صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 64

موضوع: آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

پیش فرض پاسخ : آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinseraj55 نمایش پست ها
    من مستر system on chip از لوند بدون اسکالرشیپ پذیرش گرفتم
    سلام
    با عرض تبریک ، تقاضا دارم در صورت امکان رزومه تون رو بگذارید. لوند recommendation ,SOP هم خواست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط marias نمایش پست ها
    سلام
    با عرض تبریک ، تقاضا دارم در صورت امکان رزومه تون رو بگذارید. لوند recommendation ,SOP هم خواست؟
    سلام. ممنون. این رزومه ی منه. من SOP رو توی universityadmissions که سایت اپلای برای سوید هست، آپلود کردم ولی توصیه نامه ای نفرستادم (در زمان اپلای توصیه نامه نداشتم.). معدلم 14.33 از دانشگاه فردوسی مشهد با تافل 96 و جی آر ای 310.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezanil نمایش پست ها
    نتیـــــــجه چی شد؟؟؟؟؟
    برا اسگالر خود چالمرز اقدام کرده بودید؟؟؟
    بله بذای خود چالمرز اقدام کردم .هنوز جوابش نیامده

Junior Member

بچه ها کسی هست از طریق EIT ICT labs اقدام کرده باشه؟ من از این طریق رشته Digital Media Technology در دانشگاه KTH قبول شدم. (بدون فاند)

Junior Member

سلام
    من برای ماه سپتامبر 2015 از دانشگاه لینئوس تو vaxjo پذیرش کورس زبان گرفتم .. می خواستم بدونم کسی این تجربه رو داشته و میتونه اطلاعاتی درباره دانشگاه و شهر در اختیار ما تازه واردا قرار بده
    و اینکه چطوری میشه تو vaxjo برای خودم و همسرم یک خونه یا اتاق مناسب پیدا کنم .

ممنون و موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjoon نمایش پست ها
    سلام
    من برای ماه سپتامبر 2015 از دانشگاه لینئوس تو vaxjo پذیرش کورس زبان گرفتم .. می خواستم بدونم کسی این تجربه رو داشته و میتونه اطلاعاتی درباره دانشگاه و شهر در اختیار ما تازه واردا قرار بده
    و اینکه چطوری میشه تو vaxjo برای خودم و همسرم یک خونه یا اتاق مناسب پیدا کنم .

ممنون و موفق باشین
    ببخشید خودتان پذیرش گرفتید یا موسسه ؟

Junior Member Iron_man آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA-FINANCE, MMU

سلام به همه دوستان
    من از Chalmers برای فوق لیسانس رشته مهندسی عمران پذیرش بدون فاند گرفتم. برای فاند هم اپلای کرده بودم و جوابش امروز اومد که تمام دانشجویان Chalmers که فاند گرفتن تا امروز براشون Notice اومده و اگر برای شما نیومده پس فاند بهتون تعلق نمی گیره. در پایان هم ذکر کرده بودن که فاند امسال شدیداً رقابتی بوده و از بین هر 10 نفر فقط یک نفر فاند بهش تعلق گرفته. هزینه کل دوره هم 280,000 SEK هستش که من قیمت دقیق کرون سوئد رو ندارم اما فکر کنم حدود 400 تومن باشه. شهریه دانشگاه دو سال فوق لیسانس حدود صد و دوازده میلیون تومن می شه.
    the pain of effort is temporary but the pain of giving up lasts forever. 1

Junior Member pouya_rezakhan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

سلام دوستان من از چالمرز در رشته سیستم های کامپیوتری و شبکه پذیرش گرفتم به نظرتون میشه راحت پاس کرد ؟

Junior Member pouya_rezakhan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Engineering

دوستان همان جور که گفتم از چالمرز پذیرش گرفتم و رنکینگ دانشگاهش 264 هستش و من از دانشگاهی با رنکینگ 20000 apply کردم به نظرتون رو چه حسابی پذیریش میده ؟ مثلا به بعضی از دوستام که از دانشگاه تهران اقدام کردند پذیرش ندادند علت چیست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya_rezakhan نمایش پست ها
    دوستان همان جور که گفتم از چالمرز پذیرش گرفتم و رنکینگ دانشگاهش 264 هستش و من از دانشگاهی با رنکینگ 20000 apply کردم به نظرتون رو چه حسابی پذیریش میده ؟ مثلا به بعضی از دوستام که از دانشگاه تهران اقدام کردند پذیرش ندادند علت چیست ؟
    متاسفانه يا خوشبختانه انقدر كه كيفيت دانشگاه هاي ايران با هم متفاوته از بيرون به اين حد ديده نميشه مثلا ياد دارم از استادي در امريكا كه مي گفتن ما همه دانشگاه هاي ايران رو يك حد در نظر مي گيريم و يك امتياز مي ديم ، بعضي هاشون شايد فقط براي شريف تنها يك اولويت قائل بشن ولي در كل شايد بيش از ٩٥ درصد دانشگاه هاي ايران رو يك حد مي بينن ، البته از معيار اونا شايد درست هم باشه چون دانشگاه هاي ايران فقط در فاكتور كيفيت تدريس و دانشجو با هم متفاوت هست اما در مواردي كه مربوط به خود كشور ايران كه يك كشور جهان سوم و اصولا مصرف گرايي هست و تحقيقات مرتبط با صنعت درش رخ نمي ده و همچنين در بسياري از فاكتور هاي فرهنگي و غيره با هم تفاوتي ندارند.
    ویرایش توسط alborz1394 : May 1st, 2015 در ساعت 10:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)