صفحه 6 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 574

موضوع: Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Express Entry کسانی که دعوت نامه دریافت کرده اند

سلام بر همگی
    من skill worker 2014 اقدام کرده بودم که متاسفانه کد مورد نظر پر شد و بهم نرسید حالا چند تا سوال از دوستان دارم
    من مدارکم هنوز از اداره مهاجرت به دستم نرسیده و میخوام برای express entry اقدام کنم ولی متاسفانه اون موسسه ای که در ان امتحان ایلس دادم میگن که فقط یک بار مدرک ایلس میدن و المثنی نمیدن به نظر شما منطقی ترین روش الان چی هست چون من تا رسیدن مدارکم که اصلا معلوم نیست کی هست فقط زمان رو از دست میدم
    سوال دوم اینکه من شنیدم که برای 2015 اگر پیشنهاد کاری نداشته باشی عملا امکان اینکه موفق بشی صفره ایا این قضیه صحت داره

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jokestan نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من skill worker 2014 اقدام کرده بودم که متاسفانه کد مورد نظر پر شد و بهم نرسید حالا چند تا سوال از دوستان دارم
    من مدارکم هنوز از اداره مهاجرت به دستم نرسیده و میخوام برای express entry اقدام کنم ولی متاسفانه اون موسسه ای که در ان امتحان ایلس دادم میگن که فقط یک بار مدرک ایلس میدن و المثنی نمیدن به نظر شما منطقی ترین روش الان چی هست چون من تا رسیدن مدارکم که اصلا معلوم نیست کی هست فقط زمان رو از دست میدم
    سوال دوم اینکه من شنیدم که برای 2015 اگر پیشنهاد کاری نداشته باشی عملا امکان اینکه موفق بشی صفره ایا این قضیه صحت داره
    -تا جایی که من می دونم می تونید یه نسخه ی دیگه از نمره ی آیلتس رو دریافت کنید. آیلتس برای متقاضیان مهاجرت به کانادا یا انگستان دو تا ریپورت رایگان به شخصی که آزمون رو داده میده. برای اطلاعات بیشتر به این سایت مراجعه کنید:
    http://www.ielts.org/test_takers_inf...y_results.aspx

نکته ی مهم اینه که شما برای پر کردن Express Entry نیاز به کد آزمون و تاریخی که امتحان دادید دارید و تا دعوت به اپلای نشید، نیاز نیست اصلش دستتون باشه.

-نه احتمالش صفر نیست.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Junior Member

ممنون دوست عزیز که راهنماییم کردین و سوال دیگه اینکه ایا از دوستان کسی بوده که بدون پیشنهاد کاری ، پرونده اش جلو رفته باشه؟

Junior Member

ممنون دوست عزیز که راهنماییم کردین و سوال دیگه اینکه ایا از دوستان کسی بوده که بدون پیشنهاد کاری ، پرونده اش جلو رفته باشه؟
    سلام من هم مثل شما پارسال اقدام کردم به ظرفیت نرسیدم و اکسپرس مجدد اقدام کردم مدارکم هم دستم نرسیده هنوز. اگر اسکن کارنامه آیلتس و سایر مدارکتون رو دارید نگرانی بایت مدارک نداشته باشید چون اسکن مدارک کفایت می کنه. برای آیلتس هم فقط تاریخ امتحان تاریخ کارنامه و شماره مرجع کارنامه مورد نیاز هست برای ثبت نام.
    داشتن جاب آفر الزامی نیست الان امتیاز دراوها به کسانی رسیده که جاب آفر ندارند. امتیاز خودتون رو می تونید از طریق http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp محاسبه کنید.

Junior Member

با عرض سلام و خسته نباشید برای همه دوستان
    از اینکه دلسوزانه بهم کمک میکنید سپاسگزارم
    من برای امسال میخوام اقدام کنم البته هیچ اطلاعاتی در رابطه با 2015 ندارم چون برای 2014 اقدام کرده بودم که پر شد و بهم نرسید. ممنون میشم یکی از دوستان1- مراحل کار و مدارک مورد نیاز را به طور خلاصه برام بگه 2- که گردش حساب بانکی را چه وقت مورد نیازه و ایا باید شش ماهه باشه چون 2014 شش ماهه نبود و فقط یک گواهی حساب میخواستن

Junior Member

یکی از دوستان سایتی را بهم گفت که امتیازاتم را در اون حساب کردم . امتیازاتم با در نظر گرفتن مدرک لیسانس خودم 346 و بدون ان 338 شد . حالا سوالم از دوستان اینه که1- این امتیاز به نظرتون چطوره. و 2 اینکه ایا این 8 امتیاز ارزششو داره که چند وقت معطل ارزیابی مدارک بشم. 3- اینکه به نظرتون من امسال اقدام کنم ایا دیر نشده؟ چون نمیخوام قضایای 2014 دوباره تکرار بشه برام.4- ارزیابی مدارک که برای 2014 به اداره مهاجرت فرستادیم یک نامه پلپ شده بود که اون را ما بازش نکردیم و الان یک کپی داریم که برای خودمون فرستاده بودن که اصل نیست حالا به نظرتون چیکار باید کرد

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

یکی از دوستان سایتی را بهم گفت که امتیازاتم را در اون حساب کردم . امتیازاتم با در نظر گرفتن مدرک لیسانس خودم 346 و بدون ان 338 شد . حالا سوالم از دوستان اینه که1- این امتیاز به نظرتون چطوره. و 2 اینکه ایا این 8 امتیاز ارزششو داره که چند وقت معطل ارزیابی مدارک بشم. 3- اینکه به نظرتون من امسال اقدام کنم ایا دیر نشده؟ چون نمیخوام قضایای 2014 دوباره تکرار بشه برام.4- ارزیابی مدارک که برای 2014 به اداره مهاجرت فرستادیم یک نامه پلپ شده بود که اون را ما بازش نکردیم و الان یک کپی داریم که برای خودمون فرستاده بودن که اصل نیست حالا به نظرتون چیکار باید کرد
    برای ارسال مدارک در سیستم جدید شما فقط باید مدارکتون رو اسکن کنید و بفرستید و نیازی نیست که اصل مدرک دستتون باشه.

در حال حاضر امتیازات دعوت شده برای ITA بالای 452 هست. اینکه کی برسه به امتیاز شما..اینکه برسه یا نرسه... اصلا مشخص نیست. و اینکه در اون محدوده امتیازی که شما هستید تراکم افراد بسیار زیاده و 8 امتیاز هم 8 امتیازه.
    امسال که اصلا دیر نشده برای اپلای کردن. ولی اگر فکر میکنید که میتونید نمره آیلتس بالاتری بگیرید به شدت توصیه میکنم آیلتس امتحان بدید چون با داشتن clb 9 و به بالا حدود 50-60 و یا حتی 100 امتیاز به امتیازتون اضافه میشه

با عرض سلام و خسته نباشید برای همه دوستان
    از اینکه دلسوزانه بهم کمک میکنید سپاسگزارم
    من برای امسال میخوام اقدام کنم البته هیچ اطلاعاتی در رابطه با 2015 ندارم چون برای 2014 اقدام کرده بودم که پر شد و بهم نرسید. ممنون میشم یکی از دوستان1- مراحل کار و مدارک مورد نیاز را به طور خلاصه برام بگه 2- که گردش حساب بانکی را چه وقت مورد نیازه و ایا باید شش ماهه باشه چون 2014 شش ماهه نبود و فقط یک گواهی حساب میخواستن
    گردش حساب بانکی بعد از دریافت ITA باید گرفته بشه و بالانس حساب رو در 6 ماه گذشته میخوان
    Express Entry : ITA received : 27/3/2015 - Landing: 20/2//2016

Junior Member

سوال من از دوستانیه که براشون ITA در کلاس CEC ارسال شده. قبلا در لیست مدارک مورد نیاز برای CEC مدارک تحصیلی نبود و افراد با یک سال سابقه کار در کانادا می توانستند برای این کلاس اقدام کنند. حالا سوال من از دوستانی که از طریق EE دعوت نامه برای این کلاس گرفتن اینه که آیا مدارکی که بعد از دریافت ITA باید آپلود بشه همون مدارکی است که در چک لیست لینک زیر هست:
    http://www.cic.gc.ca/english/pdf/kit...s/IMM5610E.pdf
    به ویژه میخواستم بدونم که مدارک تحصیلی رو میخواهند یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان. ممنون میشم کمکم کنین. برای جاب آفر حتما باید از جاب بنک یه کاری پیدا کنیم یا میشه از یه موسسه یا جایی آفر گرفت؟
    کسی اینجا بوده که آفر گرفته باشه؟؟؟؟
    سوال دیگم اینکه من نمیدونم برای کجا باید اقدام کنم
    ویرایش توسط arckamyar : May 12th, 2015 در ساعت 09:26 PM

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط arckamyar نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم کمکم کنین. برای جاب آفر حتما باید از جاب بنک یه کاری پیدا کنیم یا میشه از یه موسسه یا جایی آفر گرفت؟
    کسی اینجا بوده که آفر گرفته باشه؟؟؟؟
    سوال دیگم اینکه من نمیدونم برای کجا باید اقدام کنم

سلام دوست عزیز
    جاب آفر میتواند از هر موسسه و کارفرمایی در کانادا باشد و شما هر جوری بتونید جاب آفر بگیرید مشکلی ندارد فقط شرط اینکه جاب آفر شما 600 امتیاز بهتون بده اینه که باید سرتیفیکیت LMIA داشته باشد (Labour Market Impact Assessment)
    سوال دومتون رو اصلا متوجه نشدم برای کجا اقدام کنم یعنی چی؟
    ترنسمیت پروفايل Express Entry : تاريخ 02/01/2015 ورود به Pool : تاريخ 03/01/2015
    اسپردشیت جهانی برنامه EE / دستورالعمل اقدام برای Express Entry 2015
    راه تشکر از کاربر استفاده از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر می باشد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)