صفحه 5 از 58 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

سلام

از بچه هایی که select شدن چندتا سوال دارشتم, یکی اینکه آیا در تمام مراحل اقدام ازتون مدارک بیمه خواستن؟ من چون به صورت آزاد کار می کنم اینجا و چون فقط کار full time قبول می کنن از یکی از دوستان که شرکت دارن خواستم که برام یه نامه رسمی از طرف شرکت بنویسن, البته من براشون کار هم انجام دادم قبلا, صرفا بیمه از اونجا برام رد نمی شه.

سوال دیگه در مورد همین میانگین/گردش حساب هست, من میانگین یا گردش حسابم اونقدر بالا نبوده در 6 ماه اخیر, فکر نمی کنم هیچوقت بالای 3 میلیون بوده باشه, این چقدر می تونه مشکل ساز بشه, و آیا هیچ راهی نداره که حساب به اسم کس دیگه ای باشه, یا حتی جور دیگه ای جبران کرد اون کمبود حساب رو, مثلا با ملک یا زمین یا ماشین, ... ؟

ممنون از وقتتون.

درصورت تمایل برای عضویت در گروه وایبری اکسپرس اینتری پیام خصوصی دهید.

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rein نمایش پست ها
    سلام

از بچه هایی که select شدن چندتا سوال دارشتم, یکی اینکه آیا در تمام مراحل اقدام ازتون مدارک بیمه خواستن؟ من چون به صورت آزاد کار می کنم اینجا و چون فقط کار full time قبول می کنن از یکی از دوستان که شرکت دارن خواستم که برام یه نامه رسمی از طرف شرکت بنویسن, البته من براشون کار هم انجام دادم قبلا, صرفا بیمه از اونجا برام رد نمی شه.

سوال دیگه در مورد همین میانگین/گردش حساب هست, من میانگین یا گردش حسابم اونقدر بالا نبوده در 6 ماه اخیر, فکر نمی کنم هیچوقت بالای 3 میلیون بوده باشه, این چقدر می تونه مشکل ساز بشه, و آیا هیچ راهی نداره که حساب به اسم کس دیگه ای باشه, یا حتی جور دیگه ای جبران کرد اون کمبود حساب رو, مثلا با ملک یا زمین یا ماشین, ... ؟

ممنون از وقتتون.
    فعلا که فقط نامه سابقه کار خواستن. بیمه نخواستن. ولی من خودم چون بیمه دارم ، اون رو میفرستم.

میتونید پول بریزید و بعد سندی نشون بدید که خونه یا ماشین فروختین. یا سکه فروختید. یعنی سندی باشه که نشون بده اموالتون را فروختین
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Archi نمایش پست ها
    فعلا که فقط نامه سابقه کار خواستن. بیمه نخواستن. ولی من خودم چون بیمه دارم ، اون رو میفرستم.

میتونید پول بریزید و بعد سندی نشون بدید که خونه یا ماشین فروختین. یا سکه فروختید. یعنی سندی باشه که نشون بده اموالتون را فروختین
    ممنون از جوابتون.

پس یعنی می شه اون پول فقط مثلا دز یک ماه آخر در حساب باشه اگه نشون بدیم که مثلا ماشینمونو فروختیم؟

فقط لطفا اگه اطمینان هست که می شه این کارو کرد بگین.

(عذر خواهی می کنم که اینجا این سوال رو مطرح کردم , من نمی دونستم که تاپیک مخصوص خودشونو دارن این موضوعات.)

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط rein نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.

پس یعنی می شه اون پول فقط مثلا دز یک ماه آخر در حساب باشه اگه نشون بدیم که مثلا ماشینمونو فروختیم؟

فقط لطفا اگه اطمینان هست که می شه این کارو کرد بگین.

(عذر خواهی می کنم که اینجا این سوال رو مطرح کردم , من نمی دونستم که تاپیک مخصوص خودشونو دارن این موضوعات.)
    به هر حال مطمئن ترین روش اینه که اگه امتیازتون بالاست و احتمال گرفتن ita زیاده پول بذارید تو حسابتون باشه ..ولی من جایی ندیدنم که خود cic بگه چنین موضوعی رو ..تو تاپیک برای سالهای گذشته دیدم که بچه ها این کار را انجام دادن.
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

سلام دوستان من دانشجوی دکترا در Ontario هستم. همین چند روز پیش دعوتنامه برای apply کردن گرفتم (امتیازم 453 بود). الان 60 روز برای آماده کردن و آپلود همه مدارک وفت دارم. مشکل اینجاست که گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از طریق دفتر واشنگتن 3-5 ماه طول می کشه. به نظرتون عاقلانه ترین گزینه چی میتونه باشه. ضمناٌ من قبلاٌ تهران اثرانگشت دادم، ولی نمی دونم کسی می تونه از ایران برام اقدام کنه و گواهی عدم سوء پیشینه رو زود بگیره یا نه.
    مرسی

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadsharifi نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی دکترا در Ontario هستم. همین چند روز پیش دعوتنامه برای apply کردن گرفتم (امتیازم 453 بود). الان 60 روز برای آماده کردن و آپلود همه مدارک وفت دارم. مشکل اینجاست که گرفتن گواهی عدم سوء پیشینه از طریق دفتر واشنگتن 3-5 ماه طول می کشه. به نظرتون عاقلانه ترین گزینه چی میتونه باشه. ضمناٌ من قبلاٌ تهران اثرانگشت دادم، ولی نمی دونم کسی می تونه از ایران برام اقدام کنه و گواهی عدم سوء پیشینه رو زود بگیره یا نه.
    مرسی
    یکی از دوستان من چند سال پیش مشکل شما رو داشت. گواهی عدم سو پیشینش مال دو سه سال قبل بود و تاریخ اعتبارش گذشته بود. منتها تو اون فاصله اصلا ایران نرفته بود که بخواد خلافی کرده باشه و همون گواهی رو فرستاد و تا جایی که میدونم الان اقامتشو گرفته. اگه شمام تو این فاصله ایران نرفتید میتونید با آفیسر CIC تلفنی در میون بزارید و نظرشو بپرسید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

مرسی
    در برنامه سالهای پیش در مورد گواهی عدم سو پیشینه flexible بودند و چون خودشون میدونشتن ممکنه طول بکشه میگفتن بدون اون هم مدارکتون رو بقرستین.
    به نظر من شما برای گرفتن اون سریعا اقدام گنین اما اگه نهایتا دیدین به اون زمان 60 روز نمیرسین تو مدارکنون یه Cover Letter اضافه کنین و توضیح بدین که برای گرفتن سو پیشینه اقدام کردین اما چون صدورش طول میکشه به محض دریافت براشون ارسال خواهید کرد. اگه رسیدی از اقدام برای اون دارین هم بزارین تو مدارک و بفرستین.

برای اینکه خیالتون بیشتر راحت شه با CIC تماس بگیرین و ببینین در این زمینه اونا توصیه شون چیه.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

مرسی
    سلام
    من فقط میتونم بهتون این خبر رو بدم که دوستان خارجی که در آمریکا اقامت داشتند و نمی تونن FBI check رو سریع بگیرند تا 2 بار هم شده که ITA یا دعوتنامه رو decline می کنند و در داو بعدی قبول میشوند این زمانی حدود 3 4 ماه بهتون میده
    اما CIC در شدایط decline کفته شما میتوانید دعوتنامه را رد کنید و پروفایلتون داخل pool مسمونه اما شاید دعوتنامه بگیرید!!!
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط bamrey_reybam2 نمایش پست ها
    یکی از دوستان من چند سال پیش مشکل شما رو داشت. گواهی عدم سو پیشینش مال دو سه سال قبل بود و تاریخ اعتبارش گذشته بود. منتها تو اون فاصله اصلا ایران نرفته بود که بخواد خلافی کرده باشه و همون گواهی رو فرستاد و تا جایی که میدونم الان اقامتشو گرفته. اگه شمام تو این فاصله ایران نرفتید میتونید با آفیسر CIC تلفنی در میون بزارید و نظرشو بپرسید.
    سلام، علاوه توصیه ی دوستمون، می تونید از نزدیکانتون در ایران بخواید که براتون درخواست گواهی سو پیشینه کنند. اگر اصرار کنند که ایشون خارج از کشوره و در محل زندگیشون سفارت ایران وجود نداره و کار فوری دارند، اون ها می تونند از اثر انگشت شما که آخرین بار برای ویزای دانشجویی درخواست کردید استفاده کنند و گواهی جدید صادر کنند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)