صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 64 , از مجموع 64

موضوع: آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Eng computer

پیش فرض پاسخ : آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

دوستان اینجا کسی دکتری کامپیوتر قبول شده باشه هست. من چند سوال داشتم؟

Junior Member

سلام
    من در دانشگاه گوتنبرگ برای دوره دکتری قبول شدم. می تونم بپرسم چقدر طول کشید ویزا بگیرید؟
    من جولای به صورت انلاین اپلا کردم برای ویزای دانشجویی ولی بعد متوجه شدم که باید برای رزیدنت پرمیت اپلای می کردم چون دوره ام 4 سالست. دوباره اگوست اپلای کردم ولی هنوز هیچ خبری نیست.
    کسی هست با مورد مشابه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mitranasrabadi نمایش پست ها
    سلام
    من هم در رشته suuply chain management از دانشگاه چالمرز پذیرش گرفتم.
    همگی موفق باشین.
    یک سوالی هم درباره online application for resident permit داشتم، اگر از طریق سفارت برای ویزا اقدام کنیم در فرم های کاغذی که که باید پر کنیم اطلاعاتی درباره(parents,siblings,relatives in sweden, future plan) داره که در اپلیکیشن آنلاین ،وقتی من پر کردم نداشت، سوالم اینه که آیا برای شما هم همینطور بوده؟
    از اونجایی که من به یک مشکل دیگه ای هم سر این اپلیکیشن آنلاین برخوردم(بار اول که درخواست دادم درخواستم اشتباهن برای ویزای شنگن بود، که البته فکر می کنم خود اداره مهاجرت لینک اشتباه رو برای من ایمیل کرد، ولی 3 روز پیش دوباره درخواست دادم برای (student residence permit)، اینه که ترسیدم. از دوستانی که اطلاع دارن در مورد سوال من ممنون میشم اگر جواب بدن.

Junior Member

سلام کسی در رشته برنامه ریزی شهری یا اقتصاد در مقطع دکتری از دانشگاه های پایتخت سوئد پذیرش گرفته است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    ممنون میشم جواب بده من چند تا سوال داشتم.

پیش فرض پاسخ : آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد

سلام خيلي تبريك ميگم
    من براي دكترا ميخوام اقدام كنم نميدونم بايد چي كار كنم و چه مراحلي داره. و اينكه هزينه ي زندگي چقدر ميشه ؟ مصاحبه ي دكترا به چه صورت است ؟ و ...
    ممنون ميشم كمكم كنيد

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)