدم البته گواهی رو دوباره میگیرم با تاریخ جدید.

Junior Member

سلام بر شما
    دوستانی که از طریق استانی دعوتنامه گرفتن .میشه لطف کنید بگید در نامه انگیزه و هدف انتخاب استان چی نوشتین؟؟ نمونه نامه ای دارین؟؟
    افیسر ما واسه انتخاب نوا اسکوشیا دلیل خواسته ! در حالی که من داییم بریتیش کلمبیا هست پرسیده پس چرا اینجا میخوای بیای؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سام دوستان، از بین شما عزیزانی که دعوتنامه گرفتید، آیا کسی هست که با سابقه کاری ولی بدون بیمه براش دعوتنامه ارسال شده باشه؟
    می خوام بدونم بیمه چقدر لازمه، چون من از 6 سالسابقه کاریم فقط 7 ماهش رو بیمه هستم.
    میخوام بدونم این 6 سال چقدرش پارت تایم حساب میشه چقدرش فول تایم.
    خیلی نگرانم.

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط idamogh نمایش پست ها
    سام دوستان، از بین شما عزیزانی که دعوتنامه گرفتید، آیا کسی هست که با سابقه کاری ولی بدون بیمه براش دعوتنامه ارسال شده باشه؟
    می خوام بدونم بیمه چقدر لازمه، چون من از 6 سالسابقه کاریم فقط 7 ماهش رو بیمه هستم.
    میخوام بدونم این 6 سال چقدرش پارت تایم حساب میشه چقدرش فول تایم.
    خیلی نگرانم.
    سلام دوست عزیز
    الان دیگه فرصت و جای نگرانی نیست. با همین شرایط باید بفرستید مدارکتون رو. تو این مرحله هم اصلا بیمه نیازی نیست.
    نامه کاری شما باید کامل و رسمی و دربرگیرنده شرح وظایف، ساعات کار (تمام/پاره وقت) و حقوق پرداختیتون باشه. اگه هست کفایت میکنه.
    بیمه رو ممکنه بعدا اگر آفیسر مجاب نشه تو آپدیت بخواد ازتون.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    الان دیگه فرصت و جای نگرانی نیست. با همین شرایط باید بفرستید مدارکتون رو. تو این مرحله هم اصلا بیمه نیازی نیست.
    نامه کاری شما باید کامل و رسمی و دربرگیرنده شرح وظایف، ساعات کار (تمام/پاره وقت) و حقوق پرداختیتون باشه. اگه هست کفایت میکنه.
    بیمه رو ممکنه بعدا اگر آفیسر مجاب نشه تو آپدیت بخواد ازتون.
    موفق باشید
    خیلی ممنونم از پاسختون
    من مدارکم آمادست با تمام جزییاتی که باید توشون قید بشه، فقط بیمه ندارم. برای کل 6 سال. 7 ماه بیمه شدم.
    سابقه کار دوران کارشناسی آیا پارت تایم حساب میشه یا کلا حساب نمیشه؟

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط idamogh نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون
    من مدارکم آمادست با تمام جزییاتی که باید توشون قید بشه، فقط بیمه ندارم. برای کل 6 سال. 7 ماه بیمه شدم.
    سابقه کار دوران کارشناسی آیا پارت تایم حساب میشه یا کلا حساب نمیشه؟
    سلام خواهش میکنم.
    سابقه کار دوره کارشناسی کلا حساب نمیشه و در حین کارشناسی ارشد پارت تایم حساب میشه.
    بدون بیمه بفرستید مدارک رو...
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineers

دوستان من نمي تونم فايل مدارک مورد نياز رو در پروفايلم آپلود کنم همش خطا ميده :
    Validation error: You have not completed the mandatory fields or you have not completed them correctly. Please make corrections where indicated.

• Error Description: You have specified an incorrect file format for your attachment. Retry with another format. The following file formats are allowed: DOC; JPG; PDF; PNG; and TIFF.
      در حالي که من فايل PDF آپلود ميکنم
      کسي ميتونه کمک کنه و بگه علتش چي هست ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)