صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 64

موضوع: آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded and Intelligent Systems Halmstad University

پیش فرض پاسخ : آشنايي با كساني كه پاييز ٢٠١٥ در دانشگاه هاي سوئد پذيرش گرفتند

نقل قول نوشته اصلی توسط G1234 نمایش پست ها
    بچه ها کسی هست از طریق EIT ICT labs اقدام کرده باشه؟ من از این طریق رشته Digital Media Technology در دانشگاه KTH قبول شدم. (بدون فاند)
    سلام
    من ساكن سوئد هستم و اتفاقا اين مورد رو امروز ديدم. چند سوال داشتم. ميدونين كه ظاهرا در چند دانشگاه بايد اين رشته رو خوند؟
    آيلتس رو چند گرفتيد؟
    ممنون

سلام دوستان
    وقتي ميگن transcripts of your study results رو بفرست، منظورشون چيه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    gastro

نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinisina نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتي ميگن transcripts of your study results رو بفرست، منظورشون چيه؟
    ممنون
    ریز نمرات

مرسي دوست عزيز از راهنماييت. دوباره استاد بهم ايميل زده گفته provide all study results from your university studies ميخوام بدونم علاوه بر نمره ها بايد مقالات رو هم براش بفرستم؟
    تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alborz1394 نمایش پست ها
    منم از لوند پذیرش دکتری دارم ولی چون دکتری هست باید الان برم نه مهر ماه. استاد راهنما گفته زود بیا. دکتری اونجا شهریه نداره و بعنوان شغل محسوب میشه و حقوق و مزایای کارمندی رو داره.

سلام میشه بگید چه رشته ای پذیرش گرفتید؟

Junior Member

دوستان من آیلتس ۶ گرفتم و یکی از اسکیل هام ۵ شده، برای kth می خوام اقدام کنم امسال، به نظرتون قبول میکنن یا تا وقت دارم دوباره امتحان بدم؟

سلام دوستان میشه یکی منو راهنمایی کنه من فوق دیپلم از دانشگاه کرمان و لیسانس از دانشگاه شیراز دارم و برای هر دو مقطع دان دولتی بودم تعداد زیادی لوح تقدیر و گواهی شرکت در همایش و کنگره و یه ارائه مقاله دارم میخام برا دانشگاه sluدانشگاه کشاورزی شوئد اقدام کنم میخاسم بدومم چقد شانس پذیرش دارم و اینکه برای گرفتن فاند ‌و... نیاز به چه چیزایی هست با این رزومه من امکان گرفتن فاند وجود داره؟

کسانی که الان دارن اقدام میکنن برا پاییز ۲۰۱۶ هس یعنی مهر ۹۵ میرن دان ؟ و کسایی که برا بهار ۲۰۱۶میحان برن باد مرداد اقدام کنن درسته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

سلام دوستان. آیا برای اپلای برای دانشگاه های سوئد، در صورتی که فول فاند بخوایم پذیرش بگیریم غیر از اقدام برای وکنسی ها روش دیگه ای هم هست؟ من مکانیک میخونم. جوابتون کمک بزرگی خواهد بود. من برای تمامی دانشگاه های اروپا فقط پوزیشن چک میکنم. پیشاپیش سپاس.
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but
    rather a lack of will

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shelerance_f نمایش پست ها
    سلام
    من ساكن سوئد هستم و اتفاقا اين مورد رو امروز ديدم. چند سوال داشتم. ميدونين كه ظاهرا در چند دانشگاه بايد اين رشته رو خوند؟
    آيلتس رو چند گرفتيد؟
    ممنون
    سلام منم در مورد این Mater school سوال داشتم،ومی خوام برای اینجا اپلای کنم...ممنون می شم اگر کسی اطلاعی از اینجا داره یا اینجا درس می خونه به من پیام بده...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)