صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 64

موضوع: آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

سلام من پذیرش دانشگاه لینوس گرفتم.فوق لیسانس در رشته software technology بدون فاند در شهر vexjo

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alfie8 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر میرسه در درخواست آنلاین برای مقطع ارشد، سئوال در مورد داشتن خویشاوند یا برنامه آینده جهت ماندن یا ترک سوئد وجود ندارد و یا بهتر بگیم مد نظر نیست. در مورد دوره دکترا دوستانی که اقدام کردن بهتر میتونند راهنمایی کنند.
    در مورد دکترا هم نبود چنین سوالاتی، فقط سوال کرده بود چرا سوئد رو انتخای کردین.
    ویرایش توسط artemis_743 : July 8th, 2015 در ساعت 12:09 AM دلیل: پینگلیش

Junior Member

من از دانشگاه Umeå پدیرش گرفتم در رشته ی Control and Robotics !! ار سوید خوشم نمی آد !! آمریکا نتونستم پذیرش بگیرم ((((

Junior Member

سلام. من و همسرم برای آگوست 2015 باید بیایم سوئد . من از دانشگاه vaxjo پذیرش کورس زبان دارم ولی دانشگاه مد نظرم برای بعد تموم شدن کورس و فوق لیسانس دانشگاه لوند هستش. برای همین تو فکرم اینه که از همون اول مالمو مستقر بشم و به vaxjo به مدت 6 ماه رفت و امد کنم .اول اینکه کسی هست راهنمایی کنه که این فکر اصلا منظقی هست یا نه و بعدهم اگر کسی امادگی داره برای شر کردن و گرفتن اتاق یا اشنا شدن اعلام آمادگی کنه.
    ویرایش توسط artemis_743 : July 15th, 2015 در ساعت 11:18 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirjoon نمایش پست ها
    سلام. من و همسرم برای آگوست 2015 باید بیایم سوئد . من از دانشگاه vaxjo پذیرش کورس زبان دارم ولی دانشگاه مد نظرم برای بعد تموم شدن کورس و فوق لیسانس دانشگاه لوند هستش. برای همین تو فکرم اینه که از همون اول مالمو مستقر بشم و به vaxjo به مدت 6 ماه رفت و امد کنم .اول اینکه کسی هست راهنمایی کنه که این فکر اصلا منظقی هست یا نه و بعدهم اگر کسی امادگی داره برای شر کردن و گرفتن اتاق یا اشنا شدن اعلام آمادگی کنه.
    سلام . من پیشنهاد نمی دم ، و چنین کاری نکنید. شما الان در واکشو خونه اجاره کنید و بعدش هم لوند انشالا. مالمو کاری ندارین. مستقر شدن در شهری دیگر و مدام در رفت و آمد بودن غیر از گرفتن انرژی زباد ؛ هزینه هنگفتی را نیز دارد بطوری که هزینه هر ماه رفت آمد برابر یا شاید بیشتر از اجاره خونه باشه. اینجا حمل و نقل بشدت گرونه. یک رفت و برگشت به واکشو شاید 100 هزار تومن ایران هزینه داشته باشه.
    ویرایش توسط artemis_743 : July 15th, 2015 در ساعت 11:18 PM دلیل: حذف ایمیل موجود در نقل قول

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiara13 نمایش پست ها
    من از دانشگاه Umeå پدیرش گرفتم در رشته ی Control and Robotics !! ار سوید خوشم نمی آد !! آمریکا نتونستم پذیرش بگیرم ((((
    نظام کاپیتالیسمی و سنگین کار کردن و اون فرهنگ متلاشی مهاجر نشین رو می خوای چکار؟ سوئد هم سطح زندگی و سلامت بالاتری داره و هم فرهنگ یک دست و بسیار مرتقی تری. از سمتی خیلی رفت و امد به ایران راحتتر و استرس اجتماعی که نداری و همچنین می دونی کشوری هست که با ایران هم مشکلی ندارد.

Junior Member

KTH ای نداریم؟ :دی

Junior Member

من KTH قبول شدم اگه کسی قبول شده اونجا بگه لطفا سوال زیاد دارم واقعا.
    در ضمن من دانشگاه آزادیم اگه دانشگاه آزادی و پسر باشه عالی ترم میشه ممنون

Junior Member

من پذیرش سوئدم کاندیشنال (مشروط) هست ولی در سایت نشا خوندم نوشته بود که ادمیشن لترتون باید غیر مشروط باشه شرطشم فارغ التحصیل شدن که خیلی هم معقول و عادی هستش می خواستم بدونم کسای دیگه ای بودن اینجوری باشن؟ نشا گیر نداده بشون چی کار کردن؟؟؟؟؟ چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

نقل قول نوشته اصلی توسط pbbolt نمایش پست ها
    من پذیرش سوئدم کاندیشنال (مشروط) هست ولی در سایت نشا خوندم نوشته بود که ادمیشن لترتون باید غیر مشروط باشه شرطشم فارغ التحصیل شدن که خیلی هم معقول و عادی هستش می خواستم بدونم کسای دیگه ای بودن اینجوری باشن؟ نشا گیر نداده بشون چی کار کردن؟؟؟؟؟ چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟
    نگران نباشید، وزارت علوم به این شرط گیر نمیده و خودشون متوجه هستن. اونجا توضیح که بدید مساله حل میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)