صفحه 2 از 58 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

نقل قول نوشته اصلی توسط fnejadmorad نمایش پست ها
    سلام

سال نو مبارک و تبریک میگم که دعوت به اپلای شده اید.

ببخشید یه سوالی که برای من به وجود اومده اینه که طبق سایت خود CIC در درا پنجم گفته شده که فقط امتیازهای 481 به بالا دعوت شده اند. شما کی دعوت شدید؟ آیا این به معنی درا ششم هست؟
    سلام دوست عزيز سال نو بر شما هم مبارك باشه
    احتمالا شما در قسمت rounds of invitation سايت دارين چك ميكنين چون اونجا يك مقدار دير به روز رساني ميشه
    لطفا از لينك زير دراو هاي اتفاق افتاده رو چك كنيد
    دراو ششم ديروز انجام شده است
    در تاپيك اخبار مربوط به اين برنامه هم اطلاعات به روز آخرين دراو ها اضافه خواهد شد
    http://www.cic.gc.ca/english/departm...#mi-pr-express
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    آیا کسی داره این فرمها را پر میکنه؟ یه جا پرسیده که میخواید هزینه بررسی مدارک و(right of permanent resident fee)rprf را با هم در زمان سابمیت فرم پرداخت میکنید یا نه؟ دوتا گزینه داره اینکه فقط الان application fee را پرداخت میکنم و گزینه بعدی اینکه هر دو رو پرداخت میکنم..
    این به نظرتون فرق میکنه کدوم را بزنیم؟
    ویرایش توسط Archi : March 29th, 2015 در ساعت 09:07 AM
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member TheCorwoodRep آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    من تو درا پنجم با 483 امتیاز تونستم دعوتنامه بگیرم. اون سمت هم از پاریس پرونده ام رفته جلو ولی این رو هم اقدام کردم. چون پاریس سرعتش کم شده. من فکر می کنم احتمال این که خیلی سریع کار ها با express پیش بره هست. چون الان با فرستادن مدارک خیلی سریع AOR میاد و معطلی های اضافه نداره.

مهم تر از همه مثل سال های پیش پرونده های برنامه های جدید همیشه از سال پیشی ها سریعتر جلو میره. برای همین با توجه به این که یه سری برنامه های کانادام جور شده و سریع تر رسیدن به اونجا برام توجیه منطقی داره این رو هم اقدام کردم.
    من هم دقیقاً همچین احساسی دارم. مسخرگی داستان اینه که طبق شواهد پرونده پارسال من فقط یکی دو ساعت قبل از پر شدن کپ کلّی به CIO رسید و الان با خودم می‌گم کاش اصلاً نرسیده بود! چند تا سؤال:
    به نظر شما انتظار دریافت ویزا تا حدود شش ماه آینده از پاریس چه قدر خوشبینانه‌ست؟
    پرونده‌های EE هم بعد از بررسی مدارک به یه VO فرستاده می‌شه؟
    من موقع ثبت نام UCI ،EE نداشتم. الان برای اقدام باید این رو اطّلاع بدم؟

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    سلام
    آیا کسی داره این فرمها را پر میکنه؟ یه جا پرسیده که میخواید هزینه بررسی مدارک و(right of permanent resident fee)rprf را با هم در زمان سابمیت فرم پرداخت میکنید یا نه؟ دوتا گزینه داره اینکه فقط الان application fee را پرداخت میکنم و گزینه بعدی اینکه هر دو رو پرداخت میکنم..
    این به نظرتون فرق میکنه کدوم را بزنیم؟
    سلام دوست عزيز
    CIC به افرادي كه دعوتنامه دريافت كرده اند توصيه ميكنه اگر مي خواهيد پرونده شما هرچه زودتر كاراش انجام بشه هر دو هزينه را در هنگام ارسال مدارك پرداخت كنيد اگر هزينه PR رو نپردازيد در مرحله بعد از تاييد پرونده بايد اين كار را انجام بديد
    بديهي است كه اگر پرونده شما به هر دليل ريجكت شود پول PR به شما پس داده ميشه ولي ممكنه زمان ببره
    پس با توجه به بالاتر رفتن سرعت بررسي پرونده و دردسر برگشت داده شدن پول هر كدام رو كه مايل هستيد ميتونيد انتخاب كنيد
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

Senior Member shubizkumbuli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    شوبیز کومبولی

نقل قول نوشته اصلی توسط TheCorwoodRep نمایش پست ها
    من هم دقیقاً همچین احساسی دارم. مسخرگی داستان اینه که طبق شواهد پرونده پارسال من فقط یکی دو ساعت قبل از پر شدن کپ کلّی به CIO رسید و الان با خودم می‌گم کاش اصلاً نرسیده بود! چند تا سؤال:
    به نظر شما انتظار دریافت ویزا تا حدود شش ماه آینده از پاریس چه قدر خوشبینانه‌ست؟
    پرونده‌های EE هم بعد از بررسی مدارک به یه VO فرستاده می‌شه؟
    من موقع ثبت نام UCI ،EE نداشتم. الان برای اقدام باید این رو اطّلاع بدم؟
    به نظر من احتمالش هست. کم هم نیست. البته پاریس هنوز مشغول دادن ویزای بچه های جولای هست. ممکنه از الان هم ترافیکش بیشتر شه، چون application ها بیشتری رسیده بعد از جولای، هم این که سرعتش بیاد پایین. بعیده بیشتر از 1 سال طول بکشه. اگر عجله داری برای رفتن و دوست داری 6 ماه دیگه حتما اونور باشی به نظرم express entry میارزه!

ولی یک مشکل هست. اونم اینه که معلوم نیست بره پاریس یا جای دیگه. البته اگر پاریس بره که خیلی خیلی سریع ولی اگر جای دیگه هم بره به احتمال زیاد زیر همین 6 ماه میاد.

uci رو خیلی گیر نده بهش خیلی ها مشکل شما رو داشتن از جمله خودم. تو فرم های جدید بزن . ولی لازم نیست تو پروفایل بزنی. ممکنه یه مشکلی پیش بیاد. برای من تو مرحله قبل اومد. مجبور شدم اکانت جدید باز کنم و به Job bank کانکت نمیشد. پیر شدم تا درست شد. تو این مرحله خیلی خطرناکه برات

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shubizkumbuli نمایش پست ها
    به نظر من احتمالش هست. کم هم نیست. البته پاریس هنوز مشغول دادن ویزای بچه های جولای هست. ممکنه از الان هم ترافیکش بیشتر شه، چون application ها بیشتری رسیده بعد از جولای، هم این که سرعتش بیاد پایین. بعیده بیشتر از 1 سال طول بکشه. اگر عجله داری برای رفتن و دوست داری 6 ماه دیگه حتما اونور باشی به نظرم express entry میارزه!

ولی یک مشکل هست. اونم اینه که معلوم نیست بره پاریس یا جای دیگه. البته اگر پاریس بره که خیلی خیلی سریع ولی اگر جای دیگه هم بره به احتمال زیاد زیر همین 6 ماه میاد.

uci رو خیلی گیر نده بهش خیلی ها مشکل شما رو داشتن از جمله خودم. تو فرم های جدید بزن . ولی لازم نیست تو پروفایل بزنی. ممکنه یه مشکلی پیش بیاد. برای من تو مرحله قبل اومد. مجبور شدم اکانت جدید باز کنم و به Job bank کانکت نمیشد. پیر شدم تا درست شد. تو این مرحله خیلی خطرناکه برات
    تا جایی که من خاطرم هست اون اوایل گفته میشد بعد دریافت دعوت نامه پروفایل قفل میشه و امکان ویرایش اون وجود نخواهد داشت.
    دوستانی که دعوتنامه گرفتن این موضوع رو تایید میکنن؟ یعنی الان بعد دریافت دعوتنمامه شما کماکان میتونین پروفایل رو ویرایش و UCI رو اضافه کنین؟
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

سلام ببخشید شما احیانا job offer یا nomination داشتید که دعوت شدید؟ با وکیل اقدام کردید؟

sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MaryamAbroad نمایش پست ها
    سلام ببخشید شما احیانا job offer یا nomination داشتید که دعوت شدید؟ با وکیل اقدام کردید؟
    داشتن جاب آفر یا نامینشن 600 امتیاز دیگه به شما اضافه میکنه.بنابراین اگه کسی امتیازش بالای 600 باشه اینو دو مورد رو داشته.

هرکسی که امتیازش زیر 600 باشه یعنی این دو مورد رو نداشته. دوستانی هم که اعلام کردن انتخاب شدن امتیازشون زیر 600 بوده و بنابراین جاب آفر و یا انتخاب استانی نداشتن.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_5566 نمایش پست ها
    تا جایی که من خاطرم هست اون اوایل گفته میشد بعد دریافت دعوت نامه پروفایل قفل میشه و امکان ویرایش اون وجود نخواهد داشت.
    دوستانی که دعوتنامه گرفتن این موضوع رو تایید میکنن؟ یعنی الان بعد دریافت دعوتنمامه شما کماکان میتونین پروفایل رو ویرایش و UCI رو اضافه کنین؟
    نه الان فقط یک گزینه فعال در پروفایل وجود داره check status and messages
    یه بخش دیگه اضافه شده ita received
    که دو گزینه دارهcontinue profile و decline invitation

البته بعد از اینکه به قسمت continue profile میرین چند تا سوال میپرسه و دویاره واره صفحه ای میشه مثل همون پروفایل که دقیقا همون اطلاعات پروفایل +اطلاعات تکمیلی مثل مشخصات خانواده درجه 1 رو میپرسه تمام اطلاعات قبلی هم از پروفایل وارد این قسمت شده و شما این امکان را دارید که همه اون اطلاعات را دوباره تغییر بدید ..اضافه کنید یا حذف کنید
    ویرایش توسط Archi : March 29th, 2015 در ساعت 04:32 PM

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام
    دوستانی که ITA گرفتن کسی به مرحله آپلود مدارک رسیده.. یه سری جاها جلوی اسکن مدارک زده multiple

Police Certificates (Multiple) (required)l

National ID (Multiple) (required)l

Passports/Travel Documents (Multiple) l

مثلا گواهی پلیس و یا پاسپورت چه جوری multiple داره؟

و اینکه تو قسمت آپلود مدارک از من اصلا مدرک آیلتس را نخواسته و همینطور ارزیابی وس رو، فقط نوشته مدارک تحصیلی مثل لیسانس و فوق لیسانس را آپلود کنید

خودشون طبق اون شماره رفرنس هایی تو فرم دادیم میرن چک میکنن؟
    ویرایش توسط Archi : April 1st, 2015 در ساعت 09:29 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)